گزارش می دهد که لیگ اصلی بیس بال است و با توجه به بازی تحت شرایط قرنطینه در آریزونا و فلوریدا نشستن نیست و با فیلادلفیا فیلیز right-hander زاک ویلر.

ویلر که همسر دومینیک با توجه به ارائه خود را در ماه ژوئیه گفت که بلک در این طرح اگر تایید شده است.

“من نمی خواهید به دست از تولد اولین فرزند من. من نمی مراقبت” ویلر گفت: NBC-10 در فیلادلفیا در روز جمعه. “من قصد دارم به وجود داشته باشد برای او و تولد فرزند من. این یک واقعیت است. من فکر می کنم هر کسی همان کار را انجام دهد. هر پدر. آیا من برای آمدن به اینجا (خانه خود را در آتلانتا) و با او و دست دو هفته بیشتر به خاطر اینکه من به قرنطینه به بازی دوباره آن باشد.”

ویلر, 29 امضا پنج سال $118 میلیون مقابله با فیلیز در ماه دسامبر. او 11-8 با 3.96 عصر و 195 strikeouts در 31 شروع فصل گذشته برای تقسیم رقیب New York Mets.

ایالات متحده آمریکا امروز روز جمعه گزارش داد که MLB است و با توجه به رادیکال تجدید طرح که ضایعات سنتی لیگ و جای تیم ها در شش بخش در بهار آموزش بر اساس مکان برای 2020 فصل است. تیم خواهد بازی تنها در آن دو کشور و بدون طرفداران حضور با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

بازیکنان و کارکنان ضروری پرسنل – اما نه خانواده خود را – نگه داشته می شود قرنطینه یک ایده است که ویلر گفت: “معنا ندارد.”

“من می خواهم به اینجا با (همسرم) در آن زمان” او گفت:. “این چیزی خاص است. شما هرگز به تجربه ای که دوباره تولد اولین فرزند خود را. آنها می گویند مهم دیگر خود را نمی خواهد اجازه داده می شود با شما. که باعث می شود هیچ حس به من. اگر ما میخوایم گیر در قرنطینه پس چرا نمی تواند آنها گیر با ما در قرنطینه?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de