PJ مدیریت دارایی خواستار سهامداران TECO الکتریکی و ماشین آلات شرکت ، Ltd. (1504 TT) برای نشان دادن پشتیبانی کامل از PJAM پیشنهاد در AGM در مارس 11 سال 2020

مربوط به نسخه انگلیسی زیر ارائه شده است:

به همه TECO سهامداران

PJAM با صدور نامه ای در مارس 7, 2020, اصرار همکار سرمایه گذاران به رای “نه” در TECO پیشنهاد به موضوع مشترک سهام/سهام ترجیحی از طریق قرار دادن خصوصی. در آخرین لحظه حرکت TECO سپس انصراف دو طرح در 10 آوریل سال 2020 با اصلاح قانون مربوطه اطلاعیه در بازار مشاهده پست سیستم (مبس (مبس)) و جایگزینی قبل از AGM متوجه تحویل به سهامداران از طریق پست. برای PJAM و دیگر سرمایه گذاران در بازار تغییر بود و هر دو ناگهانی و غیر معمول است. ما راضی به دیدن TECO پاسخ در آن معقول خروج از اقدام متقابل تنها به گرفتار کردن گارد با درج یک بند جدید در آن پیشنهاد AOI متمم.

PJAM همچنان به یاد تمام سرمایه گذاران که TECO در حال حاضر یک سرمایه قوی و موقعیت با پول نقد فراوان است و بیشتر سرمایه-افزایش در زمان افسرده ارزیابی نه تنها نشانی از عدم رشد سرمایه گذاری, اما همچنین نشان می دهد که درک ضعیف از تخصیص سرمایه است. علاوه بر این وجود نداشت و سرمایه گذاری آینده قابل پیش بینی در TECO عمومی اطلاعیه ها.

اگر TECO می خواهد به جمع آوری پول برای حمایت از کسب و کار های مختلف اهداف توسعه باید آن را انجام دهید تا با بهره برداری از خطوط اعتباری بانک راست اندازه آن خالص سرمایه در گردش و فروش غیر نمایشی سرمایه گذاری – نه با تحت سهام رقت در افسرده ارزیابی. قضاوت از TECO انتشار اطلاعات مالی خود را اعلام کرد TWD5 میلیارد نا امن شرکت های بزرگ اوراق قرضه صدور طرح و به طور کلی آن را قوی رتبه اعتباری این شرکت هیچ مشکل در جمع آوری پول اضافی در یک بسیار ارزان تر سطح و اجتناب از هر گونه ضربه به آن افسرده کوچک.

PJAM به دقت خوانده شده از طریق هشت صفحات پوشش تعهدات و مهم دیگر صدور از نظر کلاس A, B, C, سهام ترجیحی. ما حفظ سوء ظن معقول است که اصلاحیه پیشنهادی را به نوبه خود به یک قرص سمی. نگرانی های ما هستند بر اساس نکات زیر:

1. دور زدن سرمایه بالا بردن پیشنهاد

با اضافه کردن این مقررات در آن زمان AOI برای صدور کلاس A, B, C, سهام ترجیحی های موجود در سرمایه مجاز از TWD30 میلیارد, TECO عطا خواهد کرد که هیئت مدیره خود را یک چک سفید به باد شرکت سرمایه فراوان در آینده به حداکثر TWD10 میلیارد سرمایه(معادل TWD26 میلیارد دلاریا حدود USD866 میلیوندر نقد مطرح شده در @26.00 هر سهم) یا از طریق قرار دادن خصوصی یا عمومی ارائه و با یا بدون موافقت تمام سهامداران. در واقع TECO داده نشده است تا هدف خود را بالا بردن بخش خصوصی قرار می گیرد سرمایه; بلکه در نظر دارد برای دور زدن این رویکرد طبیعی از طریق یک AOI متمم برای فرار از نظارت عمومی. تعبیه سهام صدور به AOI را کاهش می دهد و این موضوع را تایید آستانه در AGM در حالی که تصویب قرار دادن خصوصی منوط به سختگیرانه تر سوپر حکومت اکثریت.

2. بی سابقه ای مطلوب برای سهام ترجیحی

TECO برتر twA+ طولانی مدت رتبه بندی اعتباری اجازه می دهد تا شرکت برای به دست آوردن ارزان بودجه در حدود 1% به مدت پنج تا هفت سال است. پرداخت بالاتر از 5% به دارندگان 3-سال سهام ترجیحی یک سوال تصمیم TECO مدیره. پیشنهاد صدور از نظر کلاس A, B, C, سهام ترجیحی نیز بی سابقه ای که در آنها اعطای این سهامداران حق رای برابر به کسانی که از سهام عادی سهامداران. در بازار به طور کلی شیوه های این پست نظر دیده می شود با شرکت در پریشانی. اگر ما مراقب باشید پس از تصویب این پیشنهاد را کاملا بی اعتنایی TECO معتبر آمریکا و تضعیف همه سهامداران منافع. در جدول زیر ویژگی های کلیدی از پیشنهاد صدور از نظر کلاس A, B, C, سهام ترجیحی توسط TECO را AGM handbook.

سهام ترجیحی

کلاس

کلاس B

کلاس C

بازده سود سهام

V

(=<5%)

V

(=<5%)

V

5 درصد (?)*

سود انباشته

X

X

V

رای گیری درست

V

V

V

انتخاب به عنوان هیئت مدیره و مدیر

X(?)*

V

V

تبدیل به سهام عادی**

X

V

V

رستگاری در اوایل بعد از 5 سال, سالگرد

V

V

V

*TECO تحویل متناقض و پیام ها بین زبان انگلیسی و چینی نسخه از آن AGM کتاب که ممکن است گمراه تفاسیر در میان سرمایه گذاران.

**P/S ممکن است تبدیل می شود ظرف مدت سه سال پس از تاریخ صدور.

3. جدی تاثیر مالی به سهامداران مشترک

صدور سهام ممتاز را رقیق TECO سرمایه پایه و افسرده خود را کوچک. توزیع سود سهام اولویت برای سهامداران سهام ممتاز قرار داده است پیش از سهامداران سهام عادی که بدون شک کاهش, آینده, پرداخت سود سهام به سهامداران مشترک.

ما به شدت اصرار تمام سهامداران رای به شرح زیر در این مورد کلیدی:

رای

پیشنهاد شده توسط

بحث در مورد

هیچ

TECO

اصلاح “مقالات اختلاط” (بحث و گفتگو موارد پیشنهاد 3)

بله

PJAM

پیشنهاد کاهش سرمایه با بازگشت پول نقد به سهامداران (بحث موارد پیشنهاد 4)

در کل TECO های اخیر اقدامات صورت گرفته در اواخر شب خود را نشان می دهد مدیره ناکارآمد راه و بی پروا فرایند تصمیم گیری است. بیشتر ناامید کننده است این شرکت را عدم توانایی در ارائه هر معنی دار توضیحی برای آن تغییر ناگهانی در اقدامات در حالی که آن را به سمت تشدید نگرانی های کلیدی بیشتر کاهش بازده سرمایه در ROE ضوابط و احتمالا تهی پرداخت سود سهام به سهامداران مشترک.

به حدی است که شما ممکن است درک TECO را ضمنی و طرح نمودار زیر نشان می دهد که چگونه کارآمد تر TECO نگاه می خواهم پس از PJAM را 10% کاهش سرمایه پیشنهاد.

در PJAM ما گرامی همه سهامداران حقوق و مزایا و مصرانه از همه هموطنان سرمایه گذاران به موقع خود را ورزش قدرت حق است. ما معتقدیم که در بالا ذکر شد, رای گیری, تصمیم گیری در AGM در مارس 11 سال 2020خواهد شد بسیار مهم برای خود بهترین قضاوت و حیاتی برای حفاظت از تمام سهامداران مزایای.

احترام

PJ مدیریت دارایی شرکت ، Ltd.

منبع PJ مدیریت دارایی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de