زائر غرور اعتراض کارگران شرکت COVID-19 سیاست های

کارگران در زائر غرور مرغ پردازش گیاه در بهار سرد برگزار شد در اعتراض به دوشنبه بیش از این شرکت را عدم شفافیت فراگیر COVID-19 موارد و سیاست های خود را در اطراف این بیماری است.

محمد Goni کارکنان سازمان در بیشتر مینه سوتا کارگر مرکز گفت که او در اعتراض و بیش از 100 کارگر راه می رفت ، اعتراض بیش از زائر غرور عدم شفافیت در مورد این بیماری را گسترش و سیاست های اطراف آن.

زائر غرور اختلافات اعداد گفته بودند 20 نفر از جمله فعالان اجتماعی در اعتراض و تولید شد نهفته است.

این شرکت می گوید از آن گرفته شده است “گسترده اقدامات لازم” برای حفاظت از گیاه بیش از 1100 نفر از کارگران. آن کاهش یافته است می گویند اگر این کارخانه تا به حال موارد تایید شده.

اما مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: 17 نفر وجود دارد تایید COVID-19 موارد در زائر غرور و افتخار است.

زائر غرور و Jennie-O ترکیه پردازش گیاه در ملرس تشکیل دو خوشه COVID-19 که رخ داده است در کارفرمایان در Stearns County گفت: رنه Frauendienst بهداشت عمومی مدیر برای این شهرستان بشر در بخش خدمات.

دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: وجود چهار مورد در ملرس گیاه.

“هنگامی که ما می بینیم خوشه ما می خواهیم به انجام تست و هنگامی که ما می بینیم تست پیدا کنیم و مثبت.” او نیست که در تعدادی از موارد برای فرد گیاهان.

مینه سوتا در بخش بهداشت و درمان داده ها را نشان می دهد مشخص شده پرش در COVID-19 موارد در Stearns County بیش از دو روز گذشته. وجود دارد 187 موارد اواخر سه شنبه از 86 موارد گزارش شده در روز سه شنبه. در صبح روز دوشنبه وجود دارد 31.

زائر غرور “است های هر گونه اطلاعات با کارگران” Goni گفت. گروه خود را بیشتر مینه سوتا کارگر مرکز یک St. Cloud غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار ساعتی کارکنان در بهار سرد مرغ گیاه است که نه اتحادیه.

همچنین در حالی که شرکت فرستاده است کارگران خانه پس از مصرف خود را در دماهای همان کسانی که کارگران به سرعت در خط Goni گفت.

“حداکثر آنها در خانه مانده بود و سه روز” او گفت:.

Goni نیز گفت: این کارخانه COVID-19 حمایت شد فاقد آن برای کارگران در breakrooms و دستشویی و حمام.

زائر غرور در بیانیه ای گفت که این شرکت “در حال کار سخت به ارائه یک محیط کاری امن برای اعضای تیم ما و اجرا شده اند چند اقدامات پیشگیرانه است.”

کسانی که شامل: تست دما برای تمام کارکنان; فیزیکی پارتیشن بندی در خطوط تولید و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله ماسک های صورت است که باید در تمام زمانها.

همچنین کارگران مجبور هستند برای رسیدن به محل کار و یا برای کار نه به دلایل بهداشتی ،

زائر غرور یک ملت بزرگترین مرغ پردازنده است که اکثریت متعلق به برزیل جهانی گوشت غول پیکر, JBS, S. A. JBS نیز صاحب یک کارخانه فرآوری گوشت خوک در وورتهینگتون که بسته مارس 20 پس از شیوع COVID-19 در میان کارگران وجود دارد.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de