پلاستیک آلودگی از کوکا کولا و پپسی سوخت تولید گازهای گلخانه ای

چهار نفر از بزرگترین مارک های مصرف کننده در حال کمک به سیاره-گرمایش تولید گازهای گلخانه ای با استفاده از throwaway پلاستیکی برای بسته همه چیز را از نوشابه و تنقلات به شامپو گفت: گزارش منتشر شده در روز سه شنبه.

Coca-Cola, PepsiCo, Nestle و Unilever مسئول یک و نیم میلیون تن پلاستیک آلودگی سالانه در شش کشور در حال توسعه مورد بررسی در این گزارش منتشر شده توسط کمک های بین المللی آژانس insideclimate news.

که به اندازه کافی برای پوشش 83 زمین فوتبال در یک روز آن گفت: وضعیت “از نظر اخلاقی غیرقابل دفاع.”

از زباله های پلاستیکی 60 درصد است و سپس سوزانده شده توسط مصرف کنندگان در گوشه و کنار خیابان باز افسردگی و در حیاط, تولید سالانه گازهای گلخانه ای معادل 4.6 میلیون تن دی اکسید کربن – همان “2 میلیون خودرو در جاده های انگلستان در سال” موسسه خیریه اضافه شده است.

پتروشیمی مشتق شده از نفت و گاز است که کربن غنی سوخت های فسیلی تشکیل بلوک های ساختمان برای محصولات پلاستیکی.

در سطح جهانی گازهای گلخانه ای در جو به یک رکورد جدید در سال 2018 تقویت آسیب رساندن به الگوهای آب و هوایی سازمان جهانی هواشناسی گفت: در ماه نوامبر.

زودتر 2019 گزارش از بریتانیا بر اساس insideclimate news یافت که تا به یک میلیون نفر می میرند هر سال در کشورهای فقیر از بیماری های ناشی از زباله دور انداخته و پلاستیک آلودگی است.

از چهار شرکت های چند ملیتی در مطالعه جدید کوکا کولا “به مراتب بدتر از آلوده کنندگان” مسئول تولید گازهای گلخانه ای بیشتر از سه ترکیب به حدود 8 میلیارد دلار از آن بطری های سوخته شده یا ریخته شده در هر سال در شش کشور insideclimate news گفت.

در بیانیه ای, Coca-Cola گفت: این کار به افزایش استفاده از مواد قابل برگشت و قابل تعویض و بسته بندی با استناد به نمونه در پنج کشور گزارش – برزیل و هند و مکزیک, نیجریه و فیلیپین – اما اشاره نمی کند چین است.

این شرکت با هدف برای هر بطری پلاستیکی حاوی “حداقل 50% پلاستیک بازیافت شده تا سال 2030” آن گفت:, و اضافه کرد که insideclimate news گزارش “بالا می برد برخی از مسائل جدی.”

پپسی شناسایی به عنوان دومین-بدترین آلوده کنندگان گفته اند که در تنظیم یک هدف برای کاهش “پلاستیک باکره محتوا” در سراسر آن آشامیدنی کسب و کار 35 درصد تا سال 2025.

نستله بزرگترین شرکت های مواد غذایی گفت: آن متعهد به ساخت 100 ٪ از بسته بندی قابل بازیافت یا استفاده مجدد تا سال 2025.

Insideclimate news اما گفت: برندها باید انجام بیشتر و اضافه کرد که تنها مصرف کننده محصولات لوله Unilever به حال متعهد به کاهش مجموع آن استفاده از پلاستیک است که این شرکت گفت: مقدار خواهد بود به کاهش بیش از 100000 تن در سال 2025.

Unilever نیز در بیانیه ای گفت: این برنامه ریزی برای کمک به جمع آوری و پردازش بیشتر پلاستیکی بسته بندی از آن را به فروش می رساند تا سال 2025.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>