ققنوس فرمانده پلیس کشته شد و دو تن دیگر از ماموران زخمی شدند که پنج شنبه شب به عنوان آنها در پاسخ به تماس های مورد اختلاف بین هم اتاقی.

Cmdr. گرگ Carnicle جانباز افسر و پدر چهار کشته شد. دیگر افسران هم زنان بودند در بیمارستان بستری بخش گفت.

Sgt. مرسدس ثروت گفت: در یک کنفرانس خبری که متهم حاضر به همکاری و به ضرب گلوله ماموران پس از آنها به صحنه نامیده می شدند در مدت کوتاهی پس از 7 بعد از ظهر یکشنبه. مظنون شد و هنوز هم در داخل و وضعیت فعال بود که از 10 p. m. و ثروت گفت: Arizona Republic.

“امشب ما از دست یک قهرمان واقعی است. گرگ Carnicle بود 31-سال کهنه از گروه ما” ققنوس رئیس پلیس Jeri ویلیامز گفت.

دو نفر دیگر از افسران که به ضرب گلوله کشته شدند در شرایط با ثبات او گفت:. یکی از عمل جراحی و دوره نقاهت بعد از او زخم ویلیامز گفت: جمهوری.

گروه توییتی که Carnicle “برگزار موقعیت در سراسر بخش از جمله تکالیف خاص واحد K9 و او اخیرا نظارت تمام شب و آخر هفته عملیات گشت.”

او جان سالم به در با همسر و چهار فرزند و ثروت و گفت: در کنفرانس خبری.

قبل از اعلام Carnicle مرگ سرهنگ فرانک Milstead مدیر آریزونا وزارت امنیت عمومی در توییتر نوشت که “من هیچ جزئیات دقیق در وضعیت 3 @PhoenixPolice افسران که به ضرب گلوله کشته شد امشب. قلب من با خانواده های مجروحان و زنان و مردان از گروه. دعا برای @PhxPDChief Jeri ویلیامز و تیم او. موفق باشید.”

شهردار کیت Gallego در توئیتر خود نوشت: “افکار ما هستند با این عزیزان از این افسران و کل ققنوس اداره پلیس. لطفا نگه داشتن این افراد در افکار خود را.”

در یک صدای جیر جیر, رژیم صهیونیستی, mlb خواسته های عمومی به “عضویت من در دعا برای این افسران خانواده و کل @PhoenixPolice جامعه است.”

جدید ترین مرگ ققنوس افسر پلیس در حین انجام وظیفه شد و در مارس 2019 زمانی که افسر پل توماس رادرفورد زده بود توسط یک وسیله نقلیه است. آخرین افسران کشته شده توسط تیراندازی شد افسر دیوید ون گلاسر در مارس 2016 و کارآگاه جان توماس هابز در مارس 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im