پرستاران در دنده محافظ ایستاده بود در ورودی ققنوس VA بیمارستان بعد از ظهر پنجشنبه کارگردانی هر کس به شستن دست های خود را در قابل حمل غرق تنظیم در زیر یک سایه بان.

این بخشی از یک پروتکل غربالگری نیاز به هر کسی که وارد بیمارستان به شستن دست های خود و پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا آنها در حال تجربه علائم و اگر آنها تا به حال تماس با کسی تایید به کروناویروس جدید.

“ما باید به هر حال نمی موارد مثبت. ما در حال آزمایش برخی از مردمی بر اساس ارزیابی بالینی … اما در این مرحله ما شاهد هیچ مورد مثبت” سیندی Dorfner سخنگوی ققنوس و سیستم مراقبت های بهداشتی گفت: آریزونا جمهوری روز پنج شنبه بعد از ظهر.

هر کسی که پاسخ بله به هر سوال در غربالگری باقی می ماند در ورود مذاکرات به کارکنان بالینی عضو و به احتمال زیاد به خانه فرستاد و گفت: برای تماس با Maricopa County وزارت بهداشت هر چند اگر کسی به یک بیماری شدید آنها می تواند به درمان در بیمارستان بخش اورژانس.

“ما باید فضا. بنابراین اگر کسی ذات الریه و آنها نیاز به بستری ما می توانیم اعتراف آنها را در این نقطه” Dorfner گفت.

بیمارستان مجموعه چادر برای فضای اضافی استفاده نمی کنید و در عین حال

روز شنبه مردم راه اندازی یک چادر پزشکی در سمت شرق از بیمارستان اموال قابل مشاهده از خیابان هفتم و جاده مدرسه. پایه-X پناهگاه که معمولا استفاده می شود برای نظامی و فوریتهای پزشکی پاسخ دارای 16 تخت بیمارستان است اما نه در حال حاضر در حال استفاده است.

“ما آن را در روز شنبه به نوع آزمایش فرآیند آن راه اندازی تست های پزشکی اجزای سیستم ما در حال ترک آن را در مورد ما یک موج” Dorfner گفت. “این کاملا کاربردی پزشکی چادر. بنابراین منظورم این است که ما در حال رفتن به انجام عمل جراحی در آن وجود دارد اما اگر مردم از طریق ما قادر خواهید بود برای به حداکثر رساندن فضا برای مراقبت از مردمی است.”

او گفت: وجود دارد هیچ برنامه ای برای راه اندازی دیگر چادر در بیمارستان.

بیمارستان ممنوعیت بازدید کنندگان تغییر زمان ملاقات

“ما در حال تبدیل ما انتخابی و روال انتصاب علت ما فقط تلاش برای نگه داشتن ترافیک پا پایین” Dorfner گفت. مانند قرار ملاقات در حال انتقال به پزشکی از راه دور تماس و در صورتی که ممکن است موکول به بعد از آن تاریخ, او گفت:.

شروع در سال 2013 ققنوس و در مرکز یک رسوایی در انتظار زمان محلی جانبازان ماه انتظار برای دریافت قرار ملاقات ها و برخی از مرگ طی صبر کنید.

شروع پنج شنبه, بیمارستان ممنوع تمام بازدید کنندگان در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“ما اجازه می دهد بازدید کنندگان در همه به ما بستری به جز دلسوز موارد است. برای یک پایان زندگی است که اگر کسی نزدیک به پایان زندگی خود ما را استثنا اما که انجام شده است در یک مورد به صورت” او گفت:. حتی پس از آن هیچ کس زیر 15 سال مجاز است.

“ما بسیار آسیب پذیر جمعیت بیماران بنابراین در بسیاری از موارد برخی از آنها مسن تر هستند برخی از آنها بیماریهای همراه که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به بیماری بنابراین ما در حال تلاش برای محافظت از کارکنان و همچنین جانبازان” Dorfner گفت.

علاوه بر این, ققنوس VA دفتر منطقه ای بسته به مکان شروع در روز پنج شنبه.

VA وزیر رابرت Wilkie گفت: این اداره آماده است برای این ویروس که در سراسر کشور VA آزمایش قرار گرفته است و چند صد نفر از جانبازان و 44 باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

Dorfner گفت که دیگر VA مکان در سراسر کشور در حال دیدن خود را ثبت رسید اما ققنوس سیستم رشد می کند در حدود 325 جانبازان در هر هفته و به این ترتیب می تواند تبدیل به ضعف است.

“ما تقریبا 100,000 منحصر به فرد جانبازان که ما خدمت می کنند اما ما باید در مورد 130,000 ثبت نام در سیستم ما تا در هر زمان با توجه به آنچه در جهان اتفاق می افتد … ما می تواند دست انداز تا به آن 130,000 و ما در حال حاضر متلاشیکننده در درز” Dorfner گفت.

“در این مرحله ما نمی دانم چه به انتظار. آماده کنیم که اگر ما در حال رفتن به هجوم موارد مثبت coronavirus و من فکر می کنم اگر ما این کار را پس از آن ما خواهد شد جای تعجب نیست هر چیزی.”

رسیدن به Kaila سفید در Kaila.White@arizonarepublic.com و یا در توییتر @kailawhite.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im