پلیس: “خشمگین” مشتری بازداشت برای تعقیب تیراندازی در برگر کینگ کارمند

گودیر, بازداشت دو مرد مظنون به تعقیب و تیراندازی در یک برگر کینگ کارمند.

با توجه به گودیر سخنگوی پلیس Lisa Berry, قربانی مشغول به کار بود در یک برگر کینگ در یوما جاده و Sarival خیابان چهار شنبه هنگامی که او نزدیک شد یک “خشمگین مشتری است.” روشن نیست که دقیقا چرا مشتری که پلیس شناسایی 24 ساله Moises رامیرز عصبانی بود.

بری غمگین قربانی ترس برای ایمنی خود را و سمت چپ رستوران در ماشین خود را. رامیرز پس از آن آغاز شد پس از برگر کینگ کارمند در ماشین خود را. پلیس گفت: 21 ساله بنی Aros جونیور نیز در ماشین.

رامیرز خودرو به قربانی در نور قرمز است. بری گفت: Aros بود که در مسافران صندلی جیبش یک تفنگ و شلیک چند گلوله به قربانی خودرو. رامیرز و سپس از صحنه فرار کرد. قربانی مجروح شد.

قربانی پلیس گفت که او نمی دانست خود اقدام به بورس است.

بری گفت: محققان و بازداشت هر دو رامیرز و Aros ظرف 48 ساعت. روشن نیست که چگونه آنها گره خورده است دو مرد به جرم اما بری گفت: آنها هر دو اعتراف کرد به تیراندازی.

Aros بود به اتهام اقدام به قتل درجه اول درایو توسط تیراندازی رفتار آشوبگرانه و تهدید و ارعاب. رامیرز دستگیر شد ظن درایو توسط تیراندازی رفتار آشوبگرانه و تهدید و ارعاب.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در [email protected] و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>