اسپو (espoo فنلاند, مارس 22 سال 2020 /PRNewswire/ — Picosun گروه اول اولویت های رضایت مشتری و سلامتی و تندرستی از گروه کارکنان و مشتریان است. Picosun طول می کشد بسیار جدی تهدید جهانی مطرح شده توسط COVID-19 رمان coronavirus اپیدمی و به پیروی از قوانین تعیین شده توسط دولت و چه کسی است. به عنوان اپیدمی محدود جهانی سفر و اهمیت محلی دفاتر و شعب به مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است.

سال گذشته بوده است از رشد سریع و توسعه برای Picosun. تاکید قوی قرار داده شده است در باقي نمانده تا نوآموزان به خصوص در سرویس و پشتیبانی بخش. آموزش دیده و کارکنان واجد شرایط از خدمات مهندسین در تماس هستند در این گروه ما مکان در تگزاس, آریزوناو کالیفرنیا و مکان در ژاپن, چین, تایوانو سنگاپور. فروش اختصاصی و پرسنل پشتیبانی در آلمان و فرانسه در دسترس هستند و برای مشتریان اروپایی شده است. محلی پشتیبانی از فرآیند نیز در دسترس در هر قاره.

در Picosun را به فنلاندی ستاد و دفاتر محلی و کارکنان و تشویق به کار از راه دور از خانه در هر زمان ممکن است. جلسات مرتب شده اند عملا از طریق لینک های ویدئویی و سیستم عامل آنلاین و دعوت از بازدید کنندگان خارجی به این شرکت ساختمان به حداقل رسانده است به ضرورت برهنه. تمیز کردن محوطه و سایر اقدامات بهداشتی شده است شدت یافته است. همه استخدام مصاحبه های انجام شده از راه دور.

با وجود این زمان به چالش کشیدن Picosun مشتری پروژه ها و تحویل ادامه دارد. فرآیند پشتیبانی و برنامه مشاوره همیشه در دسترس است از ما (Ph. D.) در سطح کارشناسان و مرکز ما در خدمت 24/7 در [email protected]. تحویل PICOSUN® ALD سیستم نصب و راه اندازی و همچنین پشتیبانی از مشتری در سایت در حال مراقبت از محلی Picosun دفاتر خود را آموزش دیده و مجرب است.

“همه ما در اینجا در Picosun آرزوی سلامتی و ایمنی برای همه در این شرایط سخت و وضعیت غیر منتظره. در زمان هایی از این همکاری این است که کلید موفقیت و بهبودی سریع است. کسب و کار ما همچنان ادامه دارد و ما قرار داده خواهد شد تمام تلاش ما در حفظ سطح بالایی از کیفیت است که علامت تجاری از Picosun. ما را بیشتر تشدید تلاش های ما به ارمغان می آورد مزایای ALD به صنعت پزشکی. ALD بسیار فن آوری قادر می سازد که ما مدرن, تلفن همراه, داده محور و ارتباط تنگاتنگ با جامعه جهانی. در حال حاضر زمانی که این جامعه واقعا می تواند با هم کار کنند برای آینده ای بهتر” می گوید: Jussi Rautee مدیر عامل شرکت Picosun ،

برای اطلاعات بیشتر در مورد پروژه های خود را و یا تحویل لطفا تماس بگیرید مربوطه خود را Picosun فروش یا پشتیبانی تماس با فرد است. برای نقل قول برای ما ALD تجهیزات و راه حل های پردازش یا نسخه ی نمایشی لطفا تماس بگیرید [email protected] و یا [email protected]بود.

به عنوان چند expos و کنفرانس های این گروه حمایت و یا برگزاری نمایشگاه در به تعویق افتاده است لطفا تاریخ جدید در تقویم رویداد در وب سایت ما. Picosun است که به دنبال به جلو به ملاقات شما همه دوباره بعد از این سال در سلامتی و ارواح!

Picosun فراهم می کند پیشرفته ترین چالاک ALD® (رسوب لایه اتمی) فیلم نازک پوشش راه حل های جهانی صنایع. Picosun را ALD راه حل فعال کردن فن آوری جهش به آینده با کلید فرآیندهای تولید و بی بدیل پیشگام تخصص در این زمینه – که قدمت آن به اختراع فن آوری خود را. امروز PICOSUN® ALD تجهیزات در تولید روزانه استفاده در بسیاری از صنایع پیشرو در سراسر جهان است. Picosun مستقر در فنلاندبا دفاتری در آلمان, شمال امریکا, سنگاپور, تایوان, چین,کره جنوبی و ژاپنو دفاتر در هند و فرانسهو در سراسر جهان فروش و پشتیبانی شبکه. بازدید www.picosun.com.

اطلاعات بیشتر:
آقای Jussi Rautee
مدیر عامل شرکت Picosun گروه
تلفن. +358-50-321-1955
ایمیل: [email protected]
وب سایت: www.picosun.com

تماس با ما:

Minna Toivola
D. Sc., مدیر بازاریابی
Picosun Oy
ایمیل: [email protected]
Tel: +358-40-758-8748

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/picosun-oy/r/picosun-reinforces-local-operations-to-ensure-customer-satisfaction-during-the-covid-19-epidemic,c3065687

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Picosun Oy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de