نظرسنجی ها نشان می دهد که زن در حال اجرا همسر برای بایدن نه بالا اولویت

رای دهندگان به شدت می خواهید برای دیدن جو بایدن انتخاب همسر در حال اجرا با حاکم و تجربه و به مراتب کمتر علاقه مند به این که او یک زن یا یک فرد از رنگ به عنوان معاون ریاست جمهوری نامزد یک نظرسنجی جدید نشان داد.

سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی منتشر شده روز شنبه نشان داد که 66 درصد از رای دهندگان گفت: این مهم بایدن انتخاب همسر در حال اجرا با قانون گذاری و اجرایی را تجربه کنند. تنها 29 درصد گفت: این مهم برای بایدن برای انتخاب یک زن به عنوان او قول داده است به انجام در حالی که 22 درصد گفت: این مهم بود که او یک شخص را انتخاب کنید از رنگ.

این نظرسنجی در حدود 80 درصد از دموکرات ها گفت: این مهم است که بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب کرده اند قانونگذاری و اجرایی تجربه. حدود نیمی گفت: این مهم برای 77 ساله بایدن را در حال اجرا همسر به جوان تر از او و برای او انتخاب کنید به یک زن سیاسی گزارش شده است.

همچنین 32 درصد می گویند این مهم بایدن انتخاب کسی است که “مذهبی;” 31 درصد می گویند مهم او انتخاب کسی است که “محافظه کارانه تر از او;” 25 درصد می گویند مهم است که او انتخاب کسی که “لیبرال تر از او” و 14 درصد می گویند این مهم او را انتخاب کنید ،

بررسی 1,990 ثبت نام رای دهندگان انجام شد مارس 10-12 و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de