برنامه ای برای بازنشسته نیروگاه های زغال سنگ در مینه سوتا می تواند با تکیه بر گسترش انرژی هسته ای

اکسل انرژی نژاد به بازنشسته نیروگاه های زغال سنگ و حذف کربن تولید گازهای گلخانه ای از شبکه قدرت دولت ممکن است تکیه بر قصد دارد برای حفظ سوتا سه پیری راکتورهای هسته ای عامل برای چند دهه.

که چشم انداز تعدادی از گروه های زیست محیطی که برخی از آنها اعتراض دولت ایران سیاست در گذشته کشتی با نحوه پاسخ دهند. در دورانی که گازهای گلخانه ای و تغییرات آب و هوایی تبدیل شده اند بیشتر با محیط زیست تهدید از زباله های هسته ای چند گروه می خواهید به نگاهی به نزدیک در منافع بالقوه از مینه سوتا را راکتورهای هسته ای.

بعضی از نقاط مانند آلمان فعالانه در تلاش برای شاتر خود را از نیروگاه های هسته ای و چندین ایالت در سراسر کشور در حال بازنشستگی آنها در اوایل جستجو برای انرژی ارزان تر. اما در اینجا در مینه سوتا, انرژی هسته ای ممکن است یک رکن اصلی در اکسل تلاش برای پاسخگویی به آن وعده به مشتریان به تولید انرژی بدون کربن تا سال 2050 گفت: کریس کلارک اکسل رئیس جمهور برای مینه سوتا و Dakotas.

“من فکر می کنم مکان های است که اجازه می دهد مذاکرات هسته ای نزدیک می رویم برای پیدا کردن آن بسیار سخت تر برای خروج زغال سنگ” کلارک گفت. “این گیاهان مهم برای کمک به دستیابی به آن کاهش کربن.”

هیچ کس دقیقا نمی داند چه آینده از باد و انرژی خورشیدی ممکن است اما کارشناسان معتقدند این تکنولوژی وجود ندارد و در عین حال تکیه بر این منابع به تنهایی. آن را به دور از خاص است که آن را همیشه خواهد بود. در این مورد, میلیارد دلار تصمیم گیری نیاز به ساخته شده است در حال حاضر در مورد چگونه به بهترین پوشش شکاف که باد و انرژی خورشیدی ممکن است هرگز پل.

زمانی که اولویت برای مینه سوتا به فاز از زغال سنگ و جلوگیری از ساخت و ساز جدید گاز طبیعی در گیاهان هر کربن و انرژی “در ارزش جدید گفت:” آلن Gleckner مدیر ارشد از بازارهای انرژی و امور نظارتی برای انرژی های تجدید پذیر برق پژوهشی و ترویجی ،

آینده از انرژی هسته ای همه پایین می آید به هزینه و ایمنی گفت: Steve Clemmer مدیر تحقیقات انرژی و تجزیه و تحلیل برای اتحادیه دانشمندان نگران جهانی-گرمایش کنترل گروه حمایت است که مدت طولانی است که شک و تردید در مورد زنده ماندن اقتصادی راکتورهای هسته ای.

بزرگ ترس است که هيدروليكي و یا fracking, ساخته شده است, گاز بسیار ارزان است که زمانی که نیروگاه های هسته ای در حال بازنشسته در اوایل قدرت آنها تا به حال عرضه شده خواهد بود جایگزین کربن ساطع گاز گیاهان به جای باد یا انرژی خورشیدی Clemmer گفت.

“گاز طبیعی جهت اشتباه” او گفت:. “بنابراین اگر این راکتور می تواند با خیال راحت و گسترش آن باعث می شود احساس های مالی و سپس هسته ای کاملا می تواند نقش قابل توجهی در اینجا در 15 سال آینده و یا فراتر از آن.”

ارتقاء مورد نیاز

مینه سوتا سه راکتور در مانتیسلو و دو در دشت جزیره ارائه شده اند حدود یک پنجم از قدرت دولت و یا حتی بیشتر برای چند دهه. آنها نیاز گسترده ارتقاء — در محدوده از $1.4 میلیارد برای ادامه فعالیت به پایان مجوز خود را در اوایل 2030s. با این نوع از سرمایه گذاری برنامه های اکسل به درخواست هسته ای تنظیم کننده به گسترش زندگی از حداقل یکی از راکتورهای تا 2040.

مانند اکثریت قریب به اتفاق کشور را 96 عامل راکتور هر سه ساخته شد در سال 1970 زیر 40 سال اجازه عامل. در اوایل 2000s هسته ای کمیسیون تنظیم مقررات تمدید بسیاری از مجوزها از 20 سال به 2030s.

رو به تعمیرات گسترده و ارزان تر از انرژی باد و انرژی خورشیدی و گاز آب و برق در سراسر کشور شده است تقسیم بر اینکه آیا به بازنشستگی راکتورهای خود را در اوایل و یا نیاز به ارتقاء.

