پینگ یک دکتر خوب مسائل 2019 گزارش توسعه پایدار پلت فرم بازديد آمار 1.11 میلیارد دلار در طول اپیدمی

شانگهای, Feb. 17, 2020 /PRNewswire/ — به تازگی پینگ, یک, بهداشت و درمان و فن آوری شرکت محدود (“پینگ یک دکتر خوب“; سهام کد:01833.هنگ کنگ) در جهان پیشرو بهداشت و درمان اکوسیستم پلت فرم خود را منتشر 2019, زیست محیطی, اجتماعی و حکومت گزارش (همچنین شناخته شده به عنوان “گزارش توسعه پایدار”). این گزارش اشاره می کند که پینگ یک دکتر خوب شده است با شور و نشاط بررسی راه هایی برای تحقق آن مسئولیت های اجتماعی و همچنین ترویج سالم کاهش فقر و مقابله با COVID-19 شیوع طی آن این شرکت پلت فرم بازديد آمار 1.11 میلیارد دلار به تازگی کاربران ثبت نام شده رشد 10 بار با آنها به طور متوسط روزانه مشاوره رسیدن به نه بار به عنوان بسیاری از کاربران عادی و ضد اپیدمی ویدئوها رفت مجازی, جذب بیش از 98 میلیون بازدید.

قبل از آن پینگ یک دکتر خوب اهدا شد اولین ESG امتیاز توسط MSCI (محیط زیست, اجتماعی و حکومت) در جهان مشهور شرکت در شاخص آماده سازی است. امتیاز نتیجه BBB بود که در همان سطح به عنوان Tencent و راهنمایی قرار دادن پینگ یک دکتر خوب در یک صنعت پیشرو و موقعیت. آن را یکپارچه حاکمیت شرکتی در سطح و قابلیت مستمر ایجاد ارزش به دست آمده اند مهم شناخت از بازار سرمایه است.

آنلاین پزشکی درمان راه اندازی شد به مبارزه با “بیماری همه گیر” برای حفاظت از سلامت همه شهروند

پس از وقوع این رمان coronavirus ملی جنگ پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر رسما راه اندازی شد. پینگ یک دکتر خوب پاسخ سریع و بسیج همه اعضا به ارائه کمک. در عرض 24 ساعت ضد اپیدمی نیروی کار در برابر رمان coronavirus تاسیس شده است, ضد اپیدمی مشاوره آنلاین پلت فرم باز شد و یک آنلاین, مشاوره پیشگیری از ساز و راه اندازی شده است. یک هزار نفر از پزشکان از پینگ یک دکتر خوب حتی در زمان ابتکار عمل را به قمری تعطیلات سال جدید به کار روز و شب در خط مقدم از مشاوره آنلاین برای حفاظت ارائه مشاوره به مردم است.

در حالی که پزشکی منابع کمیاب شد در ووهان و جاهای دیگر پینگ یک دکتر خوب اهدا مجموع 450,000 ماسک به ووهان های مختلف محلی و موسسات پزشکی و راه اندازی یک طرح برای توزیع 10 میلیون ماسک. پینگ یک دکتر خوب و امن است که عرضه کافی محصولات مربوطه از قبیل دارو و مکمل های بهداشت و درمان برای آن مرکز خرید آنلاین. در همان زمان این شرکت با همکاری و شناخته شده پزشکان و متخصصان به تفسیر نکات کلیدی پیشگیری از بیماری همه گیر است و همچنین انجام آموزش علوم پزشکی برنامه در همکاری با پکن پزشکی دکتر انجمن.

برای به حداکثر رساندن اثربخشی در برابر این بیماری همه گیر پینگ یک دکتر خوب اتحاد پیوست دستان با 56 استان ها, شهرداری ها و دولت های محلی از جمله ووهان, فوجیان, پکن و چونگ کینگ به راه اندازی رایگان ویژه ضد اپیدمی مشاوره خطوط تماس ویژه و ارائه مشاوره برای رمان coronavirus آلوده به ذات الریه و همچنین به عنوان راهنمایی در پیشگیری از اپیدمی بیماری گسترش یافته است. پینگ یک دکتر خوب نیز همکاری با بیش از 30 شرکت های پیشرو از جمله Baidu WeChat کار Pinduoduo, Meituan Dianping, Kuaishou, Weibo, Moji آب و هوا, Zhihu, Ximalaya, Gaotie Guanjia, و غیره. به شکل گسترده خدمات شبکه به ارائه کمک و راهنمایی به مردم است.

