Plácido Domingo به کروناویروس در میان اسپانیا شیوع

Plácido Domingo یکشنبه اعلام کرد که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

79 ساله خواننده اپرا بیماری می آید پس از خود را پر زرق و حرفه ای به تازگی رنگ آمیزی با سوء رفتار جنسی آیات.

اسپانیایی گفت: در یک پست خود را شخصی Facebook حساب که “من احساس می کنم این است که من وظیفه اخلاقی به اعلام به شما که من تست مثبت است.”

تنور می گوید که او و خانواده اش در انزوا و که او به خوبی احساس وجود داشتن تب و سرفه.

“من خواهش می کنم هر کس باید بسیار مراقب باشید به دنبال دستورالعمل های اساسی با شستن دست های خود را اغلب نگه داشتن حداقل 6 پا فاصله از دیگران انجام همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از این ویروس از گسترش و بالاتر از همه در خانه بمانند اگر شما می توانید!” او گفت:.

در سال گذشته چند زنان متهم دومینگو از آزار و اذیت و سوء استفاده از قدرت خود را در حالی که او در سمت مدیریت در لس آنجلس اپرا و واشنگتن ملی اپرا در داستان های منتشر شده توسط آسوشیتد پرس.

پس از انکار هر گونه تخلف دمینگو صادر عذرخواهی ماه گذشته زمانی که آمریکا انجمن صنفی هنرمندان موسیقی و لا Opera یافت آزار و اذیت جنسی اتهامات علیه او معتبر.

او از آن زمان تا به حال یک تعداد از اجرای برنامه لغو شد. او نیز استعفا داد و به عنوان مدیر LA اپرا.

اسپانیا سوم سخت ترین-آمار کشور پس از چین و ایتالیا با 28,572 عفونت و 1,720 مرگ و میر در شیوع ویروس.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. برخی از 93,800 مردم بهبود بیشتر در چین است.

این ویروس نیز آلوده کرده است چندین سیاستمداران برجسته در اسپانیا و نخست وزیر را به عنوان به خوبی به عنوان باعث مرگ سابق رئال مادرید فوتبال باشگاه جمهور لورنزو سانز.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر