افسران پلیس در حال به ندرت محاکمه و یا محکوم در ایالت آریزونا. در اینجا برخی از موانع

اعضای جامعه برای سال ها تلاش کرده اند برای جلب توجه به کشنده تیراندازی پلیس و مرگ در دوران بازداشت در آریزونا.

آنها را به نام رهبران به برگزاری افسران پاسخگو باشد.

خود درخواست کرده اند تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس به ارمغان آورده است جدید موشکافی به دیگر مرگ و میر موارد دیگر استفاده بیش از حد از زور است.

در ماه اوت 2014, ققنوس Sgt. پرسی Dupra به ضرب گلوله کشته و 50 سال سن میشل Cusseaux که دچار اختلال دوقطبی اسکیزوفرنی و افسردگی است. پلیس وارد شده بود در خانه او به او را به یک مرکز سلامت روان. Cusseaux جواب درب با یک چکش بالای سر او. Dupra شد تنزل مقام اما نه با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

در ماه ژانویه سال 2016 مسا افسر پلیس فیلیپ Brailsford کشته دانیل ریش تراش, یک مرد بود که در دست و زانو التماس برای زندگی خود را. ریش تراش بود و نه مسلحانه. Brailsford اخراج شد و به اتهام قتل درجه دوم اما هیئت منصفه او را تبرئه شد.

در ماه جولای سال 2016 تمپه افسر پلیس ادوارد Ouimette شات 19 ساله Dalvin فلوریس در بازگشت او را به قتل. فلوریس حال فرار از پلیس پس از یک داروخانه سرقت که در آن شاهد گفت: دزد شبیه سازی شده یک سلاح. اما او مسلح است. Ouimette که نمی نوبه خود بر روی بدن خود دوربین تا پس از تیراندازی شد نه با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

در ژانویه سال 2017, محمد عبد Muhaymin Jr, گریه, “من نمی توانم نفس بکشم” به عنوان چهار ققنوس افسران پلیس تا به حال زانو های خود را در پشت گردن و سر. او در حالی که آنها او برگزار شد پایین. تعامل آغاز شده چرا که او می خواست را به خدمات خود را سگ به یک سرویس بهداشتی عمومی. او مسلح است. هیچ یک از افسران شد با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

در ژانویه 2019 برای تمپه افسر یوسف خائن به ضرب گلوله کشته و 14 سال سن آنتونیو آرک بود که در حال فرار است. او برگزاری یک اسلحه بورس. خائن استعفا از وزارت. او نه با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

در مارس 2019, ققنوس افسر پلیس کریستوفر مایر با اشاره تفنگ در Dravon ایمز (ames) در مقابل ایمز ” و سپس باردار نامزد و کودکان یکی از آنها بود که مظنون به دزدی از مغازه عروسک. مایر اخراج شد اما نشده است عنوان جرم جنایی متهم شده است.

نام و جزئیات هر مورد را تغییر دهید. اما نتیجه همان باقی می ماند: ماموران تقریبا هرگز محکوم از هر کیفری تخلف است.

آریزونا جمهوری تجزیه و تحلیل نشان داد که در 600 تیراندازی پلیس ایالت از سال 2011 تا 2018 افسران پاک شد کیفری تخلف 94.5 درصد از زمان. بقیه در حال بررسی و یا جمهوری نمی تواند تایید یک نتیجه.

پس از سال 2017 35 نفر فوت کرده اند در سرپرستی یک اداره پلیس در Maricopa. در 28 از موارد افسران پاک شد تخلف است. هفت در انتظار یک بررسی و یا تصمیم گیری با توجه به Maricopa County دفتر دادستان.

تظاهرات راهپیمایی ها و تحقیقات و گاهی پرونده های حقوقی به دنبال بسیاری از این مشخصات بالا مواجه است. چند منظم شد; حتی کمتر از کار اخراج شدند.

در صدها نفر از تیراندازی پلیس و مرگ در دوران بازداشت از سال 2002 Maricopa County دفتر وکیل متهم کرده است سه افسران. یکی از کسانی که به اعدام محکوم شد.

اغلب مقامات دولتی وعده تغییرات قابل توجه است. و شده است وجود دارد برخی از: بیشتر دوربین های بدن, آموزش بیشتر و شفافیت بیشتر.

اما زمینه سیستم محافظت می کند که مأموران اجرای قانون از برگزار شد با عنوان جرم جنایی مسئول اعمال خود باقی می ماند همان.

محلی و کارشناسان ملی امید در پاسخ به Floyd مرگ می تواند نقطه عطف است.