در طول اپیدمی این شرکت پلت فرم بازديد آمار 1.11 میلیارد دلار به تازگی کاربران ثبت نام شده رشد 10 بار با آنها به طور متوسط روزانه مشاوره رسیدن به نه بار به عنوان بسیاری از کاربران عادی’. پینگ یک دکتر خوب دریافت کرده است پوشش رسانه ای گسترده ای برای آن ضد اپیدمی تلاش با گزارش های رسانه ها در مجموع 1,957 دفاع کند گرفته شد, رسانه, قرار گرفتن در معرض 490 میلیون دلار و فیلم های مرتبط بیش از 98 میلیون بازدید.

به عنوان مهم نیروی در زمینه های پزشکی پینگ یک دکتر خوب است فعالانه اهرمی مزایای استفاده از اینترنت, بهداشت و درمان به موقع و کارآمد و موثر راه برای کمک به مردم برای جلوگیری از تماس با عفونت هنگامی که عمده شیوع اند رخ داده است برای بسیاری از سال و به وضوح نشان داده شده بزرگ نقش فن آوری اینترنت در شرایط بهبود استانداردهای زندگی و افزایش اجتماعی حکومت سطح و به طور کامل منعکس درجه بالایی از وحدت بین ارزش شرکت و ارزش های اجتماعی از اینترنت پزشکی شرکت.

معرفی فراگیر, بهداشت و درمان, ایجاد توازن میان منابع بهداشت و درمان در سراسر جامعه

این گزارش نشان می دهد که پینگ یک دکتر خوب برای اولین بار ایجاد مدل سرویس “اینترنت + AI + خود تیم پزشکی از 1000 حرفه ای” در صنعت است که به طور قابل توجهی کاهش آستانه برای درمان پزشکی به شکستن جغرافیایی مانع از توزیع نابرابر منابع پزشکی برای رسیدن به این هدف ترویج زندگی سالم قدرت توسط فن آوری. این گزارش نشان می دهد که تا پایان 2019 وجود دارد 315 میلیون کاربر ثبت شده با پینگ یک دکتر خوب و 0.729 میلیون از روزانه به طور متوسط تعداد مشاوره برای خدمات پزشکی در طول سال. این میزان رضایت بخش پزشکی و خدمات پرس و جو شد 98% است. هوش مصنوعی مبتنی بر سیستم پزشکی توسعه یافته توسط خود را در خانه پژوهش را پوشش داده است بیش از 3000 بیماری تشخیص داده و شامل بیش از 670 میلیون از مجموع تعداد سوالات.

بهره گیری از مزایای پزشکی در اینترنت پینگ یک دکتر خوب فعالانه ابداع مدل برای خدمات پزشکی و ترویج برابر کل ترجیحی و در دسترس خدمات پزشکی. در 2019, پینگ یک دکتر خوب راه اندازی جدید محصول استراتژیک “خصوصی دکتر عضویت”. منحصرا از طریق درگیر شدن یک به یک خصوصی پزشکان که می تواند تعامل با کاربران در یک همه جانبه به شیوه ای این محصول ایجاد کرده است بر اساس اعتماد متقابل در روابط بین پزشکان و بیماران از طریق بلند مدت تعامل و خدمت به عنوان یک جایگزین برای به اشتراک گذاشتن فشار از آفلاین پزشکی و خدمات عرضه. انتقادات و پیشنهادات کاربران در مورد این سرویس به مراتب بیش از متوسط به این معنا که کاربر میزان رضایت رسیده است به عنوان بالا به عنوان 99.85 درصد و متوسط آن ماهانه مشاوره اعداد رسیده اند 2.7 بار به عنوان بسیاری از کاربران عادی’.

به منظور سرعت بخشیدن به توسعه فراگیر ملی پزشکی بهداشت و درمان, خدمات, پینگ یک دکتر خوب نیز همکاری با Fuzhou, Quzhou و دیگر دولت های محلی, ساختمان, اینترنتی بیمارستان پلت فرم خدمات محلی آفلاین منابع پزشکی به طوری که برای “کاهش سختی دیدن یک پزشک” برای شهروندان است. علاوه بر این پینگ یک دکتر خوب نیز صادر برش لبه فن آوری و اینترنت بهداشت و درمان تجربه به خارج از کشور راه اندازی آنلاین, بهداشت و درمان, خدمات پلت فرم در اندونزی و ژاپن برای ارائه کارآمد و با کیفیت بالا دوربرد آنلاین پزشکی خدمات به کاربران محلی است.

