کلید جو بایدن در آوردن پیروزی در میدان نبرد متحده می تواند جذاب به رای دهندگان با انتخاب یک زن آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان یک همسر در حال اجرا یک نظرسنجی جدید نشان می دهد.

یک نظرسنجی از 800 ثبت نام رای دهندگان سیاه در میدان نبرد متحده انجام شده توسط BlackPAC یک پیشرو-با تکیه به حمایت گروه نشان می دهد که رای دهندگان می تواند بیشتر هیجان زده برای رای دادن به معاون سابق رئیس جمهور اگر خود را در حال اجرا mate شد یک زن سیاه و سفید, سیاسی, گزارش.

با توجه به این نظرسنجی:

  • 83 درصد از رای دهندگان ثبت نام, نظرسنجی را برای رای دادن به بایدن اگر انتخابات امروز برگزار شد
  • 38 درصد می گویند که آنها در حال حاضر طرح را به رای دادن بایدن را بیشتر مشتاق به رای دادن برای او اگر انتخاب یک زن به عضویت بلیط
  • 79 درصد بر این باورند تهمت است نه انجام یک کار خوب به عنوان رئیس جمهور

دیگر نظرسنجی یافته ها نشان می دهد سیاه رای دهندگان در میدان نبرد متحده می گویند بهداشت شماره 1 موضوع برای انتخابات آینده به دنبال اقتصاد و سپس حفاظت از آمریکایی ها از coronavirus. اکثریت کسانی که آرای موافق اقتصاد بدتر و coronavirus مؤثر است زندگی روزانه خود را.

وقتی پرسیده شد که چه مقامات دولتی مساعد شد در یک مقیاس از 1 تا 10 سیاه رای دهندگان نشان داد برای حمایت از ایالت کالیفرنیا کامالا هریس تنها آفریقایی-آمریکایی که زد در برابر بایدن در اولیه و استیسی آبرامز یک سال 2016 گرجستان فرمانداری نامزد.

سیاه و رای دهندگان نیز نشان داد پشتیبانی قوی برای سفید زنان دموکرات ها از جمله مجلس نانسی پلوسی ماساچوست ایالت الیزابت وارن و مینه سوتا بهداشت ، ctq با توجه به نتایج نظرسنجی.

“انتخاب یک زن سیاه و سفید همسر در حال اجرا است که یک عامل ایجاد انگیزه. که مربوطه. و آن را باید باشد و احتمالا بخشی از بایدن کمپین محاسبات” آدریان Shropshire, مدیر اجرایی BlackPAC گفت سیاسی.

این رای گیری شرکت Normington Petts انجام نظر سنجی آنلاین برای BlackPAC از مارس 1-5 در فلوریدا گرجستان, میشیگان, North Carolina, پنسیلوانیا, ویسکانسین و مینه سوتا و نوادا. حاشیه خطای 3.5 درصد است.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im