Pomerantz قانون شرکت اعلام کرد به پر کردن یک کلاس اقدام علیه گراند کانیون آموزش و پرورش شرکت و برخی افسران – LOPE

نیویورک, جولای 3, 2020 /PRNewswire/ — Pomerantz LLP اعلام کرد که یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس ثبت شده است در برابر گراند کانیون آموزش و پرورش شرکت (“گراند کانیون” و یا “شرکت”)(NASDAQ: LOPE) و برخی از افسران خود را. کلاس اقدام ظ در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه دلاوراست که به نمایندگی از یک کلاس متشکل از همه افراد و اشخاص دیگر از متهمان که خریداری شده و یا در غیر این صورت به دست آورد گراند کانیون اوراق بهادار بین ژانویه 5, 2018و 27 ژانویه 2020فراگیر (از “کلاس دوره”). این ادعا اظهار داشت که در اینجا ادعایی علیه گراند کانیون و برخی از مدیران ارشد شرکت (مجتمعا “متهمان”) و بوجود می آیند در بخش 10(b) و 20(a) اوراق بهادار قانون در سال 1934 (“با ارز عمل”) و قوانین اعلام شده در زیر ان از جمله حکومت ثانیه 10b-5, 17 C. F. R. § 240.10 b-5.

اگر شما یک سهامدار که خریداری گراند کانیون اوراق بهادار در طول دوره کلاس شما باید تا 13 ژوئیه سال 2020به درخواست دادگاه برای تعیین منجر شما به عنوان شاکی برای کلاس. یک کپی از شکایت به دست آمده می تواند در www.pomerantzlaw.com. به بحث در مورد این اقدام, تماس, Robert S. Willoughby در [email protected] یا 888.476.6529 (یا 888.4-POMLAW), تلفن رایگان, Ext. 7980. کسانی که پرس و جو توسط e-mail را تشویق به خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن و تعداد سهام خریداری شده است.

[اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات در مورد پیوستن به کلاس اکشن]

گراند کانیون یک آموزش و پرورش خدمات شرکت ثبت شده در ایالت دلاور. این مورد مربوط به شرکت جولای 2018 spin-off از آن تحصیل دارایی از طریق فروش به یک ادعا, غیر انتفاعی, نهاد, Grand Canyon University (“GCU”). قبل از spin-off, گراند کانیون متعلق به حال و عمل به سود دانشگاه با بدنی دانشگاه و از طریق برنامه های آنلاین. پس از spin-off, گراند کانیون خواهد ظاهرا تبدیل به یک شخص ثالث ارائه دهنده خدمات آموزش و پرورش به GCU و به طور بالقوه سایر دانشگاه ها و GCU خواهد به عنوان یک عمل جداگانه, غیر انتفاعی, نهاد دیگر تحت مالکیت یا اداره توسط گرند کانیون.

کلاس دوره آغاز می شود با گراند کانیون ژانویه 5, 2018, اعلام که در آن اعمال کرده بود به منطقه ای مجوز بدن کمیسیون آموزش عالی (“HLC”) برای به رسمیت شناختن GCU به عنوان یک موسسه غیر انتفاعی. شکایت مدعی است که در طول دوره کلاس Grand Canyon گفت: سرمایه گذاران که GCU خواهد بود “مستقل” از گراند کانیون که رابطه بین این دو نهاد خواهد بود “دیگر نمی تواند به عنوان مالک و اپراتور, اما به عنوان یک شخص ثالث قرارداد پارتی” و GCU بود “نه مربوط به حزب” به گراند کانیون. پس از spin-off, گراند کانیون به طور مداوم رشد در درآمد خالص و تعديل شده سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک (“EBITDA”) و تبلیغ موفقیت انتقال آن به نقش یک شخص ثالث ارائه دهنده خدمات.

در GCU عمل به عنوان یک off-balance-sheet نهاد که به گراند کانیون قادر به قیف هزینه ها و هزینه ها در ازای نامتناسب میزان درآمد در نتیجه باد گراند کانیون نتایج مالی. علاوه بر این GCU بود و نه مناسب سازمان غیر انتفاعی بلکه باقی مانده تحت کنترل گراند کانیون از طریق استاد توافقنامه خدمات (“MSA”) و موجب گراند کانیون کارکنان در خدمت به عنوان مدیران که موفق GCU.

این حقیقت آشکار شد در یک سری از اصلاحی آشکار است. برای اولین بار در سپتامبر 9, 2019, کوتاه فروشنده Citron پژوهش (“Citron”) با انتشار گزارش بررسی گراند کانیون مالی و این نتیجه رسید که شرکت “چاشنی GCU با هزینه های به باد سودآوری آن و به عنوان یک نتیجه bankrupting GCU.” در پاسخ به این, افشای, قیمت گراند کانیون سهام کاهش یافته و حدود 5% معاملات روزانه در سپتامبر 9, 2019به پایین از $104.20 هر سهم و بسته در $109.62 هر سهم در سپتامبر 10 2019.

پس از نزدیک این بازار در نوامبر 6, 2019, Grand Canyon اعلام کرد که آن را تا به حال دریافت نامه ای از وزارت آموزش و پرورش (“DOE”) انکار کاربرد آن برای تعیین GCU به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی. در پاسخ به این, افشای, قیمت گراند کانیون سهام کاهش یافته و حدود 4 درصد به $88.08 هر سهم در نوامبر 7, 2019.

در 28 ژانویه سال 2020بالنگ چاپ دوم گزارش در حال گسترش در سازمان حفاظت محیط زیست را یافته بر اساس صدها صفحه از اسناد از گراند کانیون که بالنگ به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات (“قانون آزادی اطلاعات”) درخواست. بالنگ به این نتیجه رسیدند که گراند کانیون بود “آموزشی انرون” با استفاده از “اسیر غیر-گزارش تابعه” به “کمپرسی هزینه و بدهی در حالی که دریافت نامتناسب میزان درآمد در باد حاشیه به منظور مصنوعی باد قیمت سهام.” پس از این افشا گراند کانیون سهام کاهش یافته و حدود 8 درصد به $84.07 هر سهم در 28 ژانویه سال 2020.

این Pomerantz شرکت با دفاتر در نیویورک, شیکاگو, لس آنجلسو پاریساست اذعان کرد به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه, شرکت ها, اوراق بهادار و ضد تراست کلاس دادخواهی. تاسیس شده توسط مرحوم ابراهیم L. Pomerantzشناخته شده به عنوان دین از کلاس اکشن نوار Pomerantz شرکت پیشگام در زمینه اوراق بهادار کلاس اقدامات است. امروز بیش از 80 سال بعد Pomerantz شرکت همچنان در سنت او تاسیس, مبارزه برای حقوق قربانیان اوراق بهادار تقلب و نقض وظیفه امانتی و شرکت در آوریم. شرکت بهبود های متعدد چند دلار خسارت جوایز به نمایندگی از اعضای کلاس. ببینید www.pomerantzlaw.com

تماس با ما:
Robert S. Willoughby
Pomerantz LLP
[email protected]

منبع Pomerantz LLP

لینک های مرتبط

www.pomerantzlaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de