لطفا توقف تلاش برای صرفه جویی در نوزاد حیات وحش آریزونا بازی و ماهی می گوید. آن را بیش از آسیب خوب

بهار در آریزونا به ارمغان می آورد افزایش درجه حرارت و روز دیگر که بیشتر به معنی رؤیت نوزاد حیات وحش است. آریزونا بازی و ماهی بخش اصرار مردم به ترک آنها را به تنهایی.

جوان حیات وحش مانند پرندگان کودک و جوان, خرگوش, موجود در حیاط و یا زمینه هستند به ندرت “رها” این بخش گفت: در آزادی مطبوعات. اغلب وجود دارد یک درک درنده و پس از ترک منطقه AZGFD گفت: یک یا هر دو پدر و مادر باز خواهد گشت و همچنان به مراقبت از خود.

نوزاد پرندگان شایع ترین حیات وحش مواجه عمومی و حذف از این وحشی, با توجه به آزادی مطبوعات. هنگامی که کشف شد هر عدد تخم مرغ از زمین-لانه پرندگان مانند بلدرچین باید همیشه در جای خود باقی مانده.

هیچ حادثه خاص باعث هشدار اما جان Trierweiler, AZGFD سخنگو گفت: “قراضه از حیات وحش آریزونا” یک مسئله این است که هر بهار.

“در حالی که قصد این است که به خوبی معنی ‘نجات’ اغلب نتایج در یک نوزاد یا نوجوان حیوانات گرفته شده از پدر و مادر خود را که به احتمال زیاد فقط جستجوی غذا برای مواد غذایی و آب” استیسی Sekscienski آریزونا بازی و ماهی بخش حیات وحش آموزش و پرورش, مدیر برنامه گفت: در آزادی مطبوعات. “این می تواند اغلب ترک پدر و مادر و جستجو برای آن جوان و حیات وحش مطرح شده توسط انسان است که کمتر احتمال دارد برای زنده ماندن اگر منتشر بازگشت به وحشی.”

هنگامی که آنها حذف شده از برخی از گونه های نوزاد حیوانات مانند گوزن و گوساله و یا گوزن fawns حتی ممکن است کشته شود چرا که نمی توان آنها را منتشر بازگشت به وحشی به دلیل بیماری نگرانی انتشار اعلام کرد.

در نهایت AZGFD گفت: “تقریبا هرگز یک مناسبت زمانی که شما باید حذف یک نوزاد حیوانات وحشی از محیط زیست طبیعی خود.”

اگر شما روبرو می شوند یک حیوان است که به وضوح بیمار یا مجروح با زخم یا شکستگی استخوان; بی توجه یا بی حال شده است توسط حمله یک گربه یا سگ یا شواهد قوی وجود دارد که مادر مرده است تماس, مجوز, حیات وحش rehabilitator ذکر شده در وب سایت وزارت.

“این اطمینان را به ما می دانیم آریزونا جامعه پرشور در مورد مراقبت از حیوانات وحشی, اما در اغلب موارد بهترین چیزی که هر کسی می تواند انجام دهد این است که فقط به ترک نوزاد حیات وحش تنهایی” Sekscienski گفت.

رسیدن به خبرنگار جیمی Landers در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @jamielanderstv

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de