بازداشت فعال سابق مظنون به آریزونا حزب دموکرات مقر آتش سوزی

ققنوس پلیس متی Egler دموکراتیک خلق که فعال حزب مقامات می گویند تا به حال طولانی و تاریخچه مشکل با Maricopa County حزب در طول سال برای آتش که نابود آریزونا حزب دموکرات مقر هفته گذشته است.

آتش از بین برد تاریخی, سیاسی, خاطرات و زیرساخت پیش از روز اصلی انتخابات است.

پس از نزدیک به یک هفته ای بررسی ققنوس پلیس در چهارشنبه شناسایی Egler, 29, از پیوریا در ارتباط با آتش به طرف مقر. آتش سوزی رخ داده است پس از نیمه شب روز جمعه هفته گذشته است.

اعلام دستگیری پلیس منتشر شد فیلم a dark ماشین پارک شده در نزدیکی ضلع شمالی ساختمان و یک فرد روشنایی آتش در خارج از ساختمان. به عنوان آتش رشد می کند و فرد پیاده روی به ماشین.

Egler برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد روز شنبه قبل از Maricopa شهرستان کمیسر ظاهر اولیه خود.

پلیس اعلام کرد این دستگیری در توییتر گفت: تنها 29 ساله متی Egler دستگیر شده در ارتباط با آتش است. آنها را بلافاصله ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنچه که منجر به دستگیری.

در یک سند منتشر شده توسط Maricopa County Superior Court پلیس ذکر شده در یک علت احتمالی بیانیه Egler پست ها در رسانه های اجتماعی اعتراف به دخالت خود را با آتش و خشم خود را با Maricopa County دموکرات.

او قبلا داوطلبانه برای شهرستان دموکرات ها با توجه به علت احتمالی بیانیه اما ممنوع شده است از داوطلب “با توجه به ماهیت قبلی خود رفتار.”

Egler رسیده به شهرستان دموکرات ها در مورد درگیر شدن در منطقه خود را, اما اجازه داده نمی شد به داوطلب.

“متهم ناراحت شد با Maricopa County دموکرات ها برای اجازه می دهد او را به داوطلب و در تلافی به عمد آتش به Maricopa County دموکرات منشی” رکورد گفت.

Egler دستگیر شد و رزرو یک تعداد از آتش سوزی یک اشغال ساختار یک کلاس 2 جنایت دوم بالاترین جنایت.

رهبران دموکرات در یک بیانیه مشترک گفتند: “عمیقا متاثر و شوکه” توسط اخبار. آریزونا حزب دموکرات رئیس Felecia Rotellini و Maricopa County حزب دموکرات رئیس استیون Slugocki گفت: این آتش سوزی توسط یکی از خود را نمی خواهد آنها را منحرف در ماه نوامبر.

“همانطور که ما کار را به حرکت به فرایند پیدا کردن یک خانه جدید ما می خواهیم به بیان فروتن با تشکر و قدردانی از همه کسانی که رسیده اند در طول این زمان به چالش کشیدن و ساخته شده اند سخاوتمندانه کمک های مالی خود را” بیانیه ای گفت:. “ما با تشکر از شما از ته قلب ما.”

ده ها هزار دلار اهدا شده است به دموکرات ها’ بازیابی صندوق.

خواست برای تایید است که سرویس مخفی شد درگیر در این تحقیقات به Egler و آتش یک سخنگو در پاسخ به Arizona Republic: “سرویس مخفی است که آگاهی از این حادثه است. به عنوان یک ماده در عمل Secret Service نه تایید و یا اظهار نظر در مورد وجود و یا عدم وجود خاص تحقیقات است.”

یک بررسی از یک حساب توییتر او را نشان می دهد Egler, در روزهای اخیر, ارسال فیلم از شروع آتش سوزی, شکایت در مورد محلی رهبری حزب و در نهایت این ادعا که او “بمباران” ،

Egler خدمت از سال 2016 تا 2019 به عنوان یک حوزه committeeman قانونی منطقه 22 که از دهانه شمال غربی دره با توجه به خود زیستی و مقامات حزب. او در توصیف خود را در LinkedIn به عنوان رئیس جمهور دره شورای رهبری به عنوان غیر انتفاعی در نظر گرفته شده برای مبارزه با بی تفاوتی رای دهندگان. شورا با توجه به سوابق تشکیل شد در سال 2015 در پئوریا آموزشی غیر انتفاعی و مربوط است به خوبی شناخته شده است ولی رهبری سازمان مدنی.

در توییتر خود رسیدگی @ValleyLeader او می گوید: او یک “شبه دیکتاتور اول خانواده پادشاه شیکاگو و بسیاری از عناوین دیگر!”

در هفته ها و روزهای منتهی به آتش او نوشت و پست های مختلف در مورد Ivanka Trump.

در ژوئیه 20 روز قبل از Maricopa County حزب دموکرات مجازی کنوانسیون Egler ارسال شده تصویری از خود را در خارج از منزل نور در آتش چه به نظر می رسد رای گیری ،

“که همه شما می توانید انجام دهید, بچه ها,” او گفت:. “نور چیزهایی که در آتش از اینجا بروم.” او روشن آگهی در آتش گفت: “این است که از سال 2016 انتخابات وقتی که من رو از شر جو Arpaio برای Latinos,” او گفت: سابق شهرستان کلانتر که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد. “تماس مقننه دولت امروز برای نشست اضطراری.”

روز پس از آتش سوزی در جولای 26, او شروع های محلی اخبار حساب های آتش. Emojis به همراه چند تا از داستان ها و عکس.

در یک ویدئو که به نظر می رسد گرفته شده در پاسیو در فضای باز خانه, او گفت: آن “نیست بسیار غم انگیز” که ساختمان بمباران شد. او طول می کشد موضوع در درهم و برهم نظرات با county, پارتی, صندلی, استیون Slugocki و دولت صندلی Felecia Rotellini بیش از “نابرابر” توزیع کمک های مالی و “تثبیت” انتخابات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

او گفت: در این ویدئو شکایت خود بودند توجهی نشد.

“کاملا مطمئن Steven می تواند درک کند چرا او را بمباران” Egler گفت: در یک ویدئو. “اگر او را درک نمی کند که پس از آن من تماس انسان دروغگو لعنت. من متاسفم که کمک های مالی خود را که شما ارسال کرده اید به Maricopa County حزب دموکرات به عنوان یک نتیجه از که آتش در حال تلف شدن است.”

روز سه شنبه او نوشته شده همراه با یک حساب رسانه های آتش: “من بمباران این ساختمان آیا شما نمی بینید که!?!?! من بمباران آن!!!!”

بعد از او نوشته شده “من بمباران این ساختمان گوش دادن به آنچه که من می گفت.”

Egler دستگیر شد در سال گذشته توسط پلیس محلی به ظن رفتار آشوبگرانه و خسارت از اموال با توجه به سوابق عمومی است. اتهامات نمی شد و ثبت در پرونده.

جمهوری خبرنگار ساشا Hupka کمک کرده است.

باید برای به اشتراک گذاشتن اخبار در مورد آریزونا سناتور ایالات متحده آمریکا و یا ملی و سیاست ؟ رسیدن به خبرنگار در Twitter و Facebook. تماس با او در yvonne.wingett@arizonarepublic.com و 602-444-4712.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

عضویت به صورت رایگان به دسته سیاسی پادکست در اپل پادکست پوشیده از ابر یا هر کجا که شما گوش دادن به محتوای صوتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im