Pompeo محکوم هنگ کنگ نظرسنجی تاخیر خواستار شهرستان به تجدید نظر

وزیر امور خارجه مایکل Pompeo محکوم هنگ کنگ تصمیم به تاخیر در آن قانونی انتخابات شورای یک سال و خواست شهر را دولت به تجدید نظر.

“وجود دارد هیچ دلیل معتبر برای چنین طولانی تاخیر” Pompeo گفت: در بیانیه منتشر شده در روز یکشنبه. “این تاسف عمل تایید می کند که پکن قصد ندارد از رعایت تعهدات از آن ساخته شده به هنگ کنگ مردم و انگلستان در زیر چین و بریتانیا اعلامیه مشترک شورای-ثبت نام معاهده و قانون اساسی.”

“دلیل این تاخیر این است که حزب کمونیست چین نامزدها خواهد بود خرد و آزادیخواه مردم هنگ کنگ خواهد پیروز و رهبری در پکن به سادگی نمی تواند مجوز که به اتفاق می افتد” Pompeo گفت: روز شنبه در مصاحبه با فاکس نیوز کانال “صبح روز یکشنبه آتی.”

او افزود که برنامه ریزی تغییر نشان می دهد که افزایش دامنه تهدید از پکن تحت عنوان گذشت امنیت ملی قانون است.

Pompeo گفت: هنگ کنگ مقامات باید برگزاری انتخابات به عنوان نزدیک که ممکن است به سپتامبر. 6 تاریخ که آنها در ابتدا برنامه ریزی شده. مدیر اجرایی کری لام اعلام تعویق در روز جمعه با استناد به یک موج اخیر در Covid-19 موارد است.

مالی آسیا hub دیدم 121 عفونت کروناویروس در روز جمعه پس از ثبت بالاترین شمارش و در عین حال در روز پنج شنبه. این شهر دست و پنجه نرم کردن با یک موج جدید از مواردی است که دیده می شود محدودیت های — از جمله دو فرد محدودیتی در مجامع عمومی — است که می تواند تاثیر بیشتر سنتی مبارزه.

‘تصمیم دشوار’

“تاخیر در شورای قانونگذاری انتخابات هر چهار سال یک تصمیم بسیار دشوار است” لام گفت. “اما به منظور جلوگیری از همه گیر اطمینان از امنیت عمومی و سلامت شهروندان و در عین حال اطمینان حاصل شود انتخابات برگزار می شود تحت یک باز و نمایشگاه محیط زیست این تصمیم لازم است.”

تصمیم دولت به دنبال یک هفته است که در آن حداقل یک دوجین نامزدهای اپوزیسیون ممنوع شد و چهار نفر بازداشت شدند.

لام گفت: او با استناد به اورژانس قدرت فرمان برای به تاخیر انداختن رای و تصمیم دولت برای انجام این کار به حمایت چین از دولت مرکزی. او گفت: استقرار به عنوان بسیاری از 34,000 روز انتخابات داوطلبان در سراسر بیش از 600 ایستگاه های رای گیری برای کمک به میلیون ها نفر از رای دهندگان بیش از حد خطرناک تحت شرایطی. “آن شمار زیادی خطر ابتلا به عفونت,” او گفت:.

هنگ کنگ و ماکائو امور که گزارش به دولت چین شورا در بیانیه ای گفت که این تصمیم برای به تاخیر انداختن انتخابات “نشان دهنده یک کار بسیار مسئول نگرش نسبت به زندگی و سلامت هنگ کنگ شهروندان است. آن است که بسیار لازم و منطقی و قانونی و دولت مرکزی به طور کامل درک می کند و موافق است.”

جدید خطوط قرمز

به تعویق افتادن رای گیری تا سپتامبر. 5, 2021 می آید پس از هنگ کنگ به دولت کشید جدید خطوط قرمز چقدر مخالفت آن را تحمل — و می ایستد به تشدید نگرانی های جهانی در مورد حفاظت از آزادی های اساسی در مالی توپی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر شروع به رول شهرستان به اصطلاح ویژه وضعیت معاملاتی گسترده تر در میان تنش بین ایالات متحده و چین است.

