پلیموث راک در ماساچوست بود تخریب بیش از آخر هفته با اسپری قرمز رنگ از برگزاری جشن به مناسبت 400امین سالگرد ورود زائران در دنیای جدید به گزارش شبکه تلویزیونی WHDH.

این بنای یادبود ملی به پدران نیز پوشش داده شده با ناسزا و زائر قبل از ازدواج, مجسمه, یادبود گرانیت نیمکت و حداقل چهار گوش ماهی رول مجسمه های پراکنده نزدیک شدند با برچسب رنگ است.

این سنگ یک اثر تاریخی ملی محاط با 1620 به مناسبت سال ویلیام برادفورد و دیگر زائران برای اولین بار پا بر روی خاک ایالات متحده شده بود تمیز کردن که از اواخر روز دوشنبه بعد از ظهر.

“دیدن این نوع بی احترامی به صورت تاریخی یادآور فلاور داستان است که هر دو غمگین و نگران کننده,” لی Filson مدیر اجرایی محلی آژانس گردشگری دیدن Plymouth در بیانیه ای گفت. “غلیان احساسات نگرانی و خشم بیش از این حادثه بوده است مثبت پایان دادن به فکر ژست.

“به عنوان Plymouth بزرگداشت 400th سالگرد فرود از فلاور در این سال ما در حال حاضر شروع با استقبال داخلی و بین المللی بازدید کنندگان است. اسکله و منطقه تاریخی امن هستند به خوبی روشن خواهد شد و در ادامه به استقبال همه کسانی که مراجعه کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de