پلیس پس از بررسی ققنوس مرد می گوید: او مورد ضرب و شتم توسط مردانی که گفت: ‘قدرت سفید’

ققنوس مرد گفت که او را به شدت مورد ضرب و شتم توسط مردان و گفت نژادپرستانه عبارات بسکتبال در کاکتوس پارک در اسکاتسدیل, ژوئن 28 که او در بیمارستان زخم خونین و concussed با شکستگی های متعدد.

اسکار “سامی” گودمن, 43, گفت که او معتقد است این حمله بود چون از نژاد او. گودمن سیاه و مکزیکی.

Scottsdale اداره پلیس روز دوشنبه با انتشار بیانیه ای درخواست برای کمک در ارائه اطلاعات در این حادثه خواستار آن را “احتمالا با نژاد با انگیزه های گرایش به جرم و جنایت.”

“در این نقطه در این تحقیقات وجود ندارد شواهد کافی برای تایید یا رد این گزارش ها. آنچه ما میدانیم این است که آقای گودمن قابل توجهی صدمات و ما در حال درخواست برای کمک با هر گونه اطلاعات مربوط به این حادثه” به پلیس گفت:.

گودمن می گوید گروه گفت: “قدرت سفید” در حالی که ضربه او را

گودمن متوقف شده بود در کاکتوس پارک به شلیک پرتاب آزاد در خانه راه خود را از تغییر در JW Marriott Scottsdale, Camelback Inn Resort & Spa حدود 10 p. m. فیلم او در زمان خود تیراندازی رایگان می اندازد که شب را نشان می دهد او به تنهایی در دادگاه است.

مدت کوتاهی پس از ورود به دادگاه گفت او اولین ضربه در فک و بدون هشدار.

“چیزی که بعد از من به یاد داشته باشید که در پشت من و من می تواند احساس یک زن و شوهر دندان نورد در اطراف در دهان من” گودمن گفت.

بر روی زمین می تواند او را از سه یا چهار مرد در ادامه به پا زدن و پانچ به او. به عنوان او تلاش برای به دست آوردن او گفت: او همچنین می تواند احساس داغ خون در حال اجرا کردن صورت خود را.

در یک نقطه گودمن گفت: او به خاطر یکی از مردان مورد فریاد “سفید قدرت است.”

در یک پست صوتی گودمن چپ برای دوست خود رونی لوپز که شب و ارائه به آریزونا جمهوری به بررسی گودمن شنیده می شود دیوانه وار و گفت: “من فکر می کنم من شکست من فک, شخص, و من فکر می کنم من … تقسیم سر من باز است.”

در یکی دیگر از پست صوتی چپ در 11:08 بعد از ظهر گودمن شنیده groggily من من کننده “رونی با من تماس بگیر لطفا؟”

گودمن گفت که به دلیل ضربه به سر و چگونه به سرعت حمله را آغاز کرد, او نمی تواند به یاد داشته باشید اطلاعات خود را از مهاجمان.

“من حتی نمی یاد داشته باشید رانندگی صفحه اصلی” گودمن گفت. او اضافه کرد که او باید گذشت تحت پوشش در خون پشت فرمان هنگامی که او به خانه اش در شمال ققنوس. “من تا به حال هیچ سرنخی که چگونه من وجود دارد.”

هنگامی که خواهر خود را با او تماس آموخته و آنچه اتفاق افتاده است صبح روز بعد او سوار او را به بیمارستان گودمن گفت.

پزشکان به او گفت که همراه با قابل مشاهده کاهش در سر و چانه و فک او شکسته شد در دو مکان و او تا به حال چند دنده شکسته و تصادم. او مرخص شد همان روز اما هنوز هم تا به حال سردرد و مشکل در صحبت کردن.

“من شده اند قادر به خوردن یا خواب” گودمن گفت.

او بعد از بازگشت به اتاق اورژانس برای مراقبت بیشتر.

Scottsdale پلیس در حال بررسی حادثه

گودمن ظ گزارش به Scottsdale اداره پلیس با کمک دوستان خود لوپز کنی و سیلوستر در ژوئیه 1.

سیلوستر که بازی بسکتبال در کاکتوس پارک با گودمن از دوران کودکی گفت: آنها تا به حال تاخیر در رفتن به پلیس در ابتدا به دلیل عدم اطمینان بر اینکه پلیس کمک خواهد کرد — نگرانی است که معترضان در سراسر کشور مطرح کرده اند در ماه های اخیر.

“این به ما جدید” سیلوستر گفت. “با تکیه بر یک اداره پلیس است که هرگز واقعا به ما کمک کرد. … است که او برای به دست آوردن عدالت در خدمت است؟”

Scottsdale پلیس در بیانیه ای گفت شنبه که آنها در حال بررسی این حادثه به عنوان مظنون تشدید حمله.

“متاسفانه به علت جراحات او بسیار کمی خاطره از این رویداد در این زمان” بیانیه ای گفت:. “شده اند وجود دارد گزارش می دهد که او حمله توسط افراد متعدد و که آن را احتمالا با نژاد با انگیزه های گرایش به جرم و جنایت.”

در آریزونا تعصب در برابر یک فرد نژاد و رنگ و مذهب و منشاء ملی, گرایش جنسی, جنسیت و یا از کار افتادگی در نظر گرفته شده است در طول محکومیت یک مجرم به عنوان یک “تشدید شرایط” است که می تواند منجر به یک دیگر, جمله, اما آن است که یک جرم جداگانه.

هر کسی با اطلاعات در این حادثه که به پلیس گفت: به احتمال زیاد اتفاق افتاده بین 10:30 p. m. و ساعت 11 شب 28 ژوئن در کاکتوس پارک خواسته است برای تماس با Scottsdale اداره پلیس در 480-312-5000.

GoFundMe برای گودمن را افزایش می دهد $34,000

سالار که پدر دو این نسخهها کار میکند در JW Marriott Scottsdale, Camelback Inn Resort & آبگرم. این معلوم نیست که گودمن خواهد بود قادر به بازگشت به کار. خوشبختانه گودمن گفت: کارفرمای خود بوده است حمایت و کمک می کردند.

یک GoFundMe ایجاد شده توسط سیلوستر همسر جسیکا مطرح شده تقریبا $35,000 که از روز شنبه بیش از آن هدف اوليه از $10,000.

این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از او را از طریق این زمان سیلوستر گفت.

“من بسیار خوش شانس به دوستان و خانواده که من کردم با تشکر از شما” گودمن گفت: از طریق متورم شدن لب ها در یک ویدیو به روز رسانی نوشته شده به GoFundMe صفحه در روز جمعه. “من باید بیشتر به می گویند که من می توانم بحث کمی بهتر است اما من می خواستم مطمئن شوید که من واقعا به شما اجازه می دانم که من درک میشم.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @vv1lder.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im