ققنوس نوار های ورزشی رسیده است و آریزونا دادستانی کل در یک طرح دعوی در دادگاه واصل سال گذشته پس از یک معلول جانباز و خدمات خود را سگ محروم بودند دسترسی به نوار.

مدنی کت و شلوار واصل شد در ماه اکتبر توسط دفتر آریزونا حقوق مدنی بخش در Maricopa County Superior Court با توجه به آریزونا دادستانی کل اخبار انتشار.

کت و شلوار ادعا اوبراین نوار های ورزشی در نزدیکی 35 شمالی و راههای تجاوز آریزونا ناتوانی قانون در Jan. 16, 2018, زمانی که کارکنان گفت: لایحه لارسون که خدمات خود را سگ گنده بود و نه مجاز در داخل و آنها را مجبور به ترک با توجه به انتشار.

لارسون یک آسیب مغزی است که باعث می شود او را به رنج می برند حملات ایسکمیک گذرا و یا “مینی سکته مغزی” آزادی اعلام کرد. گنده آمریکایی بولداگ است آموزش دیده برای تشخیص آنها.

لارسون گفت: کارکنان که سگ اجازه نداشتند در نوار و خواسته شده بود به ترک دعوی در دادگاه اعلام کرد. او به سمت چپ و بعد از آن شکایت با دولت است.

اولیه تلاش برای رسیدن به یک راه حل شکست خورده و طرح دعوی در دادگاه واصل شد. اما طرفین مذاکره رضایت فرمان برای اطمینان از افراد معلول باید دسترسی برابر به نوار.

اوبراین به توافق:

  • ایجاد و انتشار سیاست های منع تبعیض بر اساس معلولیت
  • تغییر سیاست های شیوه و روش برای جلوگیری از تبعیض علیه افراد معلول و خود را خدمات حیوانات
  • منع تلافی
  • پرداخت و شرکت در دوره های آموزشی برای کلیه مدیران و سرپرستان و افسران عضو و صاحبان در محل اقامت تعهدات خود تحت AZDA و عنوان 111 از قانون آمریکایی های معلول
  • حفظ برجسته نمایش داده می شود پوستر اطلاع رسانی عمومی است که خدمات حیوانات خوش آمدید و شامل یک مرجع به AZDA

همچنین تحت فرمان اوبراین موافقت به پرداخت خسارت پولی از 7500 دلار به لارسون و 2500 $در مدنی مجازات به دولت با توجه به انتشار اخبار.

حل و فصل موضوع به تصویب دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im