نظرسنجی: 71 درصد از ما پدر و مادر فکر می کنم بازگشت به مدرسه پرخطر

هفت در 10 پدر و مادر آمریکایی می گویند آن است که بیش از حد مخاطره آمیز به فرستادن کودکان خود به مدرسه این سقوط در میان coronavirus pandemic, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

یک Axios-ایپسوس Coronavirus شاخص نظرسنجی سه شنبه منتشر شد نشان می دهد که اکثر پدر و مادر احساس نمی امن فرستادن فرزندان خود به کلاس درس.

نتایج نظرسنجی نشان می دهد:

  • 71 درصد از والدین می گویند آن است که بیش از حد خطرناک برای بچه های خود را برای رفتن به مدرسه.
  • 89 درصد از والدین می گویند بازگشت به مدرسه بزرگ و یا متوسط در خطر است.
  • 80 درصد از پدر و مادر اسپانیایی می گویند بازگشت به کلاس درس مخاطره آمیز است.
  • 64 درصد از سفید پدر و مادر می گویند که آنها نگران هستند در مورد فرستادن کودکان خود به مدرسه است.
  • 82 درصد از دموکرات ها می گویند که آنها فکر می کنم رفتن به مدرسه مخاطره آمیز است.
  • 53 درصد از جمهوری خواهان می گویند که آنها نگران هستند در مورد فرستادن فرزندان خود به مدرسه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است هل دادن مدارس برای بازگشایی این سقوط. هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos را تهدید به عقب نگه بودجه فدرال از مدارس که نمی بازگشایی شده است.

برخی از مدارس در حال حاضر اعلام کرده اند که آنها نمی بازگشایی خواهد شد و یا بازگشایی یک اصلاح هیبرید برنامه است که ترکیبی از یادگیری آنلاین در کلاس درس تدریس می شود.

“آمریکایی ها در این نقطه و پدر و مادر بیشتر به طور خاص نمی تواند نیروی تغذیه سیاست است که در برابر آنچه آنها فکر می کنم” گفت: صخره جوان جمهور ایپسوس آمریکا در امور عمومی است. “شما نمی توانید آرزو دور و یا ترساندن و دور یک ویروس است. و در حال حاضر آنها احساس امن در قرار دادن فرزندان خود در مدرسه.”

جوان گفت: فشار برای بازگشت به مدرسه است مخاطره آمیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان به ویژه به عنوان روز انتخابات نزدیک.

“وجود ریسک های سیاسی و همچنین جدی خطرات سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان” او گفت:. “از آنجا که حتی جمهوریخواهان پایه در خطر می بیند در قرار دادن بچه ها به مدرسه در پاییز.”

نظرسنجی انجام شده توسط Ipsos’ KnowledgePanel, بررسی 1,063 بزرگسالان از جمله 219 پدر و مادر از کودکان و نوجوانان زیر 18 سال بین جولای 10-13. حاشیه خطای نمونه گیری است به علاوه یا منهای 3.1 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de