پلیس و معترضان برخورد خشونت بار آخر هفته در سراسر ایالات متحده

تظاهرات اعتراض آمیز و خشونت آمیز به نوبه خود در چند شهرستانها ایالات متحده بیش از آخر هفته با تظاهرکنندگان تربیع خاموش در برابر ماموران فدرال در خارج از دادگاه در پورتلند, اورگان, مجبور پلیس در سیاتل به عقب نشینی به یک ایستگاه خانه و تنظیم آتش به وسایل نقلیه در کالیفرنیا و ویرجینیا است.

اعتراض علیه خشونت پلیس در Austin, تگزاس, تبدیل مرگبار هنگامی که یک شاهد عینی می گوید: راننده یک ماشین است که سوار را از طریق یک جمعیت راهپیمایان را آتش مسلحانه از معترضان می گوید که با نزدیک شدن خودرو. و کسی هدف گلوله قرار گرفت و زخمی در شفق قطبی پس از یک ماشین سوار را از طریق یک اعتراض وجود دارد, مقامات گفت.

ناآرامی های شنبه و اوایل یکشنبه ناشی از این هفته از تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و رفتار پلیس از مردم از رنگ که بالا گرفت تا پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. فلوید که سیاه بود و دست به دستبند, درگذشت, پس از یک افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین کردن فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه در حالی که فلوید التماس برای هوا.

در سیاتل افسران پلیس عقب نشینی به یک حوزه ایستگاه اوایل یکشنبه ساعت پس از تظاهرات بزرگ در شهر کاپیتول هیل محله. برخی از تظاهرکنندگان درنگ ماموران پس از ثبت به وزارت شرق حوزه حدود 1 a. m., اما بسیاری از پاک کردن یک زمان کوتاه بعد با توجه به تصویری ارسال آنلاین.

در اواخر شب در کنفرانس خبری سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین نام برای صلح است. سنگ و بطری آتش و خمپاره از کار اخراج شدند پلیس در طول تعطیلات آخر هفته ناآرامی و پلیس گفت: آنها دستگیر حداقل 45 نفر به صورت ضرب و جرح در افسران انسداد و عدم پراکنده. بیست و یک افسر زخمی شد با بسیاری از صدمات خود را در نظر گرفته صغیر, پلیس گفت:.

در پورتلند هزاران نفر از مردم جمع شده بودند شنبه شب برای یک شب دیگر از تظاهرات بیش از جورج فلوید کشتن و حضور ماموران فدرال به تازگی ارسال به شهرستان توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. معترضان نقض حصار اطراف شهر فدرال دادگاه ساختمان که در آن عوامل مستقر شده اند.

پلیس اعلام کرد این وضعیت به یک شورش و در حدود 1:20 a. m., آنها شروع به سفارش مردم به ترک منطقه اطراف دادگاه و یا خطر دستگیری و گفت در توییتر که خشونت ایجاد کرده بود “قبر خطر” ، حدود 20 دقیقه بعد فدرال و افسران پلیس محلی دیده می شود می تواند در تلاش برای روشن شدن این منطقه و استقرار گاز اشک آور اما معترضان باقی مانده گذشته 2:30 صبح تشکیل خطوط عبور از تقاطع ها و نگه داشتن موقت به عنوان سپر پلیس های گشت و بسته بلوک های مجاور این منطقه است. متعدد دستگیری ساخته شد اما آن را بلافاصله روشن است که چگونه بسیاری از.

در تگزاس سرمایه از آستین یک معترض به ضرب گلوله کشته شد شنبه شب بعد از شاهدان می گویند او با نزدیک شدن یک ماشین است که تا به حال رانده شده از طریق یک راهپیمایی علیه خشونت پلیس. در ویدئو به صورت زنده در Facebook خودرو شنیده می شود honking قبل چند عکس از حلقه و معترضان شروع به جیغ و پراکندگی برای پوشش. پلیس پس از آن می تواند دیده می شود رسیدگی به کسی که دروغ گفتن در خیابان.

مایکل Capochiano با حضور در این تظاهرات گفت: Austin American-Statesman که کشته معترض بود و تفنگ و ماشین را به راننده شلیک چندین عکس در او را قبل از بالا بردن سرعت دور. به گفته پلیس راننده بازداشت شد و همکاری با محققان.

در حومه دنور از شفق قطبی در ضمن یک معترض به ضرب گلوله و مجروح شدن کسی که پس از یک ماشین سوار را از طریق یک جمعیت راهپیمایی در یک بزرگراه بین ایالتی, پلیس گفت:. زخمی فرد گرفته شده بود به یک بیمارستان در وضعیت با ثبات است. پلیس نمی انتشار بسیاری از جزئیات در مورد تیراندازی از جمله این که آیا کسی که به ضرب گلوله مجروح شده بود ، پلیس گفت در توییتر که تظاهرکنندگان نیز ناشی از “آسیب عمده” به دادگاه است.

معترضان در اوکلند کالیفرنیا, آتش به یک دادگاه و آسیب دیده یک ایستگاه پلیس را شکست ویندوز, اسپری-رنگ آمیزی نقاشی های دیواری, پرتاب ترقه و با اشاره لیزر در افسران پس از یک تجمع مسالمت آمیز شنبه شب تبدیل به ناآرامی, پلیس گفت:.

در ویرجینیا سرمایه Richmond یک کامیون کمپرسی بود را به آتش کشیدند که چند صد نفر از معترضان و پلیس مواجه شدند عصر روز دوشنبه در جریان یک تظاهرات در حمایت از معترضان در پورتلند. پلیس اعلام کرد آن را به عنوان یک “غیر قانونی مجمع” در حدود ساعت 11 شب با استفاده از آنچه در ظاهر به گاز اشک آور برای متفرق کردن گروه.

در مرکز شهر آتلانتا در روز یکشنبه ماموران فدرال بررسی آسیب به مهاجرت و گمرک زمینه که در آن پنجره ها در هم شکسته شد اواخر روز شنبه. اف بی آی و وزارت امنیت داخلی اف بی آی سخنگوی کوین Rowson گفت: در یک ایمیل. هیچ دستگیری اعلام شده بود.

و در بالتیمور مردم از یک گروه نزدیک به 100 تظاهرکنندگان اسپری-رنگ ضد پلیس پیام در یک برادرانه منظور از پلیس ساختمان و در مجاورت پیاده رو شنبه شب بالتیمور خورشید گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de