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany روز جمعه به خبرنگاران گفته است که انتخابات به تاخیر بیاندازد “تضعیف روندهای دموکراتیک و آزادی که بیمه های هنگ کنگ رفاه و این تنها ترین در یک لیست در حال رشد از وعده های شکسته توسط پکن است.”

طرفدار دمکراسی امیدوار بود به سوار شدن به حرکت از یک پیروزی در ماه نوامبر گذشته شورای منطقه رای به بی سابقه اکثریت در مجلس قانونگذاری. آنها در حال حاضر وضعیتی وخیم از Beijing-اعمال امنیت ملی قانون در ماه ژوئن است که به طور گسترده ای مورد انتقاد و منجر به اقدامات تنبیهی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

هنگ کنگ حرکت به سرکوب مخالفان با نامزد بان

هنگ کنگ دولت در هفته گذشته ممنوع نامزدهای اپوزیسیون و بازداشت فعالان تحت جارو امنیت قانون برای نظرات آنلاین ساخته شده است. که منجر به محکومیت بین المللی از ایالات متحده, استرالیا, انگلستان, در حالی که دموکراسی محلی از فعالان و گروه های حقوق بشر گفت که دولت شهرستان شد و سرکوب آزادی بیان در میان گروه های مخالف.

مخالفت مجلس فرناندو چونگ گفت: تاخیر و نامزدهای رد صلاحیت به مبلغ “هیچ چیز کمتر از تقلب در انتخابات.”

“همه گیر مورد استفاده قرار گرفت صرفا به عنوان بهانه ای. دلیل واقعی برای این تاخیر این است که CCP است و ترس آن را با از دست دادن با یک لغزش بسیار شبیه آنچه در انتخابات منطقه ای در ماه نوامبر سال گذشته” گفت: با اشاره به حزب کمونیست چین. “این آشکار سرکوب و تصمیم خود را بر خلاف قانون اساسی است.”

حدود 55 درصد از مردم در پاسخ به یک بررسی اخیر معتقد بودند که شورای قانونگذاری انتخابات باید پیش برنامه ریزی شده در سپتامبر. 6 با وجود این همه گیر با توجه به هنگ کنگ افکار عمومی برنامه که نظرسنجی 8,805 پاسخ دهندگان بین جولای 27 و 30. برخی از 21 درصد فکر انتخابات باید به تعویق افتاد بیش از شش ماه.

محدودیت در هنگ کنگ فعالان و سیاستمداران مخالف به طور چشمگیری افزایش یافته پس از پکن تدوین و اعمال امنیت ملی قانون و دور زدن شهر مقننه. قانون جدید میله براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی با مجازات به عنوان سخت به عنوان زندگی در زندان است.

لام را به دولت و دولت مرکزی در پکن هم در دفاع از این قانون به عنوان یک راه برای بازگرداندن ثبات و رفاه به هنگ کنگ پس از گاهی خشونت آمیز تظاهرات سال گذشته کمک کرد تا فشار شهر را به یک رکود اقتصادی — تنها به ضرب و شتم دوباره با این بیماری همه گیر. اما وکلا و فعالان گفته اند که این قانون را مبهم بیان جملات می تواند مورد استفاده برای خاموش کردن ناراضیان و مخالفان سیاسی.

در بیانیه ای توجیه رد صلاحیت از مخالفت با چهره های هفته گذشته در هنگ کنگ دولت گفت: لابی های دولت های خارجی و حتی “ابراز اعتراض در اصل به تصویب کمیسیون امنیت ملی قانون” هر دو زمینه را برای جلوگیری از سیاستمداران از برگزاری ،

برجسته فعال جاشوا وانگ یکی از محروم نامزدها در بیانیه ای گفت جمعه که پکن-پیش نویس قانون “قانونی سلاح مورد استفاده در برابر مخالفان.”

“امنیت ملی قانون است که چگونه پکن جرم آزادی بیان اما بدون توجه به آنچه ما نمی ركوع و ما را انتخاب کنید نه به تسلیم شدن به چین گفت:” ما یک جداگانه در کنفرانس مطبوعاتی. “من فعالیت های سیاسی بستگی ندارد انتخابات. این بستگی به دلار هنگ کنگ مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im