تقریبا دو هفته از تظاهرات در شیکاگو و در سراسر کشور دامن زده میل به تغییر.

“جامعه معترضان در مکان های خاصی فرسوده هستند. آنها انجام شده است این اعتراضات و تلاش برای حمایت از تغییر و در حال سقوط بر روی گوش های ناشنوا” رابرت Durán استادیار جامعه شناسی در تگزاس A&M دانشگاه در کالج استیشن ، “برای دیدن سایر مردم را در اعتراض دلگرم کننده است. دیدن افراد دیگر گفت: این درست نیست من فکر می کنم که به من امید میده.”

موانع بالقوه برای پاسخگویی

ماموران درگیر شد و به سرعت اخراج و با عنوان جرم جنایی متهم روز پس از یک ویدئو از فلوید را کشته بود به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته.

در آریزونا کارشناسان می گویند شایع نقص در سیستم فعلی ظهور به عنوان نیروی مرگبار بررسی شده است به عنوان دادستان رسیدگی به چنین مواردی به عنوان پلیس اتحادیه های کارگری در وزن و به عنوان داوران تفسیر نیروی کشنده قانون و وزن است که بیشتر باور.

سیاست نقش دارد و همچنین به دلیل بالا دادستان در تمام 15 Arizona شهرستان است, شهرستان, وکیل که مجموعه تن برای و که بستگی به حمایت عمومی برای دریافت رای هر چهار سال.

که باعث می شود آنها را در معرض موشکافی تاثیر گذار پلیس اتحادیه های کارگری و دیگر گروه های سیاسی. موفقیت خود را با دیگر موارد نیز یک عامل کلیدی در electability — بستگی دارد رابطه خود را با ادارات پلیس.

قوانین اجازه می دهد که افسران برای پاسخ با نیروی کشنده اگر آنها از ترس جان خود و یا جان دیگران باز هستند برای سست تفسیر است.

و تاریخی, افسران پلیس برگزار کرده اند یک موقعیت بالا در جامعه ساخت داوران تمایلی به محکوم کردن آنها به اقدامات صورت گرفته در حین انجام وظیفه.

محمد MUHAYMIN: ققنوس خود را ‘من نمی تواند تنفس کند. نتیجه بسیار متفاوت

دادستان می تواند انجام دهد بیشتر استادان می گویند

معمولا پس از تیراندازی پلیس و یا در مرگ بازداشت پلیس آژانس شروع خواهد شد دو تحقیقات.

یکی تعیین می کند که آیا این افسر اقدامات در سیاست. دوم این است که یک پرونده جنایی که پس از آن فرستاده شده به دادستان که تصمیم می گیرد که آیا هر گونه اتهامات جنایی باید علیه این افسر.

گاهی اوقات خارج از سازمان را بیش از یک یا هر دو از این تحقیقات است.

در ماریکوپا کانتی یک پنل دادسرا از دادستان شهرستان را مورد بررسی و توصیه به شهرستان وکیل تصمیم می گیرد که آیا اتهامات باید زمینه.

اساتید در مصاحبه با روزنامه جمهوری گفت: آن را در طول تاریخ شده است یک چالش برای شارژ یک افسر چون دادستان کار با ادارات پلیس روزانه ایجاد یک پتانسیل تضاد منافع.

“آنها اغلب خود را نگه دارید و مسئولیت بیشتر به سمت اداره پلیس به جای شهروندان یا ساکنان شهرستان” Durán گفت. “از زمانی که آنها در حال برگزاری افسران پلیس پاسخگو باشد.”

فراخوان برای تغییر: ققنوس خودروهای پلیس نظارت از شورای شهر

کیت لوین استاد حقوق در Cardozo دانشکده حقوق در دانشگاه یشیوا در نیویورک گفت: تضاد منافع اغلب وجود دارد بین دادستان محلی و ادارات پلیس به دلیل دادستان تکیه بر افسران پلیس به کلید خود را شهود دادستانی در پرونده های جنایی.

“این یک systemwide مشکل با کیفری نظام حقوقی که جدا نمی,” او گفت:.

اگر یک دادستان اتهام یک افسر در ارتباط با وظیفه عکسبرداری و یا یکی دیگر از نیروی مرگبار, حادثه سیاسی قدرتمند پلیس اتحادیه ها و گروه ها اغلب به حمله رئیس دادستانی اساتید گفت.

هنگامی که سابق Maricopa County وکیل لایحه مونتگمری شارژ Brailsford با قتل درجه دوم برای کشتن ریش تراش مسا اتحادیه پلیس به شدت در دفاع از افسر.

در طول محاکمه اش در سال 2017, اتحادیه ماموران نشان داد تا هر روز در حمایت از مصاحبه به روزنامه نگاران و متهم مونتگومری را بازی سیاست است.

در سال 2010 سابق ققنوس افسر پلیس ریچارد Chrisman کشته 29 ساله دنی فرانک رودریگز. Chrisman را شریک افسر Sergio Virgillo بود که در صحنه و گفت کارآگاهان رودریگز نمی تهدیدی بود به شدت انتقاد اتحادیه اظهارات خود را.

در طول Chrisman را محاکمه Virgillo گفت منصفه او با موفقیت د-تشدید وضعیت و تشویق شد رودریگز به ترک بر روی دوچرخه خود را هنگامی که Chrisman شات رودریگز دو بار در قفسه سینه. Chrisman نیز به ضرب گلوله کشته و مرد سگ.

یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده Chrisman از تشدید حمله برای برگزاری یک تفنگ به رودریگز سر اما موفق به رسیدن به یک حکم در درجه دوم اتهام قتل. Chrisman بعد التماس کرد گناه را به قتل نفس برای جلوگیری از محاکمه دوم. او محکوم به هفت سال زندان.

هزاران نفر از معترضان در شهرهای مختلف از جمله شهر فینیکس در حال حاضر خواستار پاسخگویی از افسران قرار می تواند نوع جدیدی از فشار سیاسی دادستان کل کشور گفت: Rod Brunson, یک استاد در دانشکده جرم شناسی و عدالت کیفری در دانشگاه در بوستون.

“دادستان باید تاکید کنم که آنها در حال رفتن به عادلانه و بی طرفانه در گذارم (قانون) و نگه پلیس پاسخگو” Brunson گفت. “کسانی که لزوما پیام هایی که رتبه-و-فایل افسران و اتحادیه خود را راحت هستند.”

نامزدها در حال اجرا منجر به دادستانی باید این موضوع به عنوان یک کمپین موضوع Brunson گفت.

“این معنا نیست که این دادستان نمی احترام به پلیس و یا به بد نام کردن پلیس,” او گفت:. “اما آنها همچنین درک کنند که آنها باید مسئولیت را به جامعه بزرگ. پیام هایی را تقویت میکند که دادستان باید مسئولیت را به شهروندان و نه فرد و سازمان های مورد نیاز به خصوص در یک زمان مثل این.”

صحبت کردن: ساکنان ققنوس محله می گویند پلیس نمی معترضان بودند مشکل در روز یکشنبه

داوران به افسران نفع شک

اگر یک دادستان اتهام یک افسر وجود دارد و حتی بیشتر به چالش: یک هیئت منصفه.

آمریکایی ها به طور معمول برگزار افسران پلیس در اعتماد به نفس بالا است, و آن را یک چالش برای متقاعد کردن یک گروه از منصفه که افسران پلیس می تواند مرتکب جنایات بیش از حد.

در برخی موارد وکلای رنگ قربانیان خشونت پلیس به شیوه ای منفی به طوری که آنها نگاه نامطلوب به هیئت منصفه گفت: Kami Chavis, یک استاد حقوق در دانشگاه ویک فارست.

در مورد مسا پلیس گزارش داد که ریش تراش شده بود مست. در تمپه عکسبرداری از آنتونیو آرک نوجوان شده بود احتمالا خان درون لوله تفنگ از طریق یک وسیله نقلیه است که هیچوقت به او تعلق دارند. Muhaymin تا به حال حکم خود بازداشت و پس از آن در برابر افسران.

Chavis گفت که او معتقد است که برخی دادستان ها را نادیده گرفته اند مسئولیت خود را به اتهام افسران.

“ما یک مشکل با دادستان شکست را به این موارد” او گفت:. “اما پس از آن حتی در جایی که ما می بینیم دادستان به این موارد در مورد آمریکا و دیگران ما می بینیم بسیاری از تبرئه.”

دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که افسران می توانید با استفاده از نیروی مرگبار هنگامی که یک “معقول افسر” خواهد همین کار را در یک وضعیت مشابه است. این گسترده معیار ساخته شده است آن را دشوار برای به چالش کشیدن یک افسر تصمیم به شلیک به خصوص اگر افسران ترس آنها می تواند کشته شود.

