هنگ کنگ و شانگهای, مارس 31 سال 2020 /PRNewswire/ — پینگ بیمه (گروه) شرکت از چین, Ltd. (آخرت “پینگ یک” یا “گروه” HKEx:2318; SSE:601318) اعلام کرد که پینگ یک Technology (Shenzhen) Co., Ltd. (پینگ یک تکنولوژی) تنظیم یک رکورد جهانی در معتبر زبان عمومی درک ارزیابی (چسب) معیار برای پردازش زبان طبیعی (NLP). همانطور که از 30 آوریل سال 2020پینگ یک تکنولوژی شکستن رکورد نمره 90.6 است که بالاترین در جهان با بایدو در جایگاه دوم و سوم راهنمایی.

چسب بالا رقابت در زمینه NLP و یکی از مهم ترین اقدامات از سطح فنی از ان فن آوری.

ان که اجازه می دهد تا کامپیوتر به درک گفتار بشر و متن یکی از فن آوری هسته ای حمایت هوش مصنوعی برنامه های کاربردی. چسب معیار تشکیل شده است نه وظایف برای تست ان از جمله پرسش و پاسخ تمایلات تجزیه و تحلیل منطقی معنایی تجزیه و تحلیل و متنی entailment, در میان دیگران. نمره نهایی است نمره متوسط برای نه وظایف. پس از راه اندازی چسب معیار در 2018, شرکت های مشهور جهان از جمله Google, Microsoft, Facebook, Huawei Alibaba و شناخته شده موسسات تحقیقاتی شرکت در این رقابت است.

در این رقابت مدل فرستاده شده توسط پینگ یک تکنولوژی است که متشکل از یک pre-آموزش زبان مدل (آلبرت) اطلاعات تقویت و کمکی ویژگی (DAAF) و عصبی معماری جستجو (NAS). این DAAF یک آموزش فریم ورک طراحی و توسعه توسط پینگ یک و نقش کلیدی در آزمون. آن را شامل جلو الگوریتم های است که می تواند جذب این داده ها برای بهبود از داده های خارجی و عقب الگوریتم های است که می تواند فیلتر کردن داده ها است که تاثیر منفی در افزایش. این چارچوب بوده است به طور گسترده ای استفاده می شود با پینگ یک در توابع مانند هوشمند خدمات مشتری تلفنی, آموزش ها و مصاحبه.

در علاوه بر این به چسب پینگ یک تکنولوژی همچنین ضرب و شتم رقبا و میانگین عملکرد انسان در آخرین استنفورد سوال پاسخ داده 2.0 (تیم ملی 2.0) یکی دیگر از پیشرو معیار برای تست الگوریتم های NLP. پینگ یک دومین شرکت پس از گوگل که رتبه بالا در هر دو آزمون است.

– پایان –

در مورد پینگ یک گروه

پینگ بیمه (گروه) شرکت از چین, Ltd. (“پینگ یک“) است که یک جهان تکنولوژی پیشرو-طراحی خرده فروشی گروه خدمات مالی. با بیش از 200 میلیون مشتریان خرده فروشی و 516 میلیون کاربران اینترنت Ping An یکی از بزرگترین شرکت های خدمات مالی در جهان است.

پینگ یک دو بیش از حد arching استراتژی های “پان دارایی های مالی” و “پان بهداشت و درمان” که تمرکز بر تامین مالی و خدمات بهداشتی و درمانی از طریق ما یکپارچه خدمات مالی پلت فرم و ما پنج اکوسیستم خدمات مالی, مراقبت های بهداشتی, خودکار, خدمات, خدمات املاک و مستغلات و شهر هوشمند خدمات. ما “امور مالی + تکنولوژی” و “امور مالی + اکوسیستم” استراتژی های هدف برای ارائه به مشتریان و کاربران اینترنت با ابتکاری و ساده محصولات و خدمات با استفاده از تکنولوژی. به عنوان چین اولین سهامی بیمه شرکت پینگ یک گروه متعهد به رعایت بالاترین استانداردهای گزارشگری شرکت و اداره شرکت است. این شرکت ذکر شده است در مبادلات سهام در هنگ کنگ و شانگهای.

در 2019, پینگ یک رتبه 7هفتم در فوربس گلوبال 2000 لیست و 29th در فورچون جهانی 500 لیست. پینگ یک نیز رتبه 40ام در 2019 WPP Millward Brown BrandZTM Top 100 با ارزش ترین برندهای جهانی لیست. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.pingan.cn.

در مورد پینگ یک تکنولوژی

به عنوان یک فن آوری راه حل متخصص پینگ یک گروه پینگ یک تکنولوژی است که متعهد به اعمال نفوذ AI ابر و دیگر فن آوری لبه برش به فعال کردن پنج اکوسیستم, از سرمایه گذاری, بهداشت و درمان, خودرو, املاک و مستغلات و شهر هوشمند. با “تکنولوژی نامحدود” را به عنوان ارزش خود را پینگ یک تکنولوژی تلاش برای عمل به فلسفه شرکت از “تغییرات تکنولوژی در زندگی” و تلاش برای تبدیل شدن به یک پیشرو جهانی “AI+ابر” شرکت. به عنوان high-tech هسته پینگ یک گروه پینگ یک تکنولوژی کاربردی آن راه حل های فناوری به بیش از 550 حالات انکوباتور هوشمند کسب و کار و توسعه در محدوده زمانی معین اکوسیستم. به عنوان یکپارچه به عقب پایان این پلت فرم مدیریت پینگ یک تکنولوژی توسعه و عمل کلید سیستم عامل و خدمات پینگ یک گروه پشتیبانی کارآمد همکاری پینگ یک را بیمه, بانکداری سرمایه گذاری, اینترنت و کسب و کارهای دیگر. پینگ یک تکنولوژی نیز فعال cloud platform builder. به عنوان یک جامع خروجی پلت فرم برای پینگ یک خدمات پینگ یک ابر صنعت را فراهم می کند با طیف گسترده ای از خدمات ابر از IaaS, PaaS به SaaS. اکوسیستم ما خدمت کرده اند بیش از 500 میلیون کاربر و به بازارهای خارج از کشور.

منبع پینگ بیمه گروه Ltd می باشد.

لینک های مرتبط

http://www.pingan.cn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de