پلیس آتش گاز یا دود در تظاهرات و مسدود کردن Scottsdale جاده در تمپه

پلیس با شلیک گاز یا دود در اعتراض به سمت حلقه 202 که ترافیک مسدود شده در اسکاتسدیل آریزونا جاده در تمپه, اعلام کرد این تظاهرات غیر قانونی و شروع به تهدید به دستگیری مردم در شنبه شب.

معترضان جمع شده بودند در تمپه پارک ساحلی حدود 5 بعد از ظهر دوشنبه در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش و به دنبال عدالت برای Dalvin فلوریس و Dion جانسون بودند که هر دو به ضرب گلوله کشته و با اجرای قانون در مترو ققنوس.

دوشنبه چهارمین سالگرد زمانی که فلوریس, 19 بود که مظنون به سرقت از یک Walgreens به ضرب گلوله توسط تمپه پلیس در سال 2016.

سازمان دهندگان گفت: همچنین روز قبل چه بوده است 29th, تولد جانسون, که به ضرب گلوله کشته شد توسط Arizona Department of Public Safety سپاهی جورج سروانتس در مه 25.

اعتراض آرام بود با حدود 200 نفر راهپیمایی و در یک نقطه آواز “تولدت مبارک” برای جانسون تا حدود 8 p. m. هنگامی که پلیس مواجه جمعیت راه رفتن در جاده ای در نزدیکی تقاطع Scottsdale جاده و Playa Del Norte درایو.

معترضان خواند “تولدت مبارک” برای Dion جانسون

اوایل روز دوشنبه یک گروه از حدود 200 معترض در راهپیمایی بر روی آسیاب خیابان پل. برخی از معترضان با تشکیل یک خط در ورودی جنوبی به پل برای جلوگیری از ترافیک به عنوان بقیه از معترضان در راهپیمایی پل kneeled در خیابان و سنگ “تولدت مبارک” برای جانسون.

Donshay جانسون, که گفت که او ملاقات کرد Dion جانسون در دبیرستان و که آنها مانند “روح برادران” برگزار شد یک بادکنک آبی و گریه به عنوان آهنگ “99 بالن” توسط سرگیجه رایت بازی های برگزار شده.

معترضان همچنین آویزان یک بنر بزرگ روی پل که گفت “end واجد شرایط ایمنی” مرجع دکترین حقوقی است که محافظت از اجرای قانون و سایر مقامات از شکایت به صورت رسمی اقدامات است.

یک گروه کوچک از ضد معترضان بود در ریو Salado پارک وی و آسیاب خیابان در حمایت از پلیس.

چند پلیس دوچرخه و وسایل نقلیه و موتور سیکلت در همان نزدیکی بودند اما از 7 p. m. اعتراض باقی مانده صلح آمیز است.

تمپه رئیس پلیس توییتهایی که معترضان “پرتاب اشیاء” در افسران

فقط قبل از 8 p. m. به معترضان به رهبری نسبت به پلیس در تقاطع Scottsdale جاده و Playa Del Norte درایو. به عنوان پلیس هشدار داده است که آنها نمی تواند مسدود کردن جاده برخی از معترضان شروع به قرار دادن بر روی عینک و ماسک گاز.

مدت کوتاهی پس از, پلیس به ضرب گلوله ناشناخته دود و یا گاز به جمعیت. داوطلب پزشکان شروع به کمک کردن به چندین نفر.

تمپه رئیس پلیس سیلویا moir, مدیر ارسال یک صدای جیر جیر دلالت معترضان در حال پرتاب اقلام در پلیس.

“این غیر قابل قبول است برای پرتاب پرتابه در مردم — پلیس افرادی هستند که وجود دارد برای محافظت از آزادی بیان و ارائه امنیت عمومی. هنگامی که شما پرتاب اشیاء به آنها را که خوب است” او توییتی در 8:18 بعد از ظهر

شایعات منتشر شده در میان معترضان که دو تا چهار نفر دستگیر شده بود. تصویری گرفته شده توسط azfamily نشان داد چندین افسران مقابله با یک مرد.

تمپه یک سخنگوی پلیس کارآگاه ناتالی Barela پاسخ نمی دهند به Arizona Republic سوال در مورد اینکه آیا افراد دستگیر شده بود.

“این یک سیال و فعال در صحنه است. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و مسائل اگر و زمانی که مورد نیاز است. در این زمان هیچ کسب اطلاعات بیشتر در دسترس است,” او گفت:.

نزدیک به 2 ماه از پلیس تظاهرات در مترو ققنوس

تمپه علیه خشونت پلیس Black Lives Matter ققنوس-مترو اقدام مستقیم آریزونا و جوان دموکراتیک سوسیالیست آمریکا سازماندهی شده روز دوشنبه در اعتراض به.

“ما مریض و خسته از ما مردمی برادران و خواهران ما در حال کشته شدن توسط نژادپرستانه ادارات پلیس” گفت: دارین بارت یک سازمان با تمپه علیه خشونت پلیس.

سازمان در روز دوشنبه خواستار آن شدند که DPS انتشار نام همه افسران درگیر در جانسون مرگ پایان دادن به واجد شرایط ایمنی برای افسران و برای خاتمه افسران که بخشی از غیر قانونی مرگ و میر و یا استفاده از زور در میان دیگر درخواست.

آن دیگری در نزدیک به دو ماه از اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در مترو ققنوس — اولین اعتراض در ققنوس در برابر مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس شد مه 28.

این تمپه اعتراض آمد و بعد از یک گروه از حدود 70 نفر در راهپیمایی خیابان در مرکز شهر فینیکس در روز شنبه برای حمایت از پورتلند معترضان و ایستادگی در برابر استقرار ماموران فدرال در پورتلند.

معترضان منتقل خیابان موانع موجود و نشانه ها در تلاش برای مسدود کردن خیابان ها در روز شنبه علاوه بر سوزاندن یک خط نازک آبی رنگی پلیس و پرچم دار زدن یک زندگی ماده بنر در شهر ورودی ساختمان.

رسیدن به خبرنگار در Audrey.Jensen@arizonarepublic.com و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im