نگاه نزدیک: کلانتر: اسپانیایی, سیاه رانندگان به احتمال زیاد برگزار می شود دیگر در ترافیک متوقف می شود و از سفید رانندگان

در سال 2002 سابق چندلر افسر دن لاولیس شد به اتهام قتل درجه دوم برای ضرب تیراندازی 35 ساله سحر Rae نلسون.

لاولیس تا به حال در پاسخ به یک گزارش که نلسون سعی در پر کردن جعلی نسخه در داروخانه درایو-از طریق پنجره. زمانی که نلسون منتقل وسیله نقلیه خود را به جلو لاولیس زد به راننده سمت پنجره و شلیک به خودرو او را به قتل. 14-ماه-پیر پسر در صندلی عقب بود.

لاولیس ادعا کرد که او می ترسید نلسون اجرا خواهد او را بیش از. او تبرئه شد.

در Brailsford مورد دفاع با موفقیت متقاعد داوران که Brailsford عمل منطقی زمانی که او تصمیم گرفت به ساقه ریش تراش که بر روی زانو های خود را با گدایی زندگی خود را. Brailsford تا به حال هیچ ایده که ریش تراش غیر مسلح و در تقسیم دوم تصمیم گرفته شد تا بر اساس ترس برای زندگی خود و زندگی خود را افسران همکار وکیل استدلال کرد.

از تبرئه Chavis گفت: اغلب به دلیل افسران پلیس می تواند سقوط در یک شبیه دفاع وقت و زمان دوباره: “من در معقول ترس از زندگی من است.”

سینتیا لی جنایی استاد حقوق در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: هیئت منصفه اغلب به افسران نفع شک اگر آنها ادعا می کنند که ترس برای زندگی خود را. داوران نیز باید تمرکز بر روی یک افسر پلیس اقدامات لی گفت.

“نه تنها باید داوران فکر می کنم در مورد اینکه آیا یا نه افسر باور معقول و منطقی بود اما آنها نیز باید پرسید: برای ارزیابی اینکه آیا افسر اقدامات مناسب,” او گفت:.

کجا نامزدهای کنونی ایستاده ؟

فلوید مرگ موجب مکالمات در مورد تیراندازی پلیس و مسابقه در میان نامزدها برای Maricopa County دفتر دادستان.

همه نامزدهای دموکرات می گویند که آنها به دنبال بیشتر ورودی عمومی و یا تغییر نحوه تیراندازی پلیس در حال بررسی در این شهرستان دادستان ،

تنها نامزد جمهوری خواه گفت: او را به ادامه با استفاده از همان پنل دادستان را نگه افسران پاسخگو اگر او معتقد است که آنها مرتکب جرم فقط به عنوان او را از هر فرد دیگری.

زمان Maricopa County وکیل Allister Adel یک جمهوری خواه شنود گذاشته به اجرا دفتر پس از مونتگمری منصوب شد به دادگاه عالی ایالت گفت: او را نگه افسران پاسخگو زمانی که شواهدی وجود دارد که نشان می دهد آنها باید با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

ققنوس رئیس پلیس: Jeri ویلیامز قول به “سرب با قلب’

دموکرات خواهد شوالیه گفت: جمهوری است که او را محاکمه یک افسر همان راه او را تعقیب کسی که بود یکی نبود. او گفت: هیچ کس نباید بالاتر از قانون است.

“هنگامی که ما تعیین می کند که یک افسر پلیس است مرتکب جرم من رئیس و معاونان و من شخصا رسیدگی دادستان از روی صدق و صفا منصفانه و متناسب به آسیب” شوالیه گفت: جمهوری.

دموکرات جولی Gunnigle گفت: قربانیان یا خانواده های آنها باید قادر به دنبال عدالت اگر یک افسر یافت می شود در اشتباه است. او گفت: سیستم فعلی متکی بیش از حد به شدت در اجرای قانون به “بررسی و اثبات موارد” خود را در برابر افسران تضاد منافع.

دموکرات رابرت McWhirter گفت: جمهوری اسلامی که تصمیم به اتهام یک افسر پلیس است که یکی از جدی ترین شهرستان وکیل باید.

“من کاملا به دنبال عدالت برای قربانی و جامعه” او گفت:. “وجود دارد باید یک قانون برای تصمیم گیری که آیا برای شارژ یک فرد فقیر از رنگ با جرم و جنایت و قانون دیگری برای تصمیم گیری که آیا برای شارژ یک افسر پلیس است.”

Uriel گارسیا عمومی را پوشش می دهد-مسائل ایمنی در آریزونا. او را در رسیدن به uriel.garcia@azcentral.com. او را دنبال کنید در توییتر @ujohnnyg.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید