برنامه ای برای تغییر شکل مینیاپولیس مدرسه منطقه فاقد جزئیات والدین می گویند

آن شده است یک سال برای اولین بار در مینیاپولیس مدارس دولتی برای Stacia نلسون دختر یک kindergartner کنی در جامعه مدرسه در جنوب مینیاپولیس.

“فوق العاده مدرسه. من می توانم بگویم اصلی و معلمان با هم بوده است مدت زمان طولانی,” او گفت:. “آنها یک ریتم است. آنها یک طرح داشته باشد.”

اما یک جارو پیشنهاد برای تغییر شکل اساسی در مینیاپولیس سیستم مدرسه از جمله کاهش و جابجایی آهنربا مدارس و نقشه کشی جدید مرزهای مدرسه برای رسیدن به بهتر نژادی تعادل به سمت چپ نلسون و والدین دیگر نگران بیش از پتانسیل اثر در کودکان خود را.

بسیاری می گویند این برنامه ارائه می دهد بیش از حد جزئیات کمی در مورد آنچه که بچه های خود را در یادگیری خواهد بود و خواهد شد که آموزش آنها را در حالی که رفتن بیش از حد در حرکت هزاران نفر از کودکان به desegregate مدارس در شمال و شمال شرق مینیاپولیس. مخالفت با این طرح در حال رشد است در میان سفید و خانواده های مرفه در جنوب و جنوب غربی محله پدر و مادر که می گویند آنها به مدت طولانی پشتیبانی سهام در مدارس دولتی اما در حال حاضر به فکر ترک این منطقه در دسترس نباشد.

“آنها در حال تبدیل همه چیز بر سر آن” نلسون گفت: از جامع منطقه طراحی (CDD) برنامه ریزی شده برای یک رای در ماه آوریل است. “من معتقد هستم در حقایق و داده ها و جهت. و آن معنا ندارد به رول تاس در بچه های ما.”

اما کنت Eban یک رهبر در پیشبرد حقوق صاحبان سهام ائتلاف از پدر و مادر و دیگران فشار CDD به عنوان اولین گام ضروری در جهت انصاف و گفت: این منطقه سابقه shortchanging کودکان از رنگ نیاز به اقدام جسورانه. حتی اگر آن را در جزئیات.

“آن دلخراش است که یک شهرستان در نظر گرفته شده به طوری مترقی و بنابراین آبی واقعا نمی مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد به کودکان از رنگ در مینیاپولیس مدارس دولتی” Eban گفت. “ما نمی تواند نگه داشتن رژيم در اطراف لبه های. CDD اجازه می دهد تا ما برای رفع این پایه و اساس است.”

برای نسل ایالات متحده آمریکا, هندی, آسیایی, دانش آموزان در, مینیاپولیس,’ مدارس عمومی عقب مانده به خوبی پشت همتایان سفید در خواندن و ریاضی مهارت. مقامات منطقه اذعان کرد که عدم دسترسی به منطقه محبوب ترین برنامه ها نقش داشته است. در حالی که مدارس در سفیدتر و بیشتر در محله های مرفه میزبان برخی از شهرستان موفق ترین مدارس و برنامه ها از جمله برنامه های سخت برای پیدا کردن در شمال و شمال شرقی. یک نتیجه شده است و خروج از خانواده ها از مینیاپولیس مدارس.

“این سیستم که ما تعیین کرده اند تا به کمک کسانی که بی عدالتی و نابرابری است که ما دانشگاهیان و ما ثبت نام” سرپرست اد Graff گفت: در برخوردهای گوش دادن جلسه روزولت در مدرسه بالا است.

حدود 80 درصد از مدارس در شمال و شمال شرق مینیاپولیس نیمه خالی است. و حدود 80 درصد از دانش آموزانی که در سمت چپ این منطقه در سال گذشته دانش آموزان از رنگ — نیمی از آنها سیاه و سفید است.

رو به پیش بینی بودجه کمبود حدود 20 میلیون امیدوار CDD خواهد stanch جریان از دانش آموزان خارج از منطقه کاهش نژاد و طبقه تفکیک و بریده بریده هزینه های حمل و نقل. آنها قصد استفاده از آن پس انداز برای افزایش کلاس درس.

برنامه های تحت بررسی شامل برش تعداد آهنربا مدارس و انتقال آنها به مرکز شهر از بین بردن K-8 مدارس و تعویض به تنها K-5 و 6-8 مدارس. حضور مرزهای جامعه مدارس نیز خواهد بود کوچک و یا گسترش موثر بر بیش از 60 درصد از مینیاپولیس دانش آموزان است.

قرار دادن بیشتر دانش آموزان در underused ساختمان را بیشتر بودجه به مدارسی گفته است. بیشتر به معنی پول بیشتر جذاب کلاس ارائه شده است. یکی از راه های این منطقه است که با تکیه به افزایش ثبت نام در شمال آکادمی دبیرستان — 326 دانش آموزان پر کردن فقط 17.5 درصد از ساختمان است که به کشش آن منطقه حضور دورتر به جنوب غربی است. با توجه به تازه ترین پیشنهاد مرزهای مدرسه, نقشه شمال را دوباره ترسیم منطقه حضور خواهد قطع نوار از یک منطقه است که اعزام دانش آموزان به جنوب غربی ،

کارن DeVet منطقه رئیس عملیات افسر اذعان کرد که این طرح به دنبال توزیع مجدد منابع به مدارس در سمت شمال — پولی که برای سال ها در سمت چپ با دانش آموزان بودند که bused به آهنربا مدارس در جنوب و جنوب غربی. “ما درک می کنیم احساس وحشت و نگرانی می آید که با تغییر” DeVet گفت.

آن را بیش از احساس وحشت و نگرانی گفت: ملانی LaMere که دختران حضور آنتونی مدرسه و رفتن به غرب تحت زمان حد و مرز است.

او قدیمی ترین جوزی خواهد شد به احتمال زیاد اقامت در غرب هنگامی که طراحی مجدد است که انتظار می رود به اثر را در سال 2021. اما او جوانترین, گرجستان یک کلاس پشت سر او و به احتمال زیاد خواهد بود rezoned برای حضور در شمال.

“خط پایین این است که شمال نا امن محله” LaMere گفت. “به عنوان یک پدر و مادر من اجازه گفتن … که من نگران دختر نوجوانم قرارگرفتن در سراسر شهر به یک محله که نیست که امن است.”

LaMere گفت: او می داند که دیگران که به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را, اما آنها “ماندن آرام و دلیل آن را … بنابراین شخصی و دردناک است و آن را تبدیل به یک بحث و گفتگو در مورد مسابقه و کلاس و این واقعا سخت است.”

رهبران منطقه هستند انتظار می رود به ارائه کامل CDD به مدرسه هیئت کمیته کل در مارس 24.

که جدول زمانی آلارم کیت راجرز که پسران دوقلو هستند دانش آموزان کلاس اول در دریاچه هریت جامعه مدرسه است. او اصرار مقامات به بررسی تاثیر آن بیشتر به طور کامل. در حالی که این روند دو سال پیش آغاز به او گفت: بسیاری از آن گسترده تر طرح رو به جلو آمده اند فقط در چند ماه گذشته ، برخی از اجرای کانتر به منطقه خود را نشان داده به عنوان یک پیشنهاد به قطع K-8 مدارس با وجود نشان داده مزایای دانشجویی رفتار و عملکرد تحصیلی.

“هیچ کس در برابر اهداف کلی این طرح,” او گفت:. “اما راه آن می رود در مورد آن برگ زیادی به دلخواه می شود. ریاضی فقط را اضافه کنید.”

