Pima County sheriff پاکستان برای تغییر بخش, اعلام اصلاحات

Pima County Sheriff علامت نپر اعلام کرد طرح اصلاحات برای این اداره در روز چهارشنبه.

او اعلام کرد قصد دارد به منظور محدود کردن “بدون دست کشیدن از” حکم توقف خرید تجهیزات نظامی شروع یک شهروند نقد و بررسی پنل استخدام جامعه-تعامل متخصصان و ایجاد یک جامعه پاسخگویی صفحه وب در وب سایت وزارت.

اصلاحات را اجرا و یا در دست انجام در اواسط ماه اوت, Napier گفت: در یک ویدیو در Facebook.

“ما در انجام بسیاری که در سمت راست پیما شهرستان کلانتر بخش … آنچه که ما نیاز به انجام در حال حاضر است برای دوباره تعریف کردن آن تلاش ها و اصلاح آن تلاش” گفت: Napier در اعلام. “در حالی که ما در انجام بسیاری که درست است که اغلب آن را ابلاغ به همه شما خیلی خوب است. ما قصد داریم برای رفع آن در تلاش اصلاحات.”

تظاهرات که شکست در سراسر آریزونا و ملت پس از مرگ جورج فلوید که درگذشت در حالی که برگزار می شود در زیر زانو سابق مینیاپولیس افسر پلیس در 25 مه را بیرون آورده و از خواسته های معترضان پال خواستار قطع بودجه دولت و اصلاح ادارات پلیس و برای بیشتر جامعه نظارت پلیس است.

شش عضو شهروند نقد و بررسی پنل تعامل بیشتر با جامعه

بر اساس سه رکن “مسئوليت جامعه تعامل و شفافیت” طرح اصلاح شناخته شده به عنوان قانون همچنین شامل بررسی ها و نظرات موجود در سیاست ها و برنامه ها در بخش. این طرح همچنین مشخص شد در یک نسخه در بخش کلانتر سایت.

کلانتر بخش خواهد تجدید نظر در آن استفاده از زور در سیاست و آموزش و ممنوعیت استفاده از “بدون کشیدن” جستجو مگر اینکه حکم تایید شده توسط کلانتر. شش عضو شهروند نقد و بررسی پنل را ارائه بازخورد در بخش نقد و بررسی جدی و انضباط در امور و استفاده از نیروی حوادث.

“ما باید شهروند دخالت و شهروند ورودی به کلانتر در آن حوادث و این چیزی است که عموم مردم شده است درخواست برای یک زمان بسیار طولانی” نپر گفت.

اعضای جامعه نیز دعوت خواهد شد تا با ارائه آموزش به افسران در مورد نحوه اجرای قانون است که درک و نحوه تعامل با جامعه می تواند بهبود بخشد.

سیاست اصلاحات همچنین آمده است که این گروه را قطع مشارکت خود را در 1033 برنامه که اجازه می دهد تا فدرال و دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون به دست آوردن مازاد نظامی خاص تجهیزات و لوازم دیگر.

به منظور بهبود بخش پاسخ به “ویژه جمعیت” در جامعه حدود شش تا هشت نفر استخدام خواهد شد به عنوان تعامل جامعه متخصصان اصلاحات متحده است.

متخصصان خواهد بود غیر مسلح و مستقر در دو شخص واحد در لباس شخصی در پاسخ به تماس برای خدمات مورد “سلامت روان مربوط به درخواست برای کمک به گروه خانه همسایه مشکلات سوء مصرف مواد در مدرسه مسائل که نیاز به اجرای فعال کمک رسانی در مورد سلامت روان و سوء مصرف مواد و افراد بی خانمان مربوط به تماس.”

‘آن را پذیرش است که ما انجام داده ایم هر چیزی اشتباه است’

برای بهبود شفافیت با مردم بخش کلانتر را ایجاد یک جامعه پاسخگویی صفحه در وب سایت خود را به عنوان یک منبع برای وزارت اطلاعات است.

چند از ده ها تن از اقلام خواهد شد که در صفحه وب جدید شامل سیاست های جمعیتی آرایش بخش مروری بر مهم تحقیقات و ماهانه خلاصه استفاده-از-نیروی حوادث.

نپر گفت: اصلاحات است نه پذیرش هر گونه تخلف اما “نه به رسمیت شناختن است که اجرای قانون اصلاحات در حال آمدن است,” او گفت:.

“وجود دارد این است که جامعه تمایل قابل توجهی برای اصلاحات و ما باید پاسخگو به این که” نپر گفت. “این پذیرش است که ما انجام داده ایم هر چیزی اشتباه است و یا این که به هیچ وجه ما باید انتقادی از مردان و زنان شجاع که با قرار دادن زندگی خود را در خط هر روز برای شهروندان این شهرستان است.”

بخش کلانتر انتظار دارد که “بسیاری از این تلاش های اجرا شده و یا در فرایند 17 اوت” آزادی گفت: دادن زمان برای تغییر وب سایت شرکت و کار با Pima County هیئت ناظران به دریافت کمک های مالی.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de