ققنوس مرد پلیس به ظن روشنایی کوچه در آتش برای پنهان کردن بدن

ققنوس پلیس دستگیر 35 ساله جیمز Parenteau جمعه پس از یک بدن داشت در بقایای یک کوچه آتش سوزی صبح روز چهارشنبه گفته است.

خدمه آتش یافت 41 ساله ماریو Galindo مرده پس از قرار دادن یک آتش سوزی در نزدیکی 26 خیابان و کاتالینا درایو با توجه به ققنوس اداره پلیس گروهبان. ان Justus.

با توجه به یک علت احتمالی بیانیه ارائه شده به دادگاه توسط پلیس نظارت تصویری جمع آوری شده در طول این تحقیقات نشان داد که در اوایل 2000s شورلت تاهو ورود به کوچه قبل از آتش آغاز شده اسناد و مدارک گفت. حرکت در کوچه قبل از آتش سوزی دیده می شود در این فیلم اما تاهو ظاهر نمی شود دوباره.

محققان با استفاده از Galindo را شناسایی و خالکوبی برای شناسایی او. دوست دختر خود گفت که او تا به حال دیده می شود آخرین Galindo در مارس 13, زمانی که او قرض خود را به تازگی خریداری نیسان آلتیما.

او بعد از گزارش آلتیما به سرقت رفته و افسران گشت زنی در نزدیکی 34 درایو و فیلمور خیابان یافت می شود این خودرو در آوریل 16, اسناد دادگاه گفت.

افسران تایید آن Galindo را دوست آلتیما با پلاک و شماره شناسایی خودرو. ققنوس اداره پلیس خیابان جنایات واحد کارآگاهان قرار دادن یک دستگاه ردیابی خودرو و شروع نظارت با توجه به اسناد و مدارک.

سپس آنها را ردیابی خودرو به 35 خیابان و McKinley خیابان, پلیس گفت:. Parenteau بود در صندلی راننده.

Parenteau پلیس گفت Galindo درگذشت در حالی که مهمانی در اتاق یک هتل که در آن “هر کس انجام شد مواد مخدر” اسناد دادگاه ، او اعتراف کرد برای کمک به قرار دادن Galindo در یک خودرو و رانندگی آن را به کوچه با قصد تخلیه Galindo بدن “در کوچه و نور او را در آتش” به پلیس گفت:.

اطلاعات در Galindo را علت مرگ نبود فورا در دسترس است.

Parenteau دستگیر شد و به رزرو زندان در یک تعداد از سرقت وسیله حمل و نقل در علاوه بر این به اتهام آتش سوزی و رها کردن از یک بدن مرده. او که بدون وثیقه برگزار.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im