رای دهندگان به شدت می خواهید برای دیدن جو بایدن انتخاب همسر در حال اجرا با حاکم و تجربه و به مراتب کمتر علاقه مند به این که او یک زن یا یک فرد از رنگ به عنوان معاون ریاست جمهوری نامزد یک نظرسنجی جدید نشان داد.

سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی منتشر شده روز شنبه نشان داد که 66 درصد از رای دهندگان گفت: این مهم بایدن انتخاب همسر در حال اجرا با قانون گذاری و اجرایی را تجربه کنند. تنها 29 درصد گفت: این مهم برای بایدن برای انتخاب یک زن به عنوان او قول داده است به انجام در حالی که 22 درصد گفت: این مهم بود که او یک شخص را انتخاب کنید از رنگ.

این نظرسنجی در حدود 80 درصد از دموکرات ها گفت: این مهم است که بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب کرده اند قانونگذاری و اجرایی تجربه. حدود نیمی گفت: این مهم برای 77 ساله بایدن را در حال اجرا همسر به جوان تر از او و برای او انتخاب کنید به یک زن سیاسی گزارش شده است.

همچنین 32 درصد می گویند این مهم بایدن انتخاب کسی است که “مذهبی;” 31 درصد می گویند مهم او انتخاب کسی است که “محافظه کارانه تر از او;” 25 درصد می گویند مهم است که او انتخاب کسی که “لیبرال تر از او” و 14 درصد می گویند این مهم او را انتخاب کنید ،

بررسی 1,990 ثبت نام رای دهندگان انجام شد مارس 10-12 و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de