پزشک دهکده برنامه” آغاز کاهش فقر از طریق حمایت های پزشکی برای تحقق مسئولیت اجتماعی

این گزارش نشان می دهد که در 2019, پینگ یک دکتر خوب فعالانه پاسخ به “سالم چین تا سال 2030” ابتکار است. با شروع از بهداشت روستایی و کامل بازی را به خود پزشکی مزایای پینگ یک دکتر خوب راه اندازی شد “پزشک دهکده برنامه” گرا به مناطق فقیر در سراسر کشور برای اجرای سه بعدی پروژه در کاهش فقر از طریق حمایت های پزشکی شامل خدمات پزشکی به روز رسانی در سه سطح درمانگاه روستایی, روستا, پزشکان و روستاییان به طور موثر بهبود استاندارد پایه خدمات پزشکی در مناطق فقیر و ارائه مثبت قدرت ملی کاهش فقر از طریق حمایت های پزشکی.

تا پایان 2019, پینگ یک دکتر خوب به روز رسانی درمانگاه روستایی با techonological توانمندسازی و دستیابی به بیش از 900 درمانگاه روستایی ارتقا و آموزش بیش از 11,000 ایجاد کرد پزشکان. خود را مستقل توسعه پینگ یک دکتر خوب ایجاد کرد دکتر برنامه دارای یک تجمعی تعداد کمکی تشخیص و درمان موارد بیش از بیش 160,000, کمک به بیش از 10 ، 000 ایجاد کرد پزشکان به صورت یک زوج ارتباط با پزشکان داوطلب و به طور کامل نشان دادن تلاش های خود را برای بهبود استاندارد خدمات پزشکی و خدمات قابلیت های میان ایجاد کرد و پزشکان به منظور archive کاهش فقر در سطح اولیه. در ضمن پینگ یک دکتر خوب نیز سازمان ارائه مشاوره تخصصی رایگان و معاینات فیزیکی برای حفاظت از سلامت روستاییان است. در 2019, پینگ یک دکتر خوب انجام شده در مجموع 570 در سایت تست فعالیت های ارائه رایگان مشاوره پزشکی به بیش از 63,000 مردم است.

“روستای, دکتر, برنامه” دریافت کرده است به رسمیت شناختن و قدردانی از بسیاری از احزاب برای آن راه حل های نوآورانه برای کمک به فقرا از طریق حمایت های پزشکی و انتخاب شد به نسخه ویژه از ملی گزارش توسعه انسانی در نظر گرفتن اقدامات عملی برای نشان دادن حمایت خود را به سمت بالا و با کیفیت پایدار و توسعه انسانی.

در مورد پینگ یک بهداشت و درمان و فناوری شرکت محدود

به عنوان پیشرو در جهان, بهداشت و درمان, اکوسیستم پلت فرم پینگ یک بهداشت و درمان و فن آوری شرکت محدود (“پینگ یک دکتر خوب“; سهام کد: 1833.هنگ کنگ) تلاش برای ارائه هر خانواده با یک پزشک خانواده هر فرد با یک e-مشخصات و هر کس با یک مدیریت بهداشت و درمان طرح از طریق ما “پزشکی موبایل + هوش مصنوعی, فن آوری”. در حال حاضر پینگ یک دکتر خوب ایجاد کرده است کلید بخش کسب و کار آنلاین از جمله پزشکی و خدمات مصرفی بهداشت و درمان, بهداشت و درمان, مرکز مدیریت سلامت و تندرستی تعامل است.

همانطور که از 31 دسامبر 2019ما تعداد کاربران ثبت نام شده رسیده 315 میلیون نفر و تعداد کاربران فعال ماهانه رسیده 66.9 میلیون آن را تبدیل به بزرگترین موبایل های پزشکی نرم افزار در چین از نظر پوشش. که توسط خود توسعه هوش مصنوعی با کمک سیستم تشخیص ما در خانه تیم پزشکی تلاش برای ارائه به کاربران با یک توقف خدمات پزشکی پوشش 7/24 مشاوره آنلاین, ارجاع, ثبت نام آنلاین مواد مخدر خرید و یک ساعته پزشکی تحویل.

در 4 مارس 2018, پینگ یک دکتر خوب شد شماره 1 ذکر شده اینترنت شرکت بهداشت و درمان در جهان است که آن را پیوست, هنگ کنگ, بورس, سهام, کد 1833.هنگ کنگ.

منبع پینگ یک دکتر خوب

لینک های مرتبط

http://www.pahtg.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>