یک کارمند باز آتش چهارشنبه در میلواکی را Molson Coors پیچیده قتل پنج همکار کارگران قبل از مصرف زندگی خود را, پلیس گفت:.

این فرد مسلح شناسایی شد به عنوان یک زن 51 ساله میلواکی درگذشت مردی که از خود وارد زخم گلوله کشته شده است.

“پنج وجود دارد افرادی که به کار می رفت امروز درست مثل همه به کار می رود و آنها فکر می کردند که برای رفتن به کار خود را به پایان برساند و بعد از بازگشت به خانواده خود را. آنها نمی — و غم انگیز آنها هرگز” میلواکی شهردار تام برت گفت.

مقامات ارائه فوری انگیزه برای حمله است.

پلیس توییتی بود که دیگر فعال کنید. مقامات بلافاصله انتشار جزئیات بیشتر در مورد تیرانداز و یا چگونه عکسبرداری آشکار شد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به تیراندازی قبل از سخنرانی خود در کاخ سفید با خبرنگاران در مورد گام های دولت برای مبارزه با coronavirus.

“قلب ما برای شکستن آنها و عزیزان خود را” رئیس جمهور گفت:. “ما ارسال ما تسلیت. ما خواهید بود با آنها, و آن را یک چیز وحشتناک یک چیز وحشتناک.”

این حمله رخ داده است و در وسیع و پیچیده ای است که شامل ترکیبی از دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات. حداقل 600 نفر در این مجموعه است که به طور گسترده ای شناخته شده در منطقه میلواکی به عنوان “میلر دره” اشاره به میلر Brewing Co. که در حال حاضر بخشی از Molson Coors.

Molson Coors مدیر عامل گاوین tony walsh به نام تیرانداز “فعال آبجوسازی کارمند.”

“متاسفانه من را ویران کرد برای به اشتراک گذاشتن که ما از دست داده و پنج نفر دیگر از اعضای خانواده ما در این حادثه غم انگیز” او در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان غم و اندوه عمیق, بسیاری از ما احساس حال حاضر.”

او گفت: این دفتر خواهد بود بسته بقیه هفته و آبجوسازی توقیف “برای هم بودن” به مردم زمان به مقابله.

جیمز Boyles گفت: Milwaukee Journal Sentinel که همسرش Lasonya Ragdales این نسخهها کار میکند در Molson Coors در ادعای گروه. او ارسال پیامک از داخل مرکز و گفت شوهرش که یک تیرانداز فعال بود و او در یک اتاق قفل شده با یک دسته از همکاران مجله نگهبان گزارش شده است.

“میلر دره” ویژگی های یک 160 سال آبجوسازی با بسته بندی مرکز که پر هزار قوطی و بطری در هر دقیقه و یک مرکز توزیع اندازه پنج زمین فوتبال. عظیم قرمز میلر نشانه برج بیش از این پیچیده است و یک نماد شناخته شده در میلواکی که در آن آبجو و دم در هم تنیده در تاریخ این شهر.

این تاسیسات نیز در خانه به, شرکت خدمات مالی و منابع انسانی و مهندسی. تورهای مردم را به غارهای زیرزمینی که در آن آبجو بود یک بار ذخیره شده در یک سالن با پیچیده چوب یک استین سالن با پنجره شیشه های شامپاین اتاق جلسه سالن با سربی-شیشه پنجره و یک باغ آبجو است که می تواند نگه دارید و 300 نفر است.

قبل از چهارشنبه تیراندازی شده سه کشتار جمعی در سراسر کشور در سال 2020 با 12 مجموع قربانیان. همه شده اند دهیم. در سال 2019 بودند 44 کشتار جمعی با 224 مجموع قربانیان. آسوشیتد پرس/آمریکا/دانشگاه کشتار پایگاه داده تمام آهنگ های ایالات متحده قتل از سال 2006 مربوط به چهار یا بیشتر از مردم کشته و بیش از 24 ساعت بدون در نظر گرفتن سلاح محل مجرم رابطه و یا انگیزه.

آخرین تیراندازی و کشتار در منطقه میلواکی بود در ماه اوت سال 2012 سفید supremacist وید مایکل صفحه به ضرب گلوله شش نفر و زخمی شدن چهار نفر دیگر در یک معبد سیک ها در حومه اوک کریک. صفحه خودش را کشته بود پس از زخمی در تیراندازی با پلیس است. بدترین تیراندازی دسته جمعی در این منطقه در 20 سال گذشته بود و در سال 2005 زمانی که هفت نفر کشته و چهار زخمی در یک سرویس کلیسا در بروکفیلد یک میلواکی حومه. تیرانداز خودش را کشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im