مانند این ایده که آن را کاهش می دهد تبعیض نژادی در مینیاپولیس مدارس. دارا Moskowitz Grumdahl که دارای دو فرزند است در منطقه گفت: اگر مینیاپولیس گسیختن یک تعداد انگشت شماری از یکپارچه K-8, مدارس آن در واقع چندین جنوب مینیاپولیس جامعه مدارس سفیدتر و مرفه تر. و در زمانی که مدرسه منطقه به کاهش 19 میلیون دلار او گفت که او شک و تردید در آن است رفتن به ایجاد چندین جدید آهنربا برنامه های در مرکز شهر.

“چه کسی می افتد که؟” “ظاهرا همه است.”

برای بهبود سمت شمال مدارس دریاچه هریت پدر و مادر جیسون Burgmaier گفت: این منطقه باید تکرار برنامه های موفق در جنوب و تمرکز بهتر استخدام و آموزش معلمان و مدیران در حالی که بهبود مدرسه, آب و هوا و ایمنی. او گفت: مقامات در حال استفاده از “گزینه های هسته ای.”

“این طرح از هم جدا می افتد زمانی که شما نگاه در جزئیات گفت:” در یک e-mail. “و جزئیات پشتیبانی نمی کند نتیجه گیری تبلیغ در منطقه.”

باب Walser, یک عضو هیئت مدیره مدرسه که در شرق جزایر منطقه می خواهد با توجه به درخواست از سومالی و لاتین پدر و مادر از جان گذشته برای نجات خود از K-8 در مدارس. او همچنین می خواهد اطلاعات بیشتر و مطالعه قبل از رای گیری.

“هیچ کس را انکار سهام مشکل است. شکاف دستاورد کاملا واقعی و نیاز به توجه” Walser گفت. “اما با استفاده از بهترین قضاوت کنم دیدن هر چیزی در این طرح معنی دار ارائه خدمات به جوامع محروم? باید بگویم: “نه.” “

Kale Duden یک فرگس فالز مادری که تصمیم به حرکت به سمت شمال از 15 سال پیش به دلیل تنوع دیده است به اندازه کافی. او پشتیبانی از CDD.

مادر یک هفتم کلاس در اولسون مدرسه و یک کلاس سومی در لرینگ ابتدایی او را تحسین منطقه هدف از افزایش بودجه آموزش و پرورش به سمت شمال مدارس. او را دیده اند دست اول چقدر به سمت شمال مدارس فاقد شتاب برنامه ها لذت می برد جنوبی به سمت مدارس. او دختر یک منطقه املا زنبور عسل, قهرمان, تا به حال چند فرصت های اضافی برای غنی سازی کلاس.

اما Duden که سفید است گفت: فشار برای حقوق صاحبان سهام است که واقعا در مورد بچه های خود را. “کار من به عنوان یک پدر این است که به مراقبت در مورد تمام کودکان در محله من” او گفت:.

آسیا Givens که پسر سوم-گریدر در Pillsbury ابتدایی, ستایش CDD “به عنوان یک فرصت بزرگ برای سمت شمال و شمال شرقی خانواده ها به آنچه سزاوار آنها است.”

برای سال, او گفت:, آن بوده است بیش از حد آسان برای پدر و مادر به چشم پوشی از بی عدالتی در مواجهه با “سیاه و قهوه ای کودکان است.” در حالی که او نیز می خواهد برای دیدن جزئیات بیشتر — به ویژه مدارس به آدرس بالا بردن تعداد معلمان از رنگ و پرداختن به دانش آموز سیاه و سفید دستاورد — تظاهرات سفید پدر و مادر در جنوب و جنوب غربی نیست قانع کننده است.

“آنها باید درک کنند که عادلانه نیست و نگاه عادلانه در چشم خود را به خاطر آنها استفاده می شود به داشتن همه چیز خود را در راه” مسلمات گفت. “این نمی تواند به دور از منابع خود را. آن را فقط به ساخت زمین بازی سطح.”

نویسنده کارکنان رایان Faircloth کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im