اسلو, نروژ, Feb. 27, 2020 /PRNewswire/ — Photocure آسا (OSE: PHO) امروز گزارش رشد درآمد حاصل از 51 درصد برای بازار ایالات متحده در سه ماهه چهارم سال 2019 کمک به Hexvix/Cysview درآمد NOK 58.8 میلیون (Q4 سال 2018: NOK 46.3) و در محدوده زمانی معین EBITDA از NOK 1.6 میلیون (NOK 1.3 میلیون).

بر اساس چشم انداز استراتژیک و فرصت های Photocure اهداف ایالات متحده درآمد و در محدوده 70 میلیون تومان در سال 2023 و می بیند قابل توجهی ادامه داد: رشد درآمد و فرصت های سود در بازار ایالات متحده فراتر از 2023

“Photocure ادامه داد: آن قوی فروش آمریکا حرکت و جامد رشد در سه ماهه چهارم. ما در حال پیشرفت بزرگ در نفوذ این پتانسیل بالا در بازار ارائه یک پلت فرم جامد بیشتر در کوتاه مدت و بلند مدت رشد می گوید:” دانیل اشنایدر, رئيس جمهور & مدیر اجرایی Photocure.

Photocure گزارش مجموع درآمد گروه از NOK 115.6 میلیون در سه ماهه چهارم سال 2019 (NOK 49.9 میلیون) با EBITDA منحصر به فرد بازسازی از NOK 54.8 میلیون (NOK -4.1 میلیون) و یک موقعیت نقدی از NOK 125.3 میلیون در پایان دوره. این Hexvix/Cysview درآمد به پایان رسید در NOK 58.8 میلیون در سه ماهه چهارم سال 2019 (NOK 46.3 میلیون دلار) در حالی که دیگر درآمد NOK 56.8 میلیون دنبال امضای هزینه از Asieris برای جهان گسترده مجوز برای توسعه و تجاری Cevira برای درمان HPV دهانه رحم ناشی از precancerous ضایعات. رشد اصلی درایور برای عملیات تجاری بود بازار آمریکا با رشد درآمد حاصل از 39 ٪ در ارز محلی است. پایه نصب از نور آبی cystoscopes در ایالات متحده بود 223 در پایان سه ماهه چهارم افزایش 66 یا 42 درصد از سه ماهه مشابه در سال گذشته است. نصب پایه شامل 26 انعطاف پذیر cystoscopes.

در فوریه سال 2020, Photocure اعطا شد ما ثبت اختراع از ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر پوشش استفاده از نور آبی سيستوسکوپی با Hexvix/Cysview که میتوان در درمان سرطان مثانه در بیماران که در حال برنامه ریزی برای کیست.

“ما نیز بسیار هیجان زده در مورد اخیر حفاظت از حق ثبت اختراع تا 2036 و بیشتر خواهد شد بررسی Hexvix/Cysview برای آن درمانی بالقوه اثر” اشنایدر می افزاید.

Photocure ارائه دگرگون راه حل های که به بهبود زندگی بیماران مبتلا به سرطان مثانه. بر اساس تجربه و عملکرد از پیشرفت سرطان مثانه محصول Hexvix/Cysview, Photocure آغاز کرده است در یک رویکرد گام به گام برای ادامه رشد. Photocure می بیند قابل توجهی در دراز مدت بالقوه در جهانی سرطان مثانه بازار و تعریف استراتژی رشد:

  • شتاب – درایو وسعت و عمق Hexvix/Cysview استفاده در حساب کلید
  • گسترش – تولید و فروش در جغرافیای و محصول پیشرفت
  • دستیابی به محصولات مورد استفاده در مدیریت بیماران مبتلا به سرطان مثانه
  • تبدیل به شریک و مجوز دارایی برای تقویت سرطان مثانه نمونه کارها

“ایالات متحده همچنان به نمایندگی اصلی رشد بازار برای Photocure با بازار بکر فرصت های بیش از 1 میلیون روش در هر سال است. بر اساس چشم انداز استراتژیک و فرصت های Photocure اهداف ایالات متحده درآمد و در محدوده 70 میلیون تومان در سال 2023 و می بیند قابل توجهی ادامه داد: رشد درآمد و فرصت های سود در بازار ایالات متحده فراتر از 2023,” اشنایدر نتیجه می گیرد.

لطفا پیدا کردن کامل گزارش مالی و ارائه محصور شده است.

EBITDA و دیگر جایگزین اندازه گیری عملکرد (APMs) در تعریف و آشتی به IFRS صورتهای مالی به عنوان بخشی از APM بخش از سه ماهه چهارم سال 2019 گزارش مالی در صفحات 20-21.

Photocure خود را در حال حاضر سه ماهه چهارم, گزارش روز پنج شنبه 27 فوریه سال 2020 در هتل کانتیننتال اسلو, نروژ. ارائه خواهد شد و در آغاز 08:30 (CET) و نمایندگانی از شرکت خواهد بود دانیل اشنایدر, رئيس جمهور & مدیر عامل و اریک دالCFO. ارائه خواهد شد در انگلیسی.

از آن خواهد شد ممکن است به دنبال ارائه طریق

https://channel.royalcast.com/hegnarmedia/#!/hegnarmedia/20200227_3

یک میان وعده سبک خواهد بود خدمت از 08:00 (CET). ارائه برنامه ریزی شده است برای نتیجه گیری در ساعت 09:15 (CET).

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

دن اشنایدر
رئیس جمهور و مدیر عامل
Photocure ASA
Tel: + 1-609-759-6515
ایمیل: ds@photocure.com

اریک دال
رئیس امور مالی
Tel: +47-450-55-000
ایمیل: ed@photocure.no

در مورد Photocure ASA

Photocure به سرطان مثانه شرکت ارائه دگرگون راه حل برای بهبود زندگی بیماران مبتلا به سرطان مثانه. تکنولوژی منحصر به فرد که باعث می شود سلول های سرطانی درخشش صورتی روشن منجر به سلامت بهتر نتایج برای بیماران در سراسر جهان است. Photocure است که مقر آن در اسلو نروژو ذکر شده در اسلو بورس (OSE: PHO). ما در ستاد Photocure Inc., در پرینستون نیوجرسی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما در www.photocure.com, www.hexvix.com یا www.cysview.com

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/photocure/r/photocure-asa–results-for-the-fourth-quarter-of-2019,c3047107

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Photocure

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de