Pomerantz قانون شرکت اعلام کرد به پر کردن یک کلاس اقدام علیه برنده سرمایه گذاری Holdings, Inc. و برخی افسران – برنده

نیویورک, ژوئیه 25 سال 2020 /PRNewswire/ — Pomerantz LLP اعلام کرد که یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس ثبت شده است در برابر برنده سرمایه گذاری Holdings, Inc. (“برنده” و یا “شرکت”) (NASDAQ: برنده) و برخی از افسران خود را. کلاس اقدام ظ در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مرکزی کالیفرنیاو docketed زیر 20-cv-06656 است که به نمایندگی از یک کلاس متشکل از همه افراد دیگر از متهمان که خریداری شده و یا در غیر این صورت به دست آورد برنده اوراق بهادار بین 31 اکتبر 2018و ژوئیه 6 سال 2020هر دو تاریخ را شامل است (“کلاس دوره”), به دنبال بازیابی خسارت ناشی از متهمان نقض قوانین اوراق بهادار فدرال و به دنبال درمان در بخش 10(b) و 20(a) اوراق بهادار قانون در سال 1934 (“با ارز عمل”) و حکومت 10b-5 اعلام شده در زیر ان در برابر شرکت و برخی از آن مقامات بالا.

اگر شما یک سهامدار که خریداری برنده اوراق بهادار در طول دوره کلاس شما باید تا تاریخ 23 سپتامبر سال 2020به درخواست دادگاه برای تعیین منجر شما به عنوان شاکی برای کلاس. یک کپی از شکایت به دست آمده می تواند در www.pomerantzlaw.com. به بحث در مورد این اقدام, تماس, Robert S. Willoughby در [email protected] یا 888.476.6529 (یا 888.4-POMLAW), تلفن رایگان, Ext. 7980. کسانی که پرس و جو توسط e-mail را تشویق به خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن و تعداد سهام خریداری شده است.

[اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات در مورد پیوستن به کلاس اکشن]

برنده از طریق شرکتهای تابعه آن وانمود به ارائه راه حل های تامین مالی برای شرکت های کوچک و متوسط در جمهوری خلق چین است. این شرکت مدعی به ارائه تضمین های مالی و همچنین لیزینگ مالی مشاوره, مشاوره و خدمات آژانس در Jinzhong شهر شانشی استانو پکن.

در سپتامبر سال 2017, برنده درگیر یوزباشی ZD CPA & Co. (“CZD”) به عنوان مستقل ثبت شرکت حسابداری عمومی پس از رد قبلی آن شرکت حسابداری.

شکایت مدعی است که در طول کلاس دوره متهمان ساخته شده مادی نادرست و گمراه کننده اظهارات در مورد کسب و کار شرکت های عملیاتی و سیاست های انطباق. به طور خاص متهمان نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به فاش که: (من) نهایی بازپرداخت RMB 580 میلیون Guohong وام بسیار نامشخص; (ii) عدم پرداخت هزینه از Guohong وام خواهد تاثیر قابل توجهی بر شرکت های مالی و عامل بیماری; (iii) ضعف در برد کنترل داخلی بیش از آن در گزارشگری مالی همچنان با وجود شرکت های مکرر اطمینان به سرمایه گذاران که به این مراحل را برای زدودن این نقاط ضعف; (iv) موارد فوق مسائل در میان دیگران ساخته استعفای برنده مستقل حسابرس foreseeably احتمال دارد; و (v) به عنوان یک نتیجه عمومی شرکت اظهارات مادی غلط و گمراه کننده در مربوط به همه زمان ها است.

در 31 اکتبر 2019برنده در زمینه اطلاع رسانی از ناتوانی در به موقع فایل فرم 20-F در شکل NT 20-F با کمیسیون بورس و اوراق بهادار(“SEC”) (“در سال 2019 NT 20-F”).

طی معاملات روز سهام این شرکت در قیمت کاهش یافته است از $11.90 به $11.20یا 5.8% در غیر منتظره ای بالا حجم معاملات.

در نوامبر 19, 2019, برنده صدور یک بیانیه مطبوعاتی اعلام خود از دریافت یک نامه اطلاع رسانی از نزدک لیست مدارک و قصد خود را برای ارائه یک طرح انطباق.

در مه 26, 2020, برنده صدور یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که این شرکت با دریافت یک delisting عزم نامه از نزدک. آزادی مطبوعات اظهار داشت: در بخش مربوط “[a]s فاش کرد که قبلا این شرکت در حال کار پشتکار برای تکمیل آن متخلف با تشکیل پرونده SEC و برای به دست آوردن انطباق با نزدک مثال قانون به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

در واکنش به این خبر برنده سهام بسته در $7.81 آن روز در مقایسه با قبلی خود را از $10.06کاهش 22.3 درصد غیر منتظره ای بالا حجم معاملات.

شرکت نامعلومی جاری مشکلات مالی—از جمله عدم بازپرداخت Guohong وام—مواد و کنترل نقاط ضعف به سر آمد و در 30 ژوئن 2020زمانی که CZD استعفا داد و به عنوان شرکت مستقل حسابرس پس از کمتر از سه سال در آن نقش. در جولای 6, 2020, برنده صدور یک بیانیه مطبوعاتی اعلام CZD استعفای.

در این خبر برنده در قیمت سهام کاهش یافت $2.06 هر سهم یا 6.1 درصد به $31.70 هر سهم در تاریخ 7 ژوئیه سال 2020.

این Pomerantz شرکت با دفاتر در نیویورک, شیکاگو, لس آنجلسو پاریس شناخته شده است به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه, شرکت ها, اوراق بهادار و ضد تراست کلاس دادخواهی. تاسیس شده توسط مرحوم ابراهیم L. Pomerantzشناخته شده به عنوان دین از کلاس اکشن نوار Pomerantz شرکت پیشگام در زمینه اوراق بهادار کلاس اقدامات است. امروز بیش از 80 سال بعد Pomerantz شرکت همچنان در سنت او تاسیس, مبارزه برای حقوق قربانیان اوراق بهادار تقلب و نقض وظیفه امانتی و شرکت در آوریم. شرکت بهبود های متعدد چند دلار خسارت جوایز به نمایندگی از اعضای کلاس. ببینید www.pomerantzlaw.com.

تماس با ما:
Robert S. Willoughby
Pomerantz LLP
[email protected]

منبع Pomerantz LLP

لینک های مرتبط

www.pomerantzlaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de