این جمعه مراسم تشییع جنازه برای یک ققنوس فرمانده پولیس که به ضرب گلوله کشته شد این آخر هفته گذشته تنها شامل فوری اعضای خانواده. اما جرم خواهد بود پخش آنلاین برای عموم.

Cmdr. گرگ Carnicle, 56 هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد و روز شنبه در حالی که در پاسخ به یک تماس در مورد درگیری بین هم اتاقی.

“با توجه به بحران بهداشت و درمان فوری تجلیل و قدردانی خواهد شد تنها شامل خانواده” ققنوس اداره پلیس گفت: در Facebook پست پنج شنبه.

Coronavirus است مختل برنامه های مراسم تشییع جنازه برای بسیاری از خانواده ها در آریزونا و در سراسر کشور است. دولت و مقامات بهداشت فدرال خواسته اند به جمع آوری در گروه های بیش از 10 و به نگه داشتن شش پا از هم جدا در فضاهای عمومی.

توده مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در سنت جروم کلیسای کاتولیک در 35 خیابان شمالی پیوریا خیابان. اداره پلیس را در Facebook صفحه پخش خواهد شد این سرویس در ساعت 10 صبح سه شنبه برای خانواده گسترده و عمومی است.

این بخش نیز عبارتند از طریق Facebook Live, یک فرصت برای جامعه به شرکت در یک لحظه سکوت در ظهر سه شنبه ،

“یک جامعه بزرگتر یادبود به پرداخت مناسب ادای احترام به فرمانده Carnicle و 31 سال خدمت به ققنوس اتفاق خواهد افتاد هنگامی که محدودیت در اجتماعات بزرگ از میان برداشته شوند” این بخش اعلام کرد.

Carnicle برنامه ریزی شده بود به بازنشسته در ماه اکتبر. او سال گذشته او درخواست کرده بود به کار به عنوان یکی از وظیفه فرماندهان است که در اتهام از افسران گشت در سراسر شهر برای weeknights و تعطیلات آخر هفته.

در مارس 29, Carnicle و افسران Alicia هوبرت و ماریسا Dowhan در پاسخ به یک تماس از اختلاف در میان هم اتاقی در شمال ققنوس خانه در نزدیکی خیابان 40 و اوج جاده ها است.

به گفته پلیس هم اتاقی می خواستم 22 ساله یعقوب Emry Mcilveen خارج از خانه به خاطر او از بازیگری نامنظم.

در ابتدا Mcilveen همکاری با ماموران که به او کمک کرد تا حرکت برخی از مسائل خارج از خانه, پلیس گفت:. اما Mcilveen سپس در را بست در افسران و به طبقه بالا رفت به خانه دوم داستان پلیس می گویند.

Carnicle هوبرت و Dowhan همچنین به طبقه بالا رفت و به دنبال او به پلیس گفت:. Mcilveen سپس به ضرب گلوله ماموران کشته Carnicle و مجروح شدن هوبرت و Dowhan, پلیس گفت:.

Carnicle درگذشت در بیمارستان. Hubert, 22 است که با اداره پلیس برای نزدیک به دو سال از بیمارستان مرخص شد. روز چهارشنبه.

Dowhan, 23 است که با اداره پلیس به مدت سه سال است که هنوز در بیمارستان بستری است اما انتظار می رود به بهبودی کامل را به قتل رسانده اند.

Uriel گارسیا عمومی را پوشش می دهد-مسائل ایمنی در آریزونا. او را در رسیدن به uriel.garcia@azcentral.com. او را دنبال کنید در توییتر @ujohnnyg.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de