فیلیس جورج زن Sportscasting پیشگام می میرد و در 70

فیلیس جورج سابق امریکا از دست شد که یک زن sportscasting پیشگام در CBS “NFL امروز درگذشت. او 70.

یک سخنگوی خانواده گفت: جورج درگذشت پنج شنبه در یک Lexington بیمارستان پس از یک مبارزه طولانی با یک اختلال خونی.

فرزندان او لینکلن تایلر جورج براون و سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار پاملا اشلی براون منتشر شد بیانیه مشترک گفته:

“برای بسیاری از مامان شناخته شده بود توسط او باور نکردنی دستاوردهای به عنوان پیشگام زن گوینده برنامه ورزشی, 50th دست آمریکا و بانوی اول. اما این همه قبل از ما به دنیا آمد و هرگز ما چگونه بازدید ، ما به او باور نکردنی ترین مادر ما همیشه می تواند برای درخواست و این همه تعریف ویژگی های عمومی هرگز نمی دیدم به خصوص در برابر بادهای سختی که نماد چگونه فوق العاده او بیش از هر چیز دیگری است. زیبایی بسیاری به رسمیت شناخته شده در خارج شد صرف کسری از داخلی زیبایی تنها به outdone توسط تزلزل روح است که اجازه داده او را به استقامت در برابر همه شانس.”

دست امریکا در سال 1971 جورج کردم به تلویزیون در سال 1974 در CBS در “دوربین مخفی” و پیوست برنت Musburger و از Irv صلیب در سال 1975 در “NFL امروز.” جیمی “یونانی” اسنایدر بعد اضافه شد بازیگران.

“فیلیس جورج خاص بود. لبخند او روشن میلیون ها نفر از خانه برای NFL امروز” Musburger توییتی. “فیلیس نمی دریافت نزدیک به اعتباری به اندازه کافی برای باز کردن ورزش پخش درب برای ده ها تن از زنان با استعداد است که در زمان او منجر شود و افزایش یافت.”

جورج مشغول به کار در “NFL امروز” در سال 1984 و همچنین تحت پوشش اسب مسابقه. او میزبان سرگرمی نشان می دهد “مردم” و بعد از آن شرکت لنگر “CBS اخبار صبح.”

جورج بود به طور خلاصه به هالیوود تولید رابرت ایوانز در اواسط دهه 1970 و به جان Y. براون جونیور از 1979-98. قهوه ای متعلق به کنتاکی مرغ سرخ شده و NBA بوستون سلتیکز و خدمت به عنوان فرماندار کنتاکی.

“فیلیس بود یک دارایی بزرگ برای کنتاکی” براون گفت: لویی پیک مجله. “ما تا به حال یک همکاری بزرگ است. من فکر می کنم ما لذت می برد هر روز.”

از Denton, تگزاس, جورج با حضور در دانشگاه شمال تگزاس برای سه سال رفت و سپس به دانشگاه تگزاس مسیحی پس از به دست آوردن یک بورس تحصیلی به عنوان از دست ندهید تگزاس در سال 1970.

“درست پیشگام که با نزدیک شدن به او با شور و شوق همدلی و طنز” ESPN پخش هانا طوفان توییتی. “او خودش بود-جذاب و خنده دار .. به او کمک کرد تا مخاطبان ارتباط با برخی از چهره های ورزشی از روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im