ققنوس ماموریت نجات میزبان drive-thru, عید پاک, رویداد به برکت را به این جامعه

هر چند این نگاه بسیار متفاوت تر از سال های گذشته, ققنوس ماموریت نجات سالانه عید پاک رویداد هنوز ثابت برای بالا بردن ولی خانواده پیش از تعطیلات مسیحی.

این سازمان به طور معمول دارای یک عید پاک, رویداد, های, کارناوال بازی ها, یک باغ وحش نوازش و فعالیت های طراحی شده برای آوردن مردم با هم.

قصد دارد تا به حال به دوباره تصور هر چند یک بار جدید کروناویروس شیوع آمار و باعث شد مقامات به اعمال محدودیت عمده در اجتماعات بزرگ.

به جای سواری و بازی, سازمان چرخد شنبه رویداد به یک درایو از طریق فرمت با نقاب و دستکش داوطلبان توزیع به خانواده های عید پاک سبد و کیسه های پر از مواد غذایی را از طریق پنجره خود را.

“برای ما این رفتن زمان گفت:” ناتان اسمیت مدیر جامعه نامزدی در ققنوس ماموریت نجات. “ما به اینجا و ثبات را به مطمئن شوید که جامعه انعطاف پذیر است و مطمئن شوید که آنها را به منابع آنها نیاز دارند.”

یکی از خانواده هایی که بهره مند از این رویداد بود که از 33 سال گلپر گونزالس. او به ارمغان آورد او 7 و 8-سال-کودکان خود را به عنوان یکی از 12 سال باقی مانده در خانه.

گونزالس گفت که او به طور معمول باعث می شود سبد عید پاک برای کودکان خود را, اما او در حال حاضر از کار پس از حرکت توسط ققنوس ماموریت نجات واقعا کمک می کند.

“تنها بودن قادر به ارائه چیزی برای بچه های من را کمی از شادی — آنها همیشه به جلو نگاه به عید پاک پس این بیشتر برای آنها را به آنها را خوشحال,” او گفت:.

به طور معمول گونزالس و خانواده او باید یک تجمع بزرگ در یک پارک و لذت بردن مقدار زیادی از مواد غذایی است. در این سال او فقط قصد کباب در خانه برای کسانی که در خانواده او.

او اذعان می کند که آن را “غم انگیز” که بیشتر نمی تواند انجام شود با خیال راحت به جشن تعطیلات اما افزود که جلوگیری از گسترش این ویروس است آنچه مهم است در حال حاضر.

“من فقط به امید این به پایان می رسد به زودی به طوری که راه ما می تواند قادر به دوباره با خانواده و دوستان” او گفت:.

اسمیت گفت: این سازمان نمی انصراف از عید پاک, رویداد, با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس به دلیل نیاز به ققنوس ماموریت نجات و منابع آن بیشتر شده است هرگز.

“در حال حاضر آن را احساس می کند مانند تمام کسانی که بار دیگر فقط تمرین,” او گفت:. “آنچه واقعا مهم در این مرحله این است که قادر به پاسخ در یک بحران واقعی … این چشم باز زمانی که بار مانند این رخ می دهد. این زمانی است که ما باید به بسیج.”

Nathalie Trujillo, 35, یکی از بسیاری از داوطلبان با در دست برای کمک به این رویداد اجرا هموار.

Trujillo به طور منظم داوطلبان با ماموریت نجات و گفت که او امیدوار است افراد بیشتری را به دنبال فرصت هایی برای کمک به دیگران در طول بحران بهداشت و درمان.

“. . . ما نیاز داریم ما با هم برای کمک به لباس و غذا و کمی لبخند برای کودکان و نوجوانان بیش از حد” او گفت:.

Trujillo گفت که او امیدوار است مردم بیشتر خواهد شد و داوطلب وقت خود را و یا کمک به سازمان های خیریه مانند ققنوس ماموریت نجات و دیگران مراقبت از جوامع به ضربه بسیار سخت شیوع.

اسمیت گفت: این سازمان انتظار می رود به خدمت بین 250 و 300 خانواده در طول دوره از این رویداد از جمله حدود 670 کودکان است.

او گفت: او می داند که این رویداد ممکن است “را حس عادی” اما او امیدوار است آن را در خدمت به عنوان یک یادآوری از عید پیام — امید در میان تاریکی.

“آن را مورد عمل و برای ما آن را به مراقبت از افراد با منابع به ما داده شده است,” او گفت:. “این منابع به ما داده شده است این زمان در اطراف (هستند) مواد غذایی و سبد عید پاک, پس اجازه دهید که یک برکت و رحمت برای این جامعه.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im