ققنوس پراید به حداقل می رساند حضور پلیس در آینده 40th anniversary جشنواره و رژه

ققنوس غرور قصد دارد برای به حداقل رساندن حضور پلیس در آینده خود را رژه و جشنواره در ماه نوامبر با توجه به بیانیه منتشر شده در Facebook چهارشنبه.

از نوامبر 7 به 8, ققنوس غرور قصد دارد به جشن خود 40th annual ققنوس افتخار جشنواره و رژه در استیل هند پارک مدرسه. ققنوس غرور که در سال 1981 تاسیس شد, تولید دو سالانه بزرگترین جامعه تجاوز حوادث در آریزونا: ققنوس افتخار جشنواره و رژه و جشنواره رنگین کمان.

تحت این سازمان سیاست های جدید پلیس وسایل نقلیه خواهد بود در حال حاضر در رژه. هر افسران و یا سازمان های اجرای قانون که مایل به شرکت در این حوادث خواسته به انجام این کار به عنوان یک “خصوصی افراد” بدون نمایش مدالها سلاح گرم سلاح های غیر کشنده و یا هر گونه دیگر شناسایی دنده.

“ققنوس غرور رهبری از جمله کارکنان و هیئت مدیره در ادامه به اعلام است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و ما را به ادامه کار با جامعه ما با متحدان ما و جوامع از رنگ به ایستادگی ایران در تلاش برای پایان دادن به ظلم و ستم از همه مردم و تحقق برابری و عدالت برای همه” در بیانیه ای گفت:.

پلیس نمی تواند مجاز به غرفه های نمایش

علاوه بر این پلیس و هر گونه سازمان های اجرای قانون نمی تواند شرکت در هر غرفه و یا صفحه نمایش با توجه به این بیانیه.

ققنوس غرور نیز درخواست ققنوس اداره پلیس به استفاده از تنها “غیر مسلح و غیر نظامی افسران” برای هدایت و مدیریت خیابان تعطیلی در اطراف رژه.

و به دیدار این شهر نیاز به استفاده از استیل هند پارک مدرسه این سازمان گفت: آن را شامل حداقل موظف تعداد دست-انتخاب کردن وظیفه افسران برای ققنوس افتخار جشنواره و رژه.

“ققنوس غرور هیئت مدیره ادامه خواهد داد به بررسی این سیاست ها به صورت سالانه به اطمینان حاصل شود که آنها بهترین انعکاسی از این سازمان ماموریت خود را و جامعه ما” بیانیه ای گفت:.

معلوم نیست که آیا این سیاست قابل اجرا خواهد بود به رژه با توجه به اندازه از این رویداد. ققنوس پلیس بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

از حمایت دیگران انتقاد از تصمیم

پس از بیانیه منتشر شده در ققنوس غرور را Facebook, بسیاری از کاربران اظهار نظر در پست, بیان هر دو تایید و ناامیدی در سازمان ،

Jaziel Micheal, 25, که منتقل شده به دولت در سال 2013 گفت: او بوده است مورد آزار و اذیت توسط پلیس در آریزونا و پشتیبانی ققنوس غرور تصمیم به محدود کردن رسمی حضور پلیس در رژه.

“آنها نیاز به درک ما در حال بازی کردن با آنها و ما به آنها نیاز ندارد را به جامعه ما و در ما احساس می شود. ما در حال حاضر احساس ناامنی” مایکل گفت. “به عنوان یک فرد همجنسگرا من احساس می کنم نا امن توسط پلیس است.”

مایکل گفت که او دیده است بدرفتاری از مردم سیاه و سفید هر دو در داخل و خارج از جامعه تجاوز و معتقد است که گفتگو در مورد درمان مردم سیاه و سفید نیاز به اتفاق می افتد بیشتر در آریزونا.

“ما هرگز به جلو حرکت کند و اگر ما هیچ چیزی در مورد آن انجام,” او گفت:. “و من احساس می کنم مثل این بود که یک گام بزرگ به دلیل آن ساخته شده من احساس خوبی در مورد آن در مورد زندگی در اینجا چون در حال حاضر من مثل خوب آنها پشت ما آنها ما را بشنود.”

مایکل گفت: اعلام شده او را کمتر احساس تنهایی به عنوان یک سیاه گی مرد.

جی, ویلا, 37, که زندگی در اسکاتسدیل آریزونا گفت که او نیز تا به حال منفی تعامل با پلیس در آریزونا به عنوان یک فرد از رنگ اما فکر نمی کند که ققنوس پراید باید حداقل رساندن حضور پلیس در رژه.

“من می دانم که ققنوس غرور و افتخار است که در تلاش برای کاهش تعامل با افسران پلیس در غرور و افتخار است که من فکر می کنم یک اشتباه بزرگ در ارتباط با ایمنی” ویلای گفت. “بدون توجه به آنچه که ما نیاز به کمک هنگامی که ما برای کمک تماس بگیرید و در پریشانی که آیا ما در رسیدن به ؟ ما مراقبت از آن را خودمان یا با ما تماس پلیس؟”

ویلا گفت: او از سیاه و سفید زندگی می کند ماده و معتقد به اصلاح و تغییر نیاز می شود ساخته شده اما می خواهم برای دیدن جامعه تجاوز شروع به گفتگو و برگزاری مرجع تخصصی پلیس به جای برش روابط با آنها.

“من فکر می کنم که کاریست که ما انجام می دهیم به خود ما و جامعه” او گفت:.

تماس با خبرنگاران در [email protected] و [email protected] و یا در توییتر @Audreyj101 و @WegnerHelena.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de