ققنوس فروشگاه در تلاش برای نگه داشتن ماسک صورت ضد عفونی کننده دست نگردند به عنوان coronavirus نگرانی رشد

ققنوس داروخانه ها در حال مبارزه برای نگه داشتن ضد عفونی کننده دست و فولاد در صورت ماسک بر روی قفسه های پس از هشدارهای مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که از شیوع کروناویروس جدید موارد در ایالات متحده اجتناب ناپذیر است.

از جمعه وجود دارد تا به حال شده است یک مورد تایید شده در آریزونا. یک عضو از دانشگاه ایالتی آریزونا جامعه آزمایش مثبت در ماه ژانویه پس از سفر به ووهان, چین. او پس از منتشر شده از انزوا پس از چند آزمایش منفی.

یک واکسن برای جلوگیری از COVID-19 هنوز در دسترس نیست بنابراین CDC نشان می دهد روزمره اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بیماری است.

شستن دست و اغلب با آب و صابون توصیه می شود اما مقامات بهداشت و درمان نیز می گویند بر اساس الکل دست عفونی می تواند به عنوان یک جایگزین زمانی که آب و صابون در دسترس نیست.

بسیاری از مارک های ضد عفونی کننده دست در حال حاضر خارج از بورس از طریق خرده فروشان آنلاین مانند آمازون و Walgreens. جمهوری در بازدید از داروخانه های اطراف ققنوس در روز جمعه و در بر داشت که بسیاری از فروشگاه ها فروخته شد به طور منظم به اندازه بطری, اما هنوز هم حمل سفر به اندازه ضد عفونی کننده دست.

Christown طیف هدف و خارج فروشگاه ها در نزدیکی بیت عنیا در خانه جاده و 19 خیابان بودند مواجه نگردند با سفر به اندازه ضد عفونی کننده دست در حدود ظهر روز جمعه. خارج شده بود و همچنین حامل یک تعداد انگشت شماری از به طور منظم به اندازه بطری در حالی که Walgreens در Christown طیف هنوز مواجه نگردند با بطری هر دو اندازه.

یک تعداد انگشت شماری از سفر به اندازه دست عفونی نیز یافت می شود در داروخانه CVS در نزدیکی خیابان مرکزی و مک داول جاده صبح جمعه. که داروخانه نیز به تازگی restocked محدود عرضه فولاد ماسک. یک جعبه از 10 ماسک بود که به فروش می رسد برای $15.99 قبل از مالیات.

CORONAVIRUS: به روز رسانی که در آن ویروس است که در حال حاضر علائم سفر

فولاد ماسک صورت به نظر می رسد حتی کوتاه تر عرضه بیش از ضد عفونی کننده دست در سراسر منطقه ققنوس.

فولاد ماسک صورت باید پوشیده شود توسط کسانی که برای نشان دادن علائم COVID-19 سلامت کارگران و کسانی که مراقبت از کسی که در تنظیمات با توجه به CDC.

CDC نشان می دهد کسانی که در سلامت خوب نیست باید پوشیدن یک ماسک صورت به عنوان یک راه برای محافظت از خود, اما ساکنان اطراف مترو ققنوس و در سراسر کشور به طور فزاینده شده است دیده می شود پوشیدن آنها ،

Sherwin ویلیامز رنگ فروشگاه عرضه نزدیکی گیاهی شبیه شاهبلوط هندی جاده و 16 خیابان هنوز هم تا به حال چند جعبه از ماسک صورت چپ که از بعد از ظهر جمعه اما یک کارمند گفت: جمهوری فروشگاه محدود کردن مشتریان به خرید پنج جعبه در هر فرد است. یک جعبه از 10 ماسک بود که به فروش می رسد برای حدود 20 دلار بعد از مالیات.

استفان Borowy داروخانه مدیر در Safeway در نزدیکی خیابان هفتم و Osborn جاده گفت: او ذخیره شده است قادر به restock ماسک صورت از آنجا که عمده نیز ،

“ما زد خیلی سریع” Borowy گفت. “این احتمالا سه هفته پس از ما تا به حال هر.”

هدف در Christown طیف که در خانه یک داروخانه CVS فروخته شد خارج از ماسک صورت و گزارش آخرین جعبه فروخته شده در فوریه. 9.

چند آنلاین پزشکی عرضه سایت فروخته شد خارج از ماسک و شامل اظهارات در سایت های خود را در مورد مشکلات با منابع با توجه به COVID-19.

فولاد ماسک صورت هنوز هم می تواند خریداری شده در مقادیر زیاد از طریق آمازون است. مقادیر شامل جعبه از 50 ماسک برای حدود $40 و یا جعبه از 100 ماسک برای $70 با برآورد تحویل مارس 10-13.

وقتی پرسیده شد که در مورد توانایی خود را برای دسترسی به, ماسک برای کارکنان خود, بنر, بهداشت گفت: جمهوری جمعه که بنر بیمارستان همچنان به دقت نظارت ضروری تامین موجودی انبار به عنوان بخشی از پیشگیری و آمادگی مربوط به COVID-19 شیوع.

“ایمنی کارکنان و بیماران ما از اهمیت اولیه برای ما” بیانیه ای گفت:. “ما همچنان به طور انحصاری به دنبال راهنمایی و توصیه ها از سی دی به عنوان ملی ما کارشناسان بهداشت عمومی.”

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>