ققنوس را محدود کردن دسترسی به مسیرهای پیاده روی پیاده روی در این آخر هفته

ققنوس را به محدود کردن دسترسی به برخی از شهرستان محبوب ترین مسیرهای پیاده روی در این آخر هفته برای تشویق اجتماعی فاصله به عنوان جدید کروناویروس همچنان به گسترش در سراسر Maricopa.

آخر هفته گذشته مسیرهای مانند دره اکو در Camelback Mountain و سوراخ در سنگ در Papago پارک بودند تاخت و تاز کردن با کوهنورد با وجود تماس های محلی و ملی بهداشت رهبران برای حفظ 6 پا از فاصله از سایر مردم به سرعت گسترش COVID-19.

این هفته رژیم صهیونیستی است. mlb تلقی پارک و امکانات تفریحی “ضروری” به معنی شهرستانها نمی تواند به آنها نزدیک است. اما ققنوس و شهرستانها شروع به محدودیت مکانی خود را محبوب ترین فضاهای باز برای دلسرد کردن مردم از جمع آوری نزدیک به هم.

ققنوس جمعه اعلام کرد که این امر محدود کردن دسترسی به مقاصد زیر:

  • Papago پارک سوراخ در سنگ: سوراخ در سنگ پارکینگ بسته خواهد شد و رنجرز را محدود کردن دسترسی به دنباله. دنباله استفاده در این مکان تقریبا سه برابر شده بیش از سه هفته گذشته در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 با توجه به این شهرستان است. دیگر پارکینگ و مسیرهای پیاده روی در Papago پارک باز خواهد شد.
  • Camelback Mountain — دره اکو Trailhead: رنجرز را کنترل پارکینگ دسترسی به ابتدای مسیر.
  • Camelback Mountain — Cholla نوین: Cholla دنباله بسته خواهد شد به مدت دو هفته به صورت دنباله نیاز به تعمیر و نگهداری اخیر پس از باران.
  • Piestewa اوج Trailhead: رنجرز را کنترل پارکینگ دسترسی به ابتدای مسیر.
  • جنوبی پارک کوهستان — دره پیما Trailhead: رنجرز را کنترل پارکینگ دسترسی به ابتدای مسیر.
  • جنوبی پارک کوهستان — Dobbins Lookout: رنجرز خواهد محدودیت دسترسی به وسیله نقلیه در اجلاس جاده به حل و فصل ازدحام بیش از حد در Dobbins مواظب.

ققنوس پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه گفت: کارکنان به طور مداوم نظارت بر وسایل نقلیه و ترافیک پا در دیگر trailheads در سراسر شهر و می تواند محدود کردن دسترسی به مناطق دیگر در صورت نیاز.

ققنوس بیش از 200 مایل از مسیرهای پیاده روی و شهرستان توصیه می کند که کوهنورد سعی کنید برخی از کمتر شناخته شده در مسیرهای پیاده روی برای کاهش گروه های بزرگ در هر منطقه داده می شود.

رسیدن به خبرنگار در [email protected]nett.com یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>