ققنوس پراید در حال حرکت رو به جلو با 40 سالانه جشنواره ماه آینده با اقدامات احتیاطی اضافی برای کروناویروس جدید این گروه در بیانیه ای گفت شنبه.

“ما می دانیم وجود داشته است نگرانی ها در مورد برگزاری ققنوس افتخار جشنواره و رژه در این زمان با توجه به امکان گسترش COVID-19 coronavirus” با توجه به این بیانیه.

“ققنوس غرور باقی می ماند متعهد به ارائه به مخاطبان ما با یک بازی هیجان انگیز و امن جشن روح منحصر به فرد از تجاوز+ و متفقین جوامع و ما در حال همکاری نزدیک روزانه های محلی و ایالتی و فدرال برای برنامه ریزی برای امن رویداد است.”

این بیانیه می کند جزئیات اضافی و احتیاطی هستند.

ققنوس غرور تصمیم به برگزاری این جشنواره و رژه به عنوان برنامه ریزی شده پس از مشورت با شرکای خود در شهر فینیکس و در بخش بهداشت عمومی بیانیه ای گزارش شده است.

ایمنی از مهمانان حامیان مالی داوطلبان و جامعه است “پارامونت به ما ماموریت” و محفل ققنوس غرور را هوشیار باشند و توصیه می شود از ادامه تحولات در مورد خطرات و گسترش COVID-19.

سازمان نظارت بر ویروس روزانه تحولات و “به طور کامل متعهد به سازماندهی مراحل اضافی برای کمک به حفاظت از سلامت و ایمنی ما مهمانان و شرکت کنندگان به عنوان مورد نیاز است.”

“ما مشتاقانه منتظر به جشن ما 40th anniversary حوادث با خیال راحت و با تمام روح و هیجان و تفریح و تنوع است که مشخصههای ققنوس غرور و جوامع ما در خدمت” با توجه به این بیانیه.

این جشنواره قرار است از ظهر تا 9 بعد از ظهر مارس در 4-5 استیل, هندی, پارک مدرسه در نزدیکی مدرسه ای در هند جاده و خیابان مرکزی.

بخش مهمی از این جشنواره رژه سالانه قرار است در ساعت 10 صبح در مارس 5 آغاز و در خیابان سوم و توماس جاده و پس از آن در سفر به شمال در 3 خیابان به جاده مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im