پس 2013, نه هسته ای راکتورهای تعطیل شده اند سال قبل از خود جواز مجموعه به پایان می رسد از جمله در ویسکانسین و پنسیلوانیا, با توجه به U. s. Department of Energy. چندین بیشتر خواهد بازنشسته شده اند در ایلینوی و نیویورک به حال قانونگذاران ایالتی در پا نیست به یارانه راکتورهای خود را به نگه داشتن آنها را باز به عنوان کربن-گزینه های رایگان.

از دست دادن انرژی هسته ای کوته است به ویژه هنگامی که از قدرت است که با گاز طبیعی جایگزین, Clark گفت.

“ترس من این است که وقتی این نیروگاه های هسته ای نزدیک آنها لزوما جایگزین شدن با کربن-منابع رایگان,” او گفت:.

هزینه های به روز رسانی سوتا راکتور می تواند برای پرداخت اکسل مشتریان که در حال حاضر به پرداخت برای ارتقاء قابل توجهی را به راکتور در دهه گذشته است. تعمیرات به مانتیسلو راکتور به پایان رسید در سال 2013 هزینه $748 میلیون — بیش از دو برابر تخمین اولیه.

اگر این پیشنهاد به گسترش زندگی از مانتیسلو گیاه حرکت رو به جلو Clemmer گفت: تنظیم کننده نیاز به مراقب است.

“این واقعا مهم است که ما یک نگاهی از نزدیک دقیقا چه چیزی مورد نیاز است آنچه در آن هزینه خواهد شد و مطمئن شوید این خواهد بود قادر به کار با خیال راحت برای یکی دیگر از 20 سال” Clemmer گفت.

با نگه داشتن راکتور در اطراف دولت گزینه ای اگر پیشرفت نمی آیند و به سرعت به عنوان بسیاری از امید کلارک گفت.

اکسل را به شدت تبلیغ طرح به کربن تا سال 2050 تماس برای برش کربن تولید گازهای گلخانه ای توسط 80% فقط در 10 سال. اما این ابزار گفت: این امر نیاز به یکی دیگر از 20 سال پس از آن به قطع بقیه — و هیچ کس کاملا مطمئن شوید که چگونه به انجام این کار نشده است.

یک 2018 مطالعه از پژوهشگران با دانشگاه هاروارد مرکز برای محیط زیست یافت می شود که هزینه های تصاعدی افزایش بیشتر از شبکه قدرت متکی بر متغیر منابع مانند باد و انرژی خورشیدی. دلیلش این است که ما لازم نیست که این تکنولوژی هنوز به ذخیره بیش از چند ساعت از انرژی است.

به خرید به اندازه کافی زمان باتری برای ذخیره ارزش یک هفته از انرژی تولید شده در ایالات متحده این مطالعه نشان داد که هزینه بیش از 7 تریلیون است که حدود 19 سال از کل هزینه های برق در کشور است.

چالش های زمستان

برای دریافت از طریق تاریکی مینه سوتا زمستان های شبکه برق در اینجا نیاز به ذخیره روز یا چند هفته از انرژی است.

هزینه های می تواند پایین آمده اگر فن آوری های تجدید پذیر نگه می دارد و پیشرفت در سرعت آن بیش از 20 سال گذشته Clark گفت.

“من نمی خواهد حکومت هر چیزی از” کلارک گفت. “اما ما نمی توانیم ریسک و قابلیت اطمینان و یا قیمت است.”

اما هنوز هم وجود دارد یک سوال چگونه سازگار انرژی هسته ای خواهد بود با یک شبکه است که متکی بیشتری در باد و انرژی خورشیدی از آن امروز است. قدرت هسته ای شده است هرگز بسیار انعطاف پذیر منابع با مینه سوتا راکتور عامل در نزدیک به ظرفیت کامل هر روز از هفته است.

اگر این شبکه بود و پر از انرژی آفتابی و باد می وزد روز و کمبود انرژی در هنوز زمستان شب راکتورهای هسته ای نیاز خواهد بود قادر به سطح شیب دار بالا و یا پایین به عنوان مورد نیاز برای جلوگیری از غرق هزینه و انرژی هدر رفته. اکسل تحقیق راه هایی برای بهبود انعطاف پذیری که Clark گفت.

در سال 2018 اتحادیه دانشمندان نگران رتبه راکتورهای هسته ای در سراسر کشور توسط چگونه به احتمال زیاد آنها را ببندید. مینه سوتا را راکتورهای بودند در نزدیکی بالای لیست تا حد زیادی به دلیل تعمیرات مورد نیاز و پتانسیل مبارزه به آنها را به سودآوری است.

اما زمانی که آب و برق شروع به عامل هزینه هر تن کربن را در جو و هر تن ذخیره را نمی طولانی برای راکتور شروع به ایجاد اقتصادی بیشتر حس جدید از گاز طبیعی گیاهان Clemmer گفت. که حیاتی محاسبه را در حال حاضر به دلیل بیشتر خودروهای برقی و بیشتر سیستم های گرمایشی در حال اضافه شدن به شبکه برق, او گفت:.

“این رفتن به نیاز به مقدار زیادی از منابع به آمده تا با که بالاتر تقاضا” Clemmer گفت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>