ققنوس پلیس شناسایی, دستگیری مرد مظنون به تلاش برای خفه کردن زن خواب

ققنوس پلیس شناسایی و دستگیر 47 ساله برایان اسمیت به اتهام تلاش برای خفه کردن یک زن در خواب او توجه کنند.

افسران پلیس در پاسخ به یک خانه در نزدیکی خیابان هفتم و توماس جاده حدود 2 بعد از ظهر روز 29 ژوئن پس از یک زن گزارش شده که یک مرد بی خانمان در و جسمی و ضرب و شتم او.

مقامات مرد گفت: بعد از شناسایی به عنوان اسمیت و هدفمند این زن پس از او به پایان رسید او در شیفت شب در یک بیمارستان است. زن قادر به فرار و کمک گرفتن اما اسمیت فرار از این منطقه قبل از اینکه پلیس وارد شدند.

پلیس درخواست کمک در شناسایی اسمیت با درخواست های عمومی برای به اشتراک گذاشتن عکس خود را آنلاین. روشن نیست که آیا این پست منجر به دستگیری او.

در 14 ژوئیه محققان متوجه شدند که اسمیت در حال حاضر در بازداشت به جنایات نامربوط به گفته یک سخنگوی پلیس Sgt. مرسدس ثروت.

اسمیت دستگیر شد در اتصال به یک دزدی, دزدی از مغازه و رفتار آشوبگرانه پس از یک ایستگاه گاز مدیر در تمپه گفت: اسمیت وارد فروشگاه حاضر به پوشیدن یک ماسک آغوشش استفراق کند همچنان کودکش و به سرقت برده $7.50 ارزش از نوشیدنی ها و آب نبات در حدود 6 صبح در جولای 11 در نزدیکی آپاچی بلوار و جاده روستایی.

اسمیت داشت مصرف اقلام به سرقت رفته در پیاده رو خارج از فروشگاه و دستگیر شد و پس از مدیر مثبت شناسایی او را با توجه به اسناد دادگاه.

پلیس گفت: اسمیت همسان شرح یک مرد که شکست مقابل پنجره یک کسب و کار در تمپه حدود 2 صبح همان روز در نزدیکی آسیاب خیابان و دانشگاه درایو.

پلیس به تماشای فیلم های نظارت از این حادثه و شناسایی اسمیت با لباس و کفش. این ویدئو نشان داد اسمیت پرتاب یک سنگ از طریق شیشه جلو درب, سرقت چند نوشیدنی با ارزش $9 و خروج از طریق شیشه های شکسته درب.

شب قبل از اسمیت نیز در تماس حدود 10 p. m. در نزدیکی همان کسب و کار که در آن او نشان داد نشانه هایی از اختلال و بستری برای استفاده از متامفتامین. اسمیت حاضر توجه پزشکی از آتش نشانی پرسنل در صحنه است.

زمانی که اسمیت دستگیر شد و روز بعد به پلیس گفت که او هنوز هم شدید نشان داد نشانه هایی از اختلال سازگار با استفاده از مواد مخدر.

اسمیت است که برگزار می شود در Maricopa County زندان $2,500 وثیقه. مقدماتی شنوایی است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 20.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im