پلیس Sergeants اتحادیه می گوید شهردار de Blasio: “ما از اعلام جنگ بر شما

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گرفتن گرما از Sergeants خیرخواه انجمن یک اتحادیه متشکل از حدود 13,000 فعال و بازنشسته sergeants از NYPD پس از حمله به دو افسر پلیس در برانکس در 12 ساعت طول.

“شهردار DeBlasio اعضای NYPD هستند اعلام جنگ بر شما! ما احترام نمی گذارند شما نیست با ما دیدار در بیمارستان” SBA توییتی در پاسخ به د Blasio بیانیه محکوم کردن این حملات است. “شما به فروش می رسد NYPD به موجودات ناپسندیده 1% که نفرت پلیس اما به شما رای می دهند. پلیس NYPD شده است قتل به خاطر شما. این است که بیش از بازی!”

“پلیس در حال هدف قرار دادند. ضد پلیس تن آلوده شهر ما و دولت است که باعث خونریزی. قبل از هر مقام دولتی می فرستد افکار خود را & نماز آنها باید از خود بپرسید که چگونه زبان و رفتار آنها بوده است و تحمل کمک کرده به خشونت علیه پلیس” جزئیات دیگر صدای جیر جیر از SBA حساب توییتر.

منتقدان می گویند de Blasio دولت مقصر است برای پلیس خصومت با اشاره به کاهش چشمگیر از توقف و frisk سیاست و قانون جدید که در اثر Jan. 1 که حذف بازداشت پیش از محاکمه و محدودیت های استفاده از پول نقد وثیقه برای اکثریت قریب به اتفاق بزه و غیر خشونت آمیز و جنایت موارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر