پیشگام در خدمات انرژی اعلام کرد مدیر عامل شرکت انتقال

سن آنتونیو, ژوئیه 22 سال 2020 /PRNewswire/ — پیشگام انرژی Service Corp. (“پیشگام” و یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که Wm. استیسی لاک تصمیم گرفته است به عنوان مدیر ارشد اجرایی و مدیر شرکت موثر جولای 17, 2020.

آقای لاک شده رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی این شرکت پس از دسامبر سال 2003 شده است و در ارتباط با شرکت های مختلف در رهبری ظرفیت بیش از 25 سال. این شرکت خواستار آن قدردانی و برای آقای لاک سال های بسیاری از خدمات اختصاص داده شده.

اظهار نظر آقای لاک دستاوردهای چارلی تامپسونرئیس هیئت مدیره پیشگام اشاره کرد: “استیسی چشم انداز و رهبری فعال پیشگام به حرکت برخی از چالش آب از جمله از طریق مختلف بحران های مالی و چرخه کسب و کار و به رشد پایونیر هر دو ارگانیک و طریق حصول به برجسته ترکیبی از دارایی های که در آن است امروز. ما واقعا ممنون به Stacy برای تعهد خود را به این شرکت و فداکاری خود را به کارکنان و سهامداران و مشتریان. ما برای او آرزوی بهترین ها را در آینده خود تلاش.”

آقای لاک اظهار داشت: “من صمیمانه قدردانی از این فرصت به کار کرده اند با برجسته چنین رهبری تیم و همه کارکنان در پایونیر. من به ویژه می خواهم به ستایش این گروه تلاش خود را در ایمنی و مراقبت عمیقا در مورد حفاظت از زندگی پیشگام خانواده و دیگران کار در سایت ما. این فرهنگ است bar none بهترین در صنعت است و باعث می شود من بسیار افتخار می کنم که بخشی از آن را. من ترک این شرکت احساس پیشگام است در دست های خوب و آینده ای روشن است.”

مت پورترعضو هیئت مدیره این شرکت از مدیران را به عنوان رییس جمهور موقت و موقت رئیس اجرایی تا زمانی که جانشین منصوب شده است. آقای پورتر سن 44 شده است مدیر شرکت پس از مه 29, 2020. او در حال حاضر موسس شریک در Activos, LLC یک شرکت مشاور داخلی و بین المللی خدمات نفتی صنعت و متفقین صنعتی شرکای یک شرکت سرمایه گذاری است که با تمرکز بر سرمایه گذاری در تولید و توزیع انرژی و صنعتی شرکت های خدمات. او یک مدیر ارشد اجرایی رئیس جمهور و مدیر در Xtreme حفاری شرکت و مدیر امور مالی در توسن شرکت حفاری. او شروع به کار خود را در BOK مالی شرکت به عنوان مدیر نمونه کارها. آقای پورتر دریافت M. B. A. B. B. A. از دانشگاه اوکلاهما است. این شرکت معتقد است که آقای پورتر دانش گسترده ای از صنعت انرژی خواهد بود یک دارایی حیاتی در موقت خود نقش رهبری.

در مورد پایونیر خدمات انرژی Corp.

پیشگام در خدمات انرژی فراهم می کند به خوبی نگهداری و wireline خدمات به تولید کنندگان در درجه اول در تگزاس و کوه های راکی مناطق. پیشگام نیز فراهم می کند قرارداد زمین خدمات حفاری نفت و گاز اپراتورها در تگزاس و آپالاچیا مناطق و بین المللی در کلمبیا. پایونیر است که مقر آن در سان Antonio, Texas.

تماس با ما:
دن پتروCFA, معاون رئیس جمهور, وزارت خزانه داری و روابط سرمایه گذار
پیشگام در خدمات انرژی
(210) 828-7689

بیانیه هشدار در مورد اظهارات به جلو نگاه

اظهارات مندرج در این اطلاعیه مطبوعاتی که بیان یک باور انتظار و یا قصد و همچنین به عنوان کسانی که نه واقعیت تاریخی هستند به دنبال اظهارات ساخته شده در ایمان خوب است که موضوع و خطرات و عدم قطعیت و مفروضات. این اظهارات به جلو نگاه ما بر اساس باورهای کنونی اهداف و انتظارات. هر گونه اظهارات که در بیان و یا شامل بحث به انتظارات و باورها و برنامه و اهداف و فرضیات رویدادهای آینده و یا عملکرد (اغلب اما نه همیشه قابل شناسایی با استفاده از کلمات یا عباراتی مانند “را نتیجه” “انتظار به” “ادامه خواهد داد” “پیش بینی,” “برنامه “در نظر دارد,” “برآورد” “پروژه ها” و “چشم انداز”) هستند و نه حقایق تاریخی است و ممکن است به دنبال و بر این اساس چنین اظهاراتی شامل برآورد مفروضات و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن بیان شده در این اظهارات به جلو نگاه. ما نتایج واقعی عملکرد و دستاوردها می تواند متفاوت مادی از آن بیان میکنیم در موارد فوق بحث به عنوان یک نتیجه از عوامل مختلف از جمله اثر ورشکستگی ما در کسب و کار ما و روابط تمرکز ما مالکیت سهام پس از ورشکستگی این برنامه تازه شروع حسابداری و اثر coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در صنعت ما. ما در مورد بسیاری از این عوامل در جزئیات بیشتر در گزارش سالانه در فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019به عنوان اصلاح فرم 10-K/برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019و در گزارش سه ماهه در فرم 10-Q برای دوره سه ماهه منتهی به 31 مارس سال 2020از جمله تحت عنوان “عوامل خطر” در مورد 1A. این عوامل لزوما همه این عوامل مهم است که می تواند ما را تحت تاثیر قرار. دیگر غیر قابل پیش بینی و یا عوامل ناشناخته نیز می تواند مواد اثرات نامطلوبی بر نتایج واقعی و یا مسائل هستند که این موضوع ما اظهارات به جلو نگاه. همه به دنبال اظهارات صحبت فقط از تاریخ که بر روی آنها ساخته شده و ما متعهد هیچ الزامی برای عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه که آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت. توصیه ما خوانندگان که آنها باید (1) تشخیص دهند که عوامل مهمی اشاره به بالا می تواند بر دقت ما به دنبال اظهارات و (2) استفاده از احتیاط و عقل سلیم هنگامی که ما با توجه به اظهارات به جلو نگاه.

منبع پیشگام خدمات انرژی Corp.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im