جمهوری آمریکا و کوبا سفارت و تیراندازی به عنوان “مظنون به جرم و جنایت نفرت’

یک مرد مسلح با تفنگ حمله دستگیر شد و پس از باز کردن آتش در خارج از سفارت کوبا در واشنگتن در اوایل پنجشنبه گلوله پاره کردن سوراخ به در و دیوار و ستون های نزدیک به جبهه ورودی در چه مقامات گمان می شد یک جنایت نفرت.

تیراندازی آغاز شد حدود 2 ساعت در خارج از سفارت در شمال غربی واشنگتن است. Metropolitan Police Department افسران نامیده می شدند به صحنه بعد از همسایگان گزارش شنیدن صدای شلیک گلوله, مقامات گفت. بدون آسیب گزارش شده است.

ماموران دریافتند مرد, الکساندر Alazo, 42, از کون, وابسته به تکزاس, مسلح با تفنگ حمله و آنها را گرفت و او را به بازداشت بدون حادثه به پلیس گفت:.

گزارش پلیس به دست آمده توسط آسوشیتدپرس توصیف تیراندازی به عنوان یک “مظنون به جرم و جنایت نفرت” و می گوید Alazo “آگاهانه مرخص چند دور از AK-47 تفنگ به کوبا سفارت.” اما این گزارش همچنین می گوید Alazo انگیزه ناشناخته است.

افسران بهبود تفنگ مهمات و پودری سفید ماده ای است که پیدا شد در baggie پس از Alazo بازداشت با توجه به گزارش.

Alazo دستگیر شد به اتهام در اختیار داشتن یک ثبت نشده اسلحه گرم و مهمات و حمله به قصد کشتن و داشتن ظرفیت بالا, مجله, یک سرویس مخفی آمریکا سخنگوی گفت.

Alazo همچنان در بازداشت پنج شنبه. آن را بلافاصله روشن که آیا او تا به حال یک وکیل.

کوبا وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که کارکنان سفارت اعضای “امن و حفاظت شده” اما این تیراندازی باعث “خسارت مادی” به ساختمان است. عکس نشان داد سوراخ های بزرگ در سمت چپ ساختمان نما در نزدیکی درب جلو و در ستون خارج از ساختمان.

دولت کوبا نمی دانم مظنون بالقوه انگیزه بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که وزارت امور خارجه آگاه بود از این حادثه.

“این است که تعهد دولت ها به اتخاذ اقدامات مناسب برای حفاظت از محل ماموریت های دیپلماتیک معتبر به کشور خود در برابر هر گونه نفوذ یا آسیب و برای جلوگیری از هر گونه اختلال در صلح ماموریت و یا اختلال در آن کرامت” در بیانیه ای گفت:.

عکس از صحنه های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد یک گروه از افسران پلیس در خارج از سفارت پس از تیراندازی و محققان جستجو از طریق یک SUV پارک شده وجود دارد. تصاویر دیگر نشان داد که محققان بررسی آسیب در مقابل مزین سفارت در واشنگتن Adams-مورگان محله از جمله یک سوراخ گلوله در یک پنجره بر روی درب جلو و آسیب به یک میله پرچم و ستون های طرفین یک مجسمه از کوبا استقلال قهرمان خوزه مارتی.

افسران اداره پلیس شهری و سرویس مخفی بررسی شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de