زن متهم به ياوه چاقو به او زندگی می کنند-در دوست پسر قلب خود جلب کرد پلیس به خانه خود را دو بار در کمتر از 45 دقیقه به دلیل رفتار نامنظم قبل از بازگشت افسران آخرین بار به بررسی سلاح سرد با توجه به اتهامات ظ روز شنبه.

زارا Jo مورد و 35 متهم شد در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه با قتل درجه دوم در ارتباط با مرگ شنبه جوزف “Moochie” McRunnel, 39, در آپارتمان آنها به اشتراک گذاشته شده در 900 بلوک از 15 خیابان SE. مورد باقی مانده است آمریکا پیش از حضور در دادگاه روز شنبه.

شکایت به ذکر است که McRunnel شناخته شده بود توسط پدر و مادر خود و همسایگان و دوستان به عنوان یک “آرام و منفعل فرد” در حالی که پرونده “فرار و مقابله در هنگام بالا و یا مست.”

مورد پلیس گفت به زودی پس از قتل است که او به تازگی از سمت چپ سوء مصرف مواد توانبخشی و معتاد شد به متامفتامين و الکل است. او سابقه کیفری در مینه سوتا شامل اعتقادات برای مستی رانندگی و مانع پلیس و چند فقره از نوشیدن ،

دوست اشلی ناخالص در مصاحبه ای گفت: یک روز پس از کشتار است که McRunnel “تا به حال فقط یک کار بزرگ در یک کارخانه آبجو و دوست داشت او را با تمام قلب خود را.”

ناخالص افزود: “من قسم می خورم من پیش بینی این. من می دانستم که او دیوانه بود, اما چه چیزی شما را بکنید هنگامی که کسی را دوست دارد کسی را عمیقا? من واقعا امیدوارم که او می شود زندگی در زندان است.”

با توجه به شکایت و حکم جستجو استشهاد:

پلیس به نام به آدرس مورد 5:25 صبح توسط یک مرد در یک آپارتمان که گفت: صورت خود را شکست و او گفت که او نقل مکان کرد و یخچال و فریزر خود را در مقابل درب برای حفظ مورد از شکستن در.

افسران واقع موردی که برهنه شد از کمر به پایین و “بسیار مست” و فرستاده او را به آپارتمان او.

همسایه به نام دوباره حدود ساعت 5:45 صبح گفت: پرونده در تلاش بود که در آپارتمان خود را دوباره. با McRunnel کمک موردی بود که رهبری بازگشت به آپارتمان خود را.

از تماس سوم در آمد در 6:06 صبح این بار با یک گزارش که مورد بود در گوشه ای از خیابان و فریاد که McRunnel تا به حال چاقو خود را.

افسران یافت McRunnel در طبقه در آپارتمان خود. او با چاقو در قفسه سینه و تا به حال علائم گزش در حق خود را شانه و بازو و همچنین به عنوان کاهش به شکم او.

McRunnel به نظر می رسید به پلیس می شود غافل که او با چاقو شده و گفت: “این فقط یک امضا … من فقط لمس خودم.” او همچنین گفت که او نمی دانست که با چاقو به او.

پلیس دیدم شیشه های شکسته روی صحنه و در ابتدا فکر McRunnel قطع کرده و خود را. اولین پاسخ هم در ابتدا گمان زخم بود و به طور بالقوه کشنده است.

McRunnel گرفته شد به HCMC و در آنجا درگذشت. Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی گفت: چاقو رفت و بیش از 4 اینچ به قفسه سینه خود را و خود را در بطن راست.

پلیس یک آشپزخانه بزرگ با چاقو خون در آن را در اتاق خواب طبقه.

مورد بعد به افسران گفت: که او و McRunnel حال تقسیم یک لیتر ویسکی و که او به خاطر آنچه اتفاق افتاده است.

“من با ضربات چاقو او را,” او گفت:. “که همه به آن وجود دارد. ما بودند … عصبانی است. او به طور تصادفی ضربه چاقو و در حال حاضر او مرده است. من می خواهم به زندان ابد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de