ققنوس کارمند فروشگاه بازداشت شده است به اتهام آزار یک سریال دزد با یک فلز و چوب بیس بال در طول اتهام سرقت و با توجه به اسناد دادگاه.

حمله صورت گرفت در مارس 9 حدود 2 صبح در یک دایره K فروشگاه در نزدیکی 83 خیابان و Camelback جاده با توجه به احتمال ایجاد اسناد ثبت شده در Maricopa County Superior Court.

شین لوئیس Blevins, 20 شد و کار به عنوان یک کارمند در دایره K و خارج فروشگاه با اچ هنگامی که یک مرد شناخته شده به Blevins به عنوان کسی که متعهد “های متعدد منازل به قصد سرقت در این فروشگاه” دیده می شد با قرار دادن بسته سیگار به یک سیاه کیسه زباله در داخل این اسناد اعلام کرد.

Blevins واکنش های خود را با استفاده از سرعت باد به بستن درب بسته در حالی که دوستان خود را برداشت فلزی بیس بال خفاش از وسیله نقلیه خود را در تلاش برای “قفل درب.”

اما مشکوک دزد زد از خروج اضطراری و Blevins گفته در زمان بت از دوست خود زده و دزد بر سر. با توجه به اسناد و مدارک Blevins ادامه داد: برای برگزاری دزد و اعتصاب او را در سر او منتظر پلیس می رسند و همچنین هدف قرار دادن سر خود را در برابر زمین است.

کارمند دوستان بنا به گزارش ها در زمان بت دور و فرار از صحنه قبل از ققنوس پلیس رسید.

قربانی به بیمارستان منتقل شد با جراحات جزئی اسناد اعلام کرد.

Blevins گزارش خود اعتراف کرد در حمله به پلیس و رزرو شده بود به زندان شهرستان ظن تشدید حمله. او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه دوباره مارس 23 با توجه به سوابق آنلاین.

رسیدن به خبرنگار جیمی Landers در jamie.landers@arizonarepublic.com. او در توییتر دنبال کنید @jamielanderstv.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im