پلیس ال میراژ مرد مظنون به قتل 2 نفر در داخل خانه خود را

پلیس بازداشت یک مرد به اتهام قتل درجه اول و پس از مقامات می گویند او به کشته شدن دو نفر و در سمت چپ بدن خود را در یک ال سراب خانه.

ال میراژ پلیس در پاسخ به این خانه در نزدیکی Greenway جاده و خیابان در صبح روز جمعه پس از دریافت یک تماس از خارج از دولت عضو خانواده یکی از ساکنان. تماس گیرنده نگران بود که آنها تا به حال شنیده ام از 77 سال Ronny جان Muench پس از روز پدر با توجه به ال میراژ پلیس.

درب نیمه بسته نگهداشته شده بود که پلیس وارد خانه است. داخل آنها پیدا شدن اجساد Muench و 31 ساله جوزف Talley که مقامات همچنین می گویند زندگی در خانه است.

در طول یک جستجو از خانه, پلیس کشف کرد که Muench ماشین نقره ای جیوه و سمور از دست رفته بود و هشدار داده اطراف آن از سازمان های پلیس در به در مواظب باشید.

تعجب پلیس واقع گم شده و بازداشت راننده Dejon W. Davis, 20, از ال میراژ به ظن قتل درجه اول, مسلح, سرقت, سرقت خودرو و کارت اعتباری سرقت. دیگر مسافر 28 ساله استیون فروردین از تعجب بود نیز دستگیر و خودرو و کارت اعتباری سرقت.

کارآگاهان همچنین متوجه شدند که دو نفر اقدام به استفاده از یکی از قربانی کارت های اعتباری برای خرید ماری جوانا در یک درمانگاه ماری جوانا پزشکی, پلیس گفت:.

با توجه به علت احتمالی بیانیه پلیس در دادگاه ثبت دیویس اعتراف به تیراندازی دو قربانی پس از او گفت: آنها تجاوز جنسی او را در خانه در اواخر ماه ژوئن. او به پلیس گفت که او به سرقت برده یک کیف پول از یک قربانی و بعد از دفع آن همراه با پوسته پوسته نزدیکی مخزن سفید کوه.

دیویس “ارائه شده بسیار خاص و جزئیات بیشتر در مورد تیراندازی و صحنه جرم که تنها شناخته شده به کسی که در حال حاضر و درگیر در تیراندازی مرگ” از قربانیان بیانیه ای گفت:.

ال میراژ رئیس پلیس پل Marzocca ابراز تعجب افسر پلیس که در واقع این ماشین به سرقت رفته و گفت: افکار خود را با خانواده های قربانیان.

“قتل در موارد مهم ترین تحقیقات کارآگاهان ما درگیر هستند با آنها ساخته شده و این مورد یک اولویت است. من از خود گذشتگی و کار خستگی ناپذیر” او گفت:.

دیویس برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه در جولای 15 و وثیقه است در $2 میلیون نفر است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @helenwieffering.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de