PIA ملی اعلام فراخوان برای پاییز سال 2020 نامزد جایزه

واشنگتن, جولای 16, 2020 /PRNewswire/ — انجمن ملی حرفه ای نمایندگی بیمه (PIA) اعلام کرده است یک تماس برای نامزد چهار جایزه معتبر در آن سقوط 2020 جوایز برنامه. نامزد پذیرفته شده در حال حاضر از طریق 25 اوت سال 2020 برای این PIA جوایز:

  • شرکت در جایزه تعالی;
  • نماینده شرکت از سال;
  • مدیریت کل آژانس از سال; و
  • برتری در رسانه های اجتماعی.

این PIA شرکت ملی جایزه تعالی افتخارات یک شرکت بیمه است که نشان می دهد که تعهد به آمریکا در آژانس سیستم و به دنبال پیشبرد منافع حرفه ای و مستقل نمایندگی بیمه با ایجاد یک کسب و کار بهتر محیط زیست است. PIA مکان های بسیار با ارزش در روابط خود با حامل آن طرف. PIA اعضا و همچنین PIA ایالتی و منطقه ای وابسته را نامزد این جایزه است.

این PIA ملی نماینده شرکت از سال جایزه را به رسمیت می شناسد حرفه ای و منحصر به فرد سهم از یک شرکت برجسته نماینده. نامزدهای این جایزه هستند ساخته شده صرفا توسط PIA ایالتی و منطقه ای وابسته است. اما در کشورهایی که دریافت خدمات خود را به طور مستقیم از ستاد ملی PIA فردی PIA اعضا ارسال نامزد برای شرکت نماینده جایزه سال.

این PIA ملی تعالی در رسانه های اجتماعی جایزه افتخاری یک PIA عضو آژانس است که با استفاده از غیر سنتی ابزار ارتباطی موثر در پیشبرد اهداف سازمان است. یک سازمان ممکن است با استفاده از Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, لینک وبلاگ ها و دیگر رسانه های اجتماعی به خلاقانه ترویج برنامه های پس از ساخت یک موجود تجاری و معرفی محصولات و خدمات قابل ارتقا پایه مشتری.

نامزدهای این جایزه هستند ساخته شده توسط فردی PIA اعضا و همچنین PIA ایالتی و منطقه ای وابسته است. 11th annual برتری در رسانه های اجتماعی جایزه با حمایت بیمه ملی تولید کننده رجیستری (NIPR).

این PIA ملی مدیریت کل آژانس از سال جایزه داده شده است سالانه به رسمیت شناختن دستاورد برجسته از یک مدیریت کلی سازمان در پیشبرد منافع عوامل همراه با تعهد به سازمان و سیستم و تلاش موفق به ایجاد یک کسب و کار بهتر محیط به صورت حرفه ای نمایندگی بیمه. نامزدهای این جایزه هستند ساخته شده توسط فردی PIA اعضا و همچنین PIA ایالتی و منطقه ای وابسته است.

چهار جایزه را به طور رسمی ارائه شده در رابطه با سقوط PIA ملی هیئت مدیره و اداره جلسات در ماه سپتامبر سال 2020.

سوالات باید به ساد حال در 703-518-1350 و یا [email protected]. نامزدی اشکال نیز در دسترس برای دانلود در https://www.pianet.com/awards.

تاسیس در سال 1931 PIA ملی انجمن تجارت است که نشان دهنده عضو بیمه عوامل و کارکنان خود را که به فروش و خدمات انواع بیمه, اما تخصص در پوشش و ماشین و خانه و کسب و کار. PIA وب آدرس http://www.pianet.com.

این آزادی مطبوعات است که به صورت آنلاین در:
https://pianet.com/news/press-releases/2020/pia-national-announces-call-for-fall-2020-award-nominations

منبع انجمن ملی حرفه ای نمایندگی بیمه

لینک های مرتبط

pianet.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im