پلیس می گوید مرد سعی در کشتن هم اتاقی سابق با خودرو در مسا

یک مرد بازداشت شده بود روز شنبه پس از مقامات پلیس گفت که او تلاش برای کشتن دو نفر با رانندگی به محل اقامت آنها در مقابل در مسا در آوریل 16.

اریک شیشه 45 بود و تنها نشستن در وسیله نقلیه خود را پارک شده در مقابل یک خانه در نزدیکی خیابان اصلی و Dobson جاده ها است. شیشه و همسرش, زندگی در درجه اول در یک چادر در حیاط خلوت خانه اما ساکنان آنها اجازه ورود گهگاه.

یک شاهد گفت شیشه ای زاویه دار ماشین خود را در دو نفر زندگی می کنند که در خانه و مشغول به کار بودند در وسایل نقلیه در جلوی خانه از خانه است. او اقدام به شتاب بیش از محدود کردن پیاده رو چمن و به محل اقامت که در آن او به یک مرد و سپس به محل اقامت.

مرد ضربه شیشه شیشه جلو و پیش بینی شده بود به مجاور اقامت در حالی که مرد دوم در جلوی خانه بود و ضربه های باقی مانده از سقوط.

مرد شیشه ای ضربه منتقل شد برای مراقبت های پزشکی و دریافت هفت بخیه بالای چشم خود را.

به عنوان یک نتیجه از حادثه آسیب به ساختمان های مسکونی بیش از $10,000 آسیب به وسیله نقلیه است که پارک شده بود در جلوی خانه 2000 $و آسیب از باقی مانده است حدود 7000 دلار با توجه به اسناد دادگاه.

شیشه ای نشان داد علائم و نشانه های اختلال و آزمایش خون نشان داد حضور متامفتامین با توجه به اسناد دادگاه.

در جولای 7, کارآگاهان, مصاحبه شیشه ای دوباره در مورد این حادثه و اقدام به دستگیری او. شیشه مقاومت دستگیری تا بیشتر پلیس رسید.

پلیس او را دستگیر کردند اقدام به قتل درجه اول و تشدید حمله, جنایی, آسیب خطر افتادن و مقاومت در برابر بازداشت.

روشن نیست که چرا شیشه دستگیر شد و در ماه جولای این حادثه در مارس و یک سخنگو از مسا اداره پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر.

شیشه وثیقه تعیین شد و به $25,000 و بنرهاي است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 17.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net