اندرو Gillum یک دموکرات که زد برای فرماندار فلوریدا به پلیس گزارش روز شنبه گفت که او “inebriated” و در ابتدا بی توجه در اتاق یک هتل که در آن مقامات در بر داشت baggies مشکوک کریستال متامفتامین.

Gillum سابق تالاهاسی شهردار که زد برای فرماندار در سال 2018 است متهم با هر گونه جرم و جنایت است. این ساحل میامی گزارش پلیس می گوید Gillum اجازه داده شد به ترک هتل برای خانه پس از بررسی پزشکی است.

Gillum, 40, در بیانیه ای گفت که او در ساحل میامی برای عروسی و نه استفاده از مواد مخدر غیر قانونی.

“در حالی که من تا به حال بیش از حد به نوشیدن, من می خواهم برای روشن است که من هرگز استفاده از متامفتامين,” Gillum گفت. “من عذر خواهی به مردم فلوریدا برای حواس پرتی این باعث شده است که برای جنبش ما.”

به گفته پلیس آتش نجات خدمه نامیده می شدند به ساحل میامی هتل در سراسر ساعت 1 صبح جمعه مورد مشکوک به مصرف بیش از حد مواد مخدر. پلیس می گویند Gillum و آنها در اتاق هتل.

“آقای Gillum قادر به برقراری ارتباط با توجه به inebriated دولت” پلیس گزارش می گوید.

پلیس می گوید یکی از مردان آمد به اتاق هتل و پیدا Gillum و تراویس Dyson, 30, ظاهرا تحت تاثیر یک “ماده ناشناخته است.” مقامات شروع به ماساژ قفسه سینه در Dyson و او را به یک بیمارستان محلی که در آن مقامات می گویند که او در وضعیت با ثبات است.

Gillum در ضمن تا به حال پایدار پزشکی علائم زمانی که مقامات بازگشت و برای رفاه را بررسی کنید و اجازه داده شد به ترک هتل برای خانه, پلیس گزارش می گوید.

Gillum شد سیاه برای اولین بار نامزد عمده حزب سیاسی برای انتخابات فرمانداری در فلوریدا. او از دست داده و دقت به جمهوری خواه ران DeSantis در انتخابات 2018.

از آن پس Gillum نصب شده تلاش برای دموکراتیک ثبت نام رای دهندگان در فلوریدا و اغلب به نظر می رسد در کابل کانال های خبری به عنوان یک مفسر سیاسی.

در 2019 در فلوریدا کمیسیون اخلاق در بر داشت علت احتمالی که Gillum تجاوز دولت و اخلاق و قوانین که او مورد قبول هدیه در خارج از شهر گشت و گذار با لابی و فروشندگان و شکست خورده را به آنها گزارش. این شامل بلیط به عملکرد موسیقی “همیلتون.” یک حل و فصل از $5,000 بود به توافق در این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im