مسکو, مارس 22 سال 2020 /PRNewswire/ — PhosAgro مدیر عامل آندره Guryevکه یک عضو دفتر مدیریت هیئت روسیه از اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان (RUIE) در زمان بخشی در اولین جلسه RUIE شورای هماهنگی مبارزه با کروناویروس (“شورای”).

این شورا شامل اعضای RUIE اداره و دفتر RUIE مدیریت هیئت مدیره و همچنین سران گازپروم نفت, Alrosa, Rosmedprom, Sibur, روسی, راه آهن TMK و دیگران. در این نشست اعضا به بحث برنامه ریزی برای هر دو بالا-اولویت ها و اقدامات بلند مدت برای مقابله با گسترش COVID-19.

رئیس جمهور روسیه از اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان و رئیس شورای الکساندر Shokhinتاکید کرد که RUIE خواهد با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با کروناویروس به رهبری نخست وزیر میخائیل Mishustinو با کار گروه شورای دولتی برای مبارزه با کروناویروس رهبری مسکو شهردار سرگئی سوبیانین.

“ما در کوتاه مدت هدف این است که برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و برای معرفی یک سیستم تست ما در دراز مدت هدف این است که برای ایجاد یک واکسن و توسعه روش های موثر برای درمان عفونت. تحت هر سناریو کسب و کار در جامعه باید نقش مهمی در جلوگیری از گسترش این ویروس گفت:” آقای Shokhin اشاره کرد که این امر می تواند لازم برای استفاده از نوآوری های پزشکی و دارویی فن آوری و قرعه کشی در تجربه هر دو داخلی و خارجی شرکت ها و سازمان ها به منظور دستیابی به این اهداف است.

اظهار نظر در مورد نتایج جلسه شورای آن روسای نمایندگی از عمده صنایع PhosAgro مدیر عامل آندره Guryevکه همچنین یک عضو دفتر RUIE مدیریت هیئت مدیره و رئیس جمهور روسیه تولید کود انجمن با اشاره به اهمیت ایجاد یک RUIE شورای هماهنگی مربوط به عمده استراتژیک شرکت های مهم که اقدامات تاثیر اجتماعی و ثبات اقتصادی از مناطق مختلف روسیه و کشور به عنوان یک کل.

“مشترک ما اولویت در به چالش کشیدن این وضعیت اپیدمیولوژیک است که برای حفاظت از سلامت کارگران و تضمین بهره برداری پایدار از شرکت ها و همچنین حمل و نقل و زیرساخت های انرژی است.

“یک عامل کلیدی در عملیات پایدار هر کسب و کار است که حفظ تمام لینک ها در تاسیس زنجیره تامین. برای رسیدن به این هدف مهم است که به ارز بهترین شیوه در این شورا در نظر پیشگیری از بیماری ها از راه دور کار و اپیدمیولوژیک ایمنی کارکنان در محل کار.

“توجه ویژه ای باید پرداخت شود و برای اطمینان از امنیت انرژی از امکانات تولید و اولین و مهمترین از همه پزشکی و امکانات بهداشتی. عمومی و کارکنان باید با اطلاع کامل و به سرعت به عنوان ممکن است در مورد اقدامات پیشگیرانه گرفته به منظور هماهنگی تلاش ها هر دو در میان اعضای RUIE و با مقامات.

“این مهم است که پیشرو شرکت های روسی هستند که اعضای انجمن جهانی همکاری در حفظ جهانی زنجیره تامین ارز و بهترین شیوه از نظر پیشگیری از طریق بین المللی سیستم عامل مانند مجمع جهانی اقتصاد. سازمان ملل متحد, سیستم عامل, ویژه, که, هستند که به طور گسترده ای استفاده می شود. اعضای روسیه از اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان دسترسی به تخصص های بین المللی و پاسخ پروتکل در صورت شیوع در درجه اول تجربه موفق چین, کره جنوبی, سنگاپورو هنگ کنگاست که ما را قادر به استفاده از بهترین شیوه ها در شرایط اپیدمی پاسخ اقدامات در روسیه.

“همکاری با روسیه سرمایه گذاری مستقیم صندوق (RDIF) به عنوان یک کل است که یکی از زمینه های کلیدی از شورا کار می کنند. اولین نتیجه این همکاری ها خواهد بود که سریع راه اندازی آزمایشی coronavirus تست برای تمام کارکنان RUIE شرکت های عضو, تست, که توسعه با حمایت از RDIF. مرحله بعدی خواهد بود برای تست به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است که به عنوان تجربه های بین المللی نشان داده است که یک عامل کلیدی در جلوگیری از گسترش ویروس.

“در همان زمان, ما قصد داریم برای رفتن بیشتر و به عنوان بخشی از تلاش های ما برای مبارزه با این بیماری همه گیر به توسعه تحت نظارت RUIE اشکال جدید در دراز مدت تعامل بین RDIF و کسب و کار اول از همه از نظر حمایت از کسب و کار و RDIF به صورت بنیادی و کاربردی پزشکی و سلامت تحقیقات.

“در غلبه بر این بحران ما باید توسعه ابزار است که محافظت از جامعه در برابر عود. ما نیاز به ایجاد یک سیستم است که می تواند به سرعت توسعه امن و موثر واکسن و داروهای ضد ویروسی خود را تصویب و تولید میلیون دوز در عرض چند ماه پس از یک عامل بیماری زا است که کشف شده است. یک مسئله مهم این است که ساده از سیاست های نظارتی است که به ما اجازه می دهد به سرعت و انطباق با تجربه خارجی و تسهیل واردات مواد مخدر و پزشكي.

“این یک چالش دشوار; غلبه بر آن نیاز به همکاری نزدیک بین کسب و کار و دولت است. و ما در حال آماده شده برای این همکاری” تاکید آقای Guryev.

درباره شرکت

PhosAgro (www.phosagro.com) یکی از پیشرو جهان به صورت عمودی یکپارچه فسفات مبتنی بر تولید کود از نظر حجم تولید فسفات مبتنی بر کود و درجه بالا فسفات سنگ با P2O5 محتوای 39 درصد و بالاتر است. PhosAgro را سازگار با محیط زیست کودهای ایستادگی کردن برای خود را با کارایی بالا و آنها را منجر به آلودگی خاک با فلزات سنگین.

این شرکت بزرگترین فسفات-کود بر اساس تولید کننده در اروپا (با مجموع ظرفیت ترکیبی برای دو برابر نفوذ مقعدی/نقشه/NP/NPK/NPS) بزرگترین تولید کننده درجه بالا فسفات سنگ با P2O5 محتوای 39 درصد و یکی از تولید کنندگان پیشرو از نقشه/دو برابر نفوذ مقعدی در سطح جهانی یکی از پیشرو تولید کنندگان خوراک فسفات (MCP) در اروپاو تنها تولید کننده در روسیه, و روسیه تنها تولید کننده کنسانتره نفلين (با توجه به RAFP).

PhosAgro را محصولات اصلی عبارتند از فسفات, سنگ, 39 نمرات, کود, خوراک فسفات و آمونیاک و سدیم تربليبهسبهت که در حال استفاده توسط مشتریان در 100 کشور پوشا تمام جهان ساکن قاره است. این شرکت در اولویت بازارهای خارج از روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع در حال امریکا لاتین, اروپا و آسیا است.

PhosAgro سهام معامله شده در مسکو ارز و سپرده ای جهانی رسید (GDRs) برای سهام و معامله در بازار بورس لندن (زیر صدای تیک تیک PHOR). پس از 1 ژوئن 2016شرکت GDRs گنجانده شده اند در MSCI روسیه و بازارهای نوظهور MSCI شاخص.

اطلاعات بیشتر در مورد PhosAgro می تواند بر روی وب سایت: www.phosagro.com.

منبع PhosAgro

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de