ققنوس باغ وحش کار برای مبارزه با احساس تنهایی توسط حیوانات در طول coronavirus بسته شدن

وجود دارد مقدار زیادی کمتر ترافیک پا در باغ وحش ققنوس پس از آن بسته به ماه گذشته به علت جدید شیوع کروناویروس و آن حیوانات هستند و احساس تاثیر.

کارکنان باغ وحش گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که برخی از حیوانات در حال قطعی تغییر در رفتار است که آنها نسبت به کاهش شدید در تعامل انسان است که آنها عادت کرده اند.

کارمند بکی منینگ گفت: باغ وحش است که به طور معمول تنها بسته یک روز در هر سال و آن بز را ساخته اند آن را روشن است که آنها از دست جمعیت.

به طور معمول بز دریافت حیوانات خانگی و توجه از صدها نفر از مردم هر روز در باغ وحش نوازش. آنها نمی گرفتن که با باغ وحش بسته شده است.

“هر زمان که ما مشغول به کار بودند در انبار ما خواهد سعی کنید به آمده و پاک و آنها فقط همه ما مالش در ابزار ما نیست و ما اجازه پاک,” او گفت:. “آنها فقط از دست رفته توجه است.”

منینگ گفت: کارکنان با استفاده از معافیت به پت بز و آنها را به تعامل آنها با ولع هر چند هنوز هم به طور قابل توجهی کمتر از آنها استفاده می شود.

این باغ وحش بسته درهای خود را به عموم در مارس 18, اما گفت که کارکنان خود را هنوز هم در اطراف برای مراقبت از بیش از 3000 حیوانات که زندگی می کنند وجود دارد.

لیندا Hardwick, باغ وحش های ارتباطی مدیر که در آنجا کار می کرد به مدت 10 سال در توصیف چند هفته گذشته به عنوان یک “سورئال” وضعیت.

“این است که فصل بهار در آریزونا” او گفت:. “این زمانی است که آریزونا می درخشد و باغ وحش می کند و آن را فقط متفاوت … این غم انگیز است.”

هردویکک گفت: باغ وحش نزدیک به 30 stingrays نیز استفاده می شود به اینکه اغلب لمس کرد و به کار گرفته شده و اضافه کرد که کارکنان نیز در نظر گرفتن زمان به آنها “فوق العاده TLC.”

“بسیاری وجود دارد که در جهان در حال حاضر — همه استرس و عصبی کاملا مطمئن نیست که چه روز بعد در حال رفتن به,” او گفت:. “هنگامی که ما در اینجا هنوز هم در باغ وحش ما سعی کنید کمی و لذت بردن از هوای تازه دیدن کمی از طبیعت و دیدن حیوانات ما و آنها را کمی از غنی سازی است که آنها واقعا وجود ندارد در حال حاضر.”

جسیکا Hintz ارشد پستانداران حافظ گفت: اورانگوتان و دیگر پستانداران معمولا به دنبال از طریق پنجره ها در مهمان و صعود به بالا از نمایشگاه خود را برای به دست آوردن یک دید چشم پرندگان از جمعیت زیر.

اما مردم کمتر به معنی کمتر تحریک برای حیوانات با Hintz اضافه کرد که پستانداران پاسداران داده اند آنها را به جعبه به بازی با و شروع پراکندگی مواد غذایی خود را در اطراف نمایشگاه خود را به اجازه می دهد آنها را به “علوفه و افزایش رفتارهای طبیعی.”

Hintz گفت که چون پستانداران هستند تا از نزدیک مربوط به انسان کارکنان را به حد شخصی تعامل با آنها را به عنوان آنجا که ممکن است برای جلوگیری از گسترش بیماری است.

“این سخت است اما آن را سخت برای همه در سراسر جهان در حال حاضر — هر کس در برخورد با چیزهایی که در یک سبک بسیار متفاوت,” او گفت:.

هردویکک گفت: این باغ وحش در حال از دست دادن بین 80.000 دلار و $150,000 هر روز با باقی مانده بسته و آن است که خدا را شکر برای هر گونه کمک های مالی برای کمک به نگه داشتن حیوانات تغذیه و پرورش و زیستگاه امن آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشایی.

Hintz تکرار است که تمایلات و گفت که کارکنان باغ وحش بودند انجام بهترین آنها می تواند به اطمینان حاصل شود که حیوانات “دریافت مراقبت های ثابت است که آنها باید برای بقیه زندگی خود را.”

این باغ وحش است و نه اعلام یک انتظار بازگشایی تاریخ. در حال حاضر کارکنان را به استفاده می شود به ارائه تنها تعامل این باغ وحش حیوانات دریافت خواهید کرد.

“آن را آرام و آن را متفاوت آن را عجیب و غریب آن را بمکد” Hintz گفت. “اساسا چگونه هر کس احساس می کند در مورد این بیماری همه گیر و هر تنظیم که آنها نیاز به را در زندگی